Domo DO 7056 S ruční napařovač oděvů – recenze, zkušenosti

výborná cena
vysoký výkon

Hodnocení:
(78.4%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Ruční napařovač oděvů, který vás ohromí úctyhodným příkonem až 1 640 W. Právě jemu vděčí za to, že se nahřeje již za 45 s a poskytne vám 30 g páry za minutu.

Jeho napařovací plocha je z nerezové oceli a je vybavena mnoha otvory pro rovnoměrnou distribuci páry. Nechybí ani funkce vertikálního napařování či automatické vypnutí v případě nečinnosti. Funkcí odvápňování nedisponuje.

Napařovač je lehký, ale mobilitu omezuje pouze 1,9 m dlouhý přívodní kabel. Pokud se nezaleknete méně známé značky, můžete mít výkonný napařovač za cca poloviční cenu oproti konkurenčním modelům.

Parametry: příkon: 1 640 W; parní ráz: 30 g/min .; objem nádrže na vodu: 250 ml; funkce: vertikální napařování, automatické vypnutí; příslušenství: kartáč na hrubé textilie; délka napájecího kabelu: 1,9 m; rozměry (d × š × v): 28 × 11 × 15 cm; hmotnost: 1,1 kg

Zaujal vás napařovač oděvů Domo DO 7056 S? Dostupný je v ✅ e-shopu Alza.cz.

Design neohromí ani nezklame

Design napařovače je jednoduchý, kombinace bílých a modrých plastů asi nikoho příliš nenadchne.

Ve spodní části naleznete zásobník na 250 ml vody, který je odnímatelný, takže voda se vám do něj bude dolévat jednoduše.

Domo DO 7056 S recenze

Celý napařovač je poměrně lehký a manipulace s ním je bezproblémová, nepůsobil na nás nějak extra únavně ani při delším napařování. Vadil nám ale přívodní kabel, který má délku pouze 1,9 m, což značně omezuje mobilitu přístroje.

Výkonu má na rozdávání

Výrobce deklaruje příkon napařovače až na úrovni 1 640 W, což je jedna z nejvyšších hodnot v této kategorii. Přístroj je díky ní připraven k použití již za 45 s a poskytne vám parní výkon 30 g/min.

Pára je vypouštěna přes několik otvorů v žehlicí ploše z nerezavějící oceli. Nechybí ani možnost vertikálního napařování. Tlačítko pro napařování lze zaaretovat – zůstane tak stlačené a nemusíte ho během dávkování páry držet.

Napařovač je vybaven také funkcí automatického vypnutí v případě nečinnosti, funkci odvápnění zařízení nemá.

Ruční napařovač oděvů Domo DO 7056 S

Méně známá značka, super cena

V balení nenajdete žádné příslušenství kromě pomocné kartáče na hrubé textilie.

Největší výhodou tohoto napařovače je cca poloviční cena oproti konkurenčním modelům s podobnými parametry, je však na vás, zda vsadíte na méně známou značku nebo sáhnete po ověřených, ale dražších konkurenčních modelech.

Zkušenosti a recenze

Napařovač oděvů Domo DO 7056 S za poměrně nízkou cenu (méně než 1 000 Kč) nabízí vysoký příkon a zajímavé funkce. Uživatelé jsou s poměrem cena/výkon spokojeni. Oceňují rychlost nahřátí i parní výkon, díky kterému se zbaví nevzhledných záhybů na obečení s lehkostí.

Recenze a zkušenosti s napařovačem oděvů Domo DO 7056 S

Pozitíva

výborná cena
vysoký výkon

Negatíva

méně známá značka
krátký napájecí kabel


Autor recenze: Michal Toma
Datum publikace: 08.07.2020
Nejlepší ruční napařovače oděvů – recenze, test, srovnání

Nejlepší ruční napařovače oděvů – recenze, test, srovnání

Slyšeli jste už o napařovačích oděvů? Jde o zařízení podobné napařovacím žehličkám, které sice nežehlí, ale mají řadu výhod. O nich a také o jejich záporných stránkách vám prozradíme více v článku, ve kterém vám také poradíme, jak si napařovač oděvů vybrat. Zároveň vám představíme i několik nejoblíbenějších modelů. Nejlepší napařovače oděvů Napařovače oděvů – recenze... Přečíst článek


Přidat komentář