inSPORTline Mystral recenze

inSPORTline Mystral recenze a zkušenosti
(78.6%)

Běžecký pás inSPORTline Mystral je kvalitní běžecký pás určený pro klubové využití. Jeho bohatá funkční výbava nabízí silný motor o maximálním výkonu 5 HP, odpruženou...

od 35990 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Tento špičkový běžecký pás z nabídky výrobce inSPORTline patří k těm, které splňují všechny požadavky na výkonný prvotřídní přístroj. Kvalitní běžecký pás s mimořádným výkonem, množstvím funkcí a luxusně velkou běžeckou plochou, to je model inSPORTline Mystras. Společnost inSPORTline má dlouholeté zkušenosti s výrobou fitness přístrojů a sportovních produktů.

Nabízí široké spektrum kvalitních zařízení s garancí 5 leté záruky a u vybraných modelů dokonce montáž zdarma přímo u zákazníka. Model inSPORTline Mystras patří do kategorie běžeckých pásů vhodných do klubových a hotelových posiloven a fitness center. Pokud se rozhodnete pro tento přístroj, překvapí vás mimořádným výkonem a kvalitním zpracováním na vysoké úrovni.

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na běžecké pásy a redakčný výber nejlepší běžecké pásy

Design

Robustní přístroj mě překvapil svěžím moderním designem. Celkový vzhled působí přes větší rozměry harmonicky. Čisté linie dodávají přístroji určitou eleganci. Barevné provedení se mi zalíbilo na první pohled. Je skoro pravidlem pro fitness přístroje, že výrobci preferují černou a šedou barvu. Ani v tomto případě tomu není jinak. Přesto sladění černého pásu se světle šedým rámem, který spojuje běžeckou plochu s řídítky a předním panelem působí příjemně harmonicky. Celkový design je zvýrazněn bíle červenými akcenty zobrazujícími stylové logo výrobce a název modelu. Počítač na předním panelu dokonale ladí s barevným provedením přístroje. Po designové stránce, mohu výrobce za takové provedení pouze pochlubit.

Konstrukce

Při této konstrukci je na první pohled jasné, že vydrží i vícehodinové náročný trénink. Robustní konstrukce je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů. Zpracování je velmi kvalitní. Pevný masivní rám zaručuje vysokou stabilitu. Běžecká plocha má luxusní rozměry a je výborně odpružená 6-ti tlumiči. Povrchová úprava je vysoce odolná proti poškrábání. Postranní bezpečnostní nášlapy mají protiskluzovou úpravu a povrch rukojetí je z příjemného měkkého materiálu a zajišťuje tím komfortní držení.

Parametry

Běžecký pás inSPORTline Mystras můžeme hmotností zařadit do vyšší váhové kategorie. S poctivou váhou 131, 6 kg je to již malý obor. Maximální nosnost přístroje je 150 kg. O chod se stará motor s trvalým výkonem 3 HP (koňská síla), jehož maximum je až výkon 5 HP. Maximální dosažená rychlost je 20 km/h. Běžecký pás s elektronickým zdvihem má opravdu luxusní rozměry plochy. Ty jsou 150 cm x 51 cm. Při tak velkorysé ploše je běh na tomto pásu opravdu komfortní. Sklon si můžete upravit v 15 úrovních. Nechybí bezpečnostní prvek pro okamžité vypnutí chodu pásu. Přístroj se dá snadno složit do vertikální polohy a pro bezproblémovou manipulaci slouží transportní kolečka.

Funkce

Bohatá funkční výbava mě opravdu nadmíru potěšila. Počítač v sobě ukrývá velký 10" LCD displej s modrým podsvícením. Ten zobrazuje údaje o době, ujeté vzdálenosti, rychlosti, počtu spálených kalorií, zátěži a tepové frekvenci. Nechybí program HRC a Body FAT. Na výběr je 24 přednastavených programů a 1 manuální. Uvítala jsem vytvoření až tří uživatelských profilů. To oceníte, pokud trénuje v domácnosti více členů rodiny. Sklon a rychlost pásu nastavíte přímo v rukojetích. V těch je umístěn i snímač tepové frekvence. Nechybí ani přijímač pro snímání z hrudního pásu. Pro přesnější měření jsem používala kvalitní hrudní pás Polar, který je součástí balení. Po funkční stránce je nabídka opravdu bohatá. Při tréninku jsem využívala vstup pro MP3 a užívala jsem si hudbu z mobilu. Vestavěné reproduktory hráli dostatečně kvalitně a tuto možnost připojení a přehrávání vlastní hudby hodnotím pozitivně.

thumb_up

+ Vysoce stabilní konstrukce
+ Kvalitní zpracování a odolná povrchová úprava
+ Moderní design
+ Výkonný motor
+ Luxusní velikost plochy pásu
+ Bohatá funkční výbava
+ Velký 10" displej
+ Vstup pro MP3
+ Vestavěné reproduktory

thumb_down

- Vyšší cena

Moje doporučení

Model inSPORTline Mystras je vhodný pro každého, kdo to se zvyšováním své fyzické kondice myslí vážně. Je vhodný pro domácí náročný trénink i do menších fitness center nebo klubových posiloven. Vydrží vícehodinovou zátěž a poskytuje výkon i pro ty nejnáročnější uživatele a aktivní sportovce.

Pohled na závěr

Kromě vyšší ceny, která já však zcela adekvátní k výkonu tohoto běžeckého pásu, mohu tento přístroj pouze chválit. Společnost inSPORTline dokonce na tento model nabízí 30 denní zkušební lhůtu s možností vrácení přístroje, pokud s ním nebudete spokojeni.

Vývoj ceny produktu inSPORTline Mystral

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Běžecké pásy

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu inSPORTline Mendoz

Přidat komentář