Beats by Dr. Dre Solo3 Wireless sluchátka přes hlavu – recenze, zkušenosti

lákavý design
více barevných provedení
akustický projev
výkonné basy
výdrž baterie
rychlé nabíjení
ergonomie

Hodnocení:
(79%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Moderní a designové sluchátka prémiové kvality s výdrží baterie až 40 hodin. Sluchátka lze zakoupit ve více barevných verzích. Mají ergonomicky tvarované náušníky s koženkovým povrchem. Doménou jsou perfektní basové tóny.

Okolní hluk je poměrně dobře eliminován a sluchátka tak perfektně reprodukují zvuk. O stavu nabití vás informuje LED indikátor. Sluchátka využívají připojení Bluetooth 5.0. Odolná konstrukce s jednoduchým ovládáním přímo na náušnících. Skvělý akustický projev je doplněn o dvojici mikrofonů, které lze využít při handsfree telefonování.

Bezdrátová sluchátka přes hlavu Beats by Dr. Dre Solo3 Wireless si můžete ve více barevných provedeních zakoupit na ✅ webu Heureka.cz.

Moderní design

Je jasné, že dnešní doba není orientovaná pouze na efektivitu, ale i estetiku. To platí i v segmentu bezdrátových sluchátek. Beats by Dr. Dre Solo3 Wireless jsou přesně příkladem toho, že trendy design je velmi důležitý. Samotná konstrukce má sympatické oblé tvary a k tomu všemu přispívá i možnost volby.

Beats by Dr. Dre Solo3 Wireless recenze

Vybírat si můžete různé barevné kombinace. Kromě černé máte na výběr bílé, fialové, zlaté či dokonce červené. Velmi však oceňujeme fakt, že sluchátka, resp. náušníky jsou velmi pohodlné a ergonomické. Přiléhat by mohly o něco více. Beats by Dr. Dre Solo3 Wireless bezdrátová sluchátka tedy patří k modelům, které design opravdu dokázali zkombinovat s funkčností.

Zahrají, co je třeba

A jak je na tom zvuková reprodukce? Samozřejmě, z názvu možná tušíte, že Beats by Dr. Dre Solo3 Wireless jsou odborníkem na basy. Je to tak, ale obecně je zvuk čistý a velmi vyvážený. Polstrované náušníky sedí na uších téměř dokonale, ale ne každému musí vyhovovat.

Sluchátka se jednoduše spárují se zařízením prostřednictvím Bluetooth 5.0. Je však pravdou, že se zařízeními od Apple si rozumějí o něco více. Především rychlost párování je intuitivnější. Provedené je to zřejmě tím, že společnost Beats byla pár let dozadu nakloněná spolupráci se společností Apple. Je tedy přirozené, že fanoušci Apple mají v Beats by Dr. Dre Solo3 Wireless většinovou volbu.

Bezdrátová sluchátka přes uši Beats by Dr. Dre Solo3 Wireless

Sluchátka mají rovněž dvojicí mikrofonů, které snadno využijete při telefonování. Zvuk je poměrně kvalitní a kvalita signálu se žádným způsobem při telefonování nezhoršuje. Díky mikrofonu můžete využít prostřednictvím aplikace i hlasové ovládání.

Akustická izolace

Drobný detail, který není výrazný, ale při poměrně vysoké ceně sluchátek by měla být eliminace ruchů samozřejmostí. Beats by Dr. Dre Solo3 Wireless mají své rezervy. Provedené je to mírným nedoléhání náušníků a ruchy z okolí jsou tedy drobným mínusem.

Bezdrátová sluchátka Beats by Dr. Dre Solo3 Wireless nepřiléhají dobře na uši

Ve srovnání s konkurencí Sony WH-1000XM3, která je sice dražší, je potlačení ruchů mnohem horší. V tomto případě hraje možná roli i design, ale rovněž i technologie, které jsou použity. Určitě se však nebojte, že by šlo o něco tragické. Pro běžného posluchače to rozhodně žádné výrazné mínus nebude.

Excelentní výdrž a praktické ovládání

A co překvapí? Výdrž baterie je vskutku excelentní. V některých případech dokonce 40 hodin uváděných výrobcem překonává. Skutečně, aktivní doba používání je velmi efektivní a Beats by Dr. Dre Solo3 Wireless potvrzují, že bezdrátové řešení sluchátek může být spojením efektivity i estetiky. Druhá velmi praktická věc je rychlonabíjení, tzv. Fast Fuel. Pět minut na nabíječce (Micro-USB) vám prodlouží dobu hraní o více než 3 hodiny.

Sluchátka přes hlavu Beats by Dr. Dre Solo3 Wireless s jack konektorem

V souvislosti s praktičností souvisí i jednoduché ovládání. Na sluchátkách se nacházejí ovládací prvky, za pomoci kterých můžete přepínat písničky nebo regulovat hlasitost. K dispozici máte i kabel s klasickým 3,5 mm jackem.

Zkušenosti a recenze

Kvalitu zvuku s dobrými basy, design, množství funkcí či skladatelnost oceňují uživatelé na těchto sluchátkách nejvíce. Mile je překvapila i výdrž sluchátek a dosah Bluetooth připojení. Jak problematická se jim jeví akustická izolace, tedy to, že při poslechu hudby k nim doléhají ruchy okolí a hudbu slyší i lidé stojící v blízkosti sluchátek. Mínusem je samozřejmě cena.

Recenze a zkušenosti s bezdrátovými sluchátky přes hlavu Beats by Dr. Dre Solo3 Wireless

Závěrečné hodnocení

Beats by Dr. Dre Solo3 Wireless rozhodně řadíme mezi to nejlepší, co aktuální trh s bezdrátovými sluchátky nabízí. Především jejich výdrž přes 40 hodin je excelentní. Rovněž potěší i moderní a stylový design či různé barevné kombinace.

Kvalita zvukové reprodukce je perfektní a vyvážená. Především basy jsou silnou stránkou Beats by Dr. Dre Solo3 Wireless. Majitelé zařízení s operačním systémem iOS si přijdou na své. Sluchátka se automaticky spárují. Škoda, že není možné mít připojena dvě zařízení současně.

Nechybí LED indikátor stavu baterie a ani praktické cestovní pouzdro či 3,5 mm jack kabel. Cena sluchátek je vysoká, ale Beats by Dr. Dre Solo3 Wireless jsou vydařeným modelem, který je kvalitativně na vysoké úrovni. Pokud by byla izolace ruchů z okolí o něco lepší, klidně bychom je zařadili na samotný trůn.

Pozitíva

lákavý design
více barevných provedení
akustický projev
výkonné basy
výdrž baterie
rychlé nabíjení
ergonomie

Negatíva

vyšší cena
okolní hluk


Autor recenze: Bc. Denis Ruščák
Datum publikace: 19.08.2020
Nejlepší sluchátka 2024 – recenze, test, srovnání

Nejlepší sluchátka 2024 – recenze, test, srovnání

Když kupujete sluchátka podle popisků v obchodě a spoléháte se na rady od prodavače, je to vždy jako loterie. Máte 50% šanci, že koupíte kvalitní model a 50% šanci, že si zvolíte špatně hrající produkt. Právě proto jsme pro vás připravili výběr toho nejlepšího, co v oblasti sluchátek v momentálně době na trhu najdete. Pokud si vyberete kterýkoliv z těchto modelů, na 100% si zvolíte... Přečíst článek

Jak pečovat o bezdrátová bluetooth sluchátka, herní sluchátka s mikrofonem, sluchátka do uší

Jak pečovat o bezdrátová bluetooth sluchátka, herní sluchátka s mikrofonem, sluchátka do uší

Sluchátka patří k předmětům, které dennodenně používáme, podobně jako např. telefon, ale příliš málo času věnujeme jejich údržbě. Při denním používání se však na sluchátkách zachycuje množství špíny a bakterií. Proto bychom měli dbát na jejich čistotu, stejně jako dbáme na čistotu svého... Přečíst článek


Přidat komentář