Braun BT 3222 zastřihovač – recenze, zkušenosti

doživotně ostré čepele
20 délek zastřihování
dobrá ergonomie
zastřihávání bez tahání či škubání
bezdrátový provoz
jednoduchá údržba

Hodnocení:
(80.2%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Kvalitní zastřihovač od německého výrobce je vybaven samoostřícími čepelemi. Ty jsou perfektně ostré, proto vlasy ani chlupy netahají. O přesný střih se stará 20 možností nastavení délky od 0,5 do 10 mm. Přístroj je lehký a rukojeť ergonomicky tvarovaná, práce s ním je pohodlná a rychlá. Potěší bezdrátový provoz s výdrží 50 minut na jedno nabití. Akumulátor se však nabíjí příliš dlouho, po vybití si na opětovné plné nabití počkáte až 10 hodin. V balení je i čistící kartáč a zastřihovací hřeben, který se hodí na krátký a středně dlouhý sestřih vousů, kníru či vlasů. Údržba je jednoduchá, hlavici i hřebenový nástavec stačí omýt pod tekoucí vodou. Samotné tělo přístroje vodotěsné není. Oceňujeme dobrý poměr ceny, kvality i výkonu.

Zastřihovač vousů Braun BT 3222 je dostupný v ✅ webu Heureka.cz.

Zastřihovač vousů a vlasů Braun BT 3222 pohání Ni-MH akumulátor, nikde proto nepřekáží kabel. Jeho ergonomie je velmi dobrá a v ruce se drží pohodlně. Na jedno nabití dokáže být v provozu 50 minut, což je dostatečná doba pro precizní úpravu vousů. Při rychlé úpravě porostu ho nebudete muset nabíjet po každém použití. O nutnosti nabití informuje LED indikátor stavu baterie. Nabíjení je poměrně dlouhé a plné nabití trvá až 10 hodin.

Braun BT 3222 recenze

Přístroj nabízí přesný a dokonalý střih, protože na výběr je 20 možností nastavení délky od 0,5 po 10 mm. Výrobce garantuje doživotně ostré čepele, což neumíme při krátkém testu posoudit, avšak čepele mají ostřejší hrany a zvětšenou plochu, díky čemuž na jeden tah zachytí více vousů. Nedělají jim problém ani dlouhé a husté chlupy či vlasy a zastřihování je bez nepříjemného tahání nebo škubání. Ovládání zastřihovače je maximálně zjednodušené. Vše potřebné si nastavíte na otočném voliči.

Zastřihovač si bez problémů poradil s více typy vousů i vlasů a pokaždé věděl vytvořit požadovaný styl. Dodávaný zastřihovací hřeben je vhodný na krátký a středně dlouhý střih vousů a vlasů. Pomocí zastřihovač hlavice lze vytvářet přesné linie a kontury na krku i tvářích. Bezdrátový zastřihovač vousů a vlasů ocení všichni, kteří si potrpí na precizní a rychlou úpravu porostu. V balení se nachází také čistící kartáč.

Potěší dobrý poměr ceny, kvality a výkonu. Údržba zastřihovače je jednoduchá, protože holicí hlavice i hřebenový nástavec jsou omyvatelné. Stačí je vyčistit pod tekoucí vodou. Zamrzí, že přístroj jako celek není vodotěsný, tělo zastřihovače proto do vody neponořujte. Uživatelé, kteří vlastní zastřihovač Braun BT 3222, vyzvedli snadnost použití, dobrou ergonomii, nízkou váhu, plynulé zastřihávání chlupů bez tahání či výdrž baterie na více použití. Líbila se jim také možnost nastavení délky po 0,5 mm krocích, což umožňuje udělat si i postupné zkrácení.

Recenze a zkušenosti se zastřihovačem Braun BT 3222

Pozitíva

doživotně ostré čepele
20 délek zastřihování
dobrá ergonomie
zastřihávání bez tahání či škubání
bezdrátový provoz
jednoduchá údržba

Negatíva

dlouhé nabíjení (10 hodin)
tělo není vodotěsné


Autor recenze: Lucia Bihuncová
Datum publikace: 23.05.2021
Nejlepší zastřihovače vousů 2024 – recenze, test, srovnání

Nejlepší zastřihovače vousů 2024 – recenze, test, srovnání

Pokud máte delší vousy, spíše než holicí strojek pravděpodobně využijete tzv. zastřihovač vousů. Mnohé z těchto zařízení vám však nabídnou mnohem více funkcí, s některými se dokonce můžete oholit do hladka. Poradíme vám, který zastřihovač si vybrat a představíme i pár nejoblíbenějších modelů. Nejlepší zastřihovače vousů Zastřihovače vousů – recenze Pánové, kteří... Přečíst článek


Přidat komentář