Eliptical inSPORTline Galicum eliptický trenažér – recenze, zkušenosti

robustní konstrukce
zajímavé barevné provedení
možnost propojení s aplikacemi
zátěžové kolo v přední části

Hodnocení:
(78.4%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Profesionální eliptický trenažér inSPORTline Galicum se může pochlubit futuristickým nadčasovým designem. Zátěžové kolo o hmotnosti 14,5 kg má umístěné v přední části stroje, díky čemuž je pohyb dynamičtější a pocitově přirozenější. Délka kroku je 51 cm a rozestup nášlapů 8 cm. Trenažér disponuje velkým přehledným LED displejem s počítačem bohatým na funkce a nastavení. Nabízí 4 přednastavené programy, 2 HRC programy fungující podle nastavené tepové frekvence, 2 uživatelské programy a také manuální program.

Eliptický trenažér Eliptical inSPORTline Galicum si můžete pohodlně zakoupit na ✅  webu Heureka.cz.

Samostatný živel

Profesionální eliptický trenažér inSPORTline Galicum je v první řadě určen pro komerční účely do posiloven a fitness center. Vždyť už konstrukce samotného zařízení vážící 88 kg hovoří o tom, že nepůjde o žádného prcka. Při manipulaci rozhodně oceníte transportní kolečka, které mu nechybí. Maximální nosnost zařízení je až 150 kg.

Eliptical inSPORTline Galicum recenze

Co však na začátek zmíníme je fakt, že kromě kvalitní konstrukce a množství funkcí, ke kterým se dostaneme, je zajímavé, že inSPORTline Galicum má vlastní generátor energie. Pro jeho pohon tak nemusíte využívat žádný externí zdroj napájení nebo elektrickou síť. Nemusíte se tak otravovat se zásuvkou. Čím více cvičíte, tím více energie cvičící stroj produkuje energie. Baterie však nesmí zůstat bez příjmu energie více než 30 dní. V takovém případě hrozí její vybití.

Program sem – program tam

inSPORTline Galicum není žádnou druhou třídou. Moderní technologie mu rozhodně nechybí. Profesionální stroj je vybaven přehledným LED displejem s tlačítky, kde si volíte i jednotlivé programy. Celkově má ​​trenažér devět programů. Z toho jsou čtyři přednastavené programy a dva uživatelské programy. Nechybí ani HRC program či speciální zátěžový WATT program.

LED displej eliptického trenažéru Eliptical inSPORTline Galicum

Eliptickému trenažéru nechybí ani počítač či snímač tepové frekvence. Vybaven je i přijímačem hrudního pásu, který však není součástí balení. Počítač zobrazuje čas, srdeční tep, vzdálenost, puls či dokonce grafické znázornění zátěže. V rámci funkčnosti ještě zmíníme až 40 úrovní zátěže, které volíte elektronicky, což je velmi pohodlné.

Pobavíte se a nic vám nechybí

Eliptický trenažér inSPORTline Galicum je perfektním tréninkovým partnerem. Pokud děláte sport s vášní, eliptický trenažér bude tím prvním pro vás. Rukojeti umožní zapojovat i vrchní část těla, a tedy jste v maximální možné zátěži. Efektivnější spalujete i kalorie. Jestli chcete mít dokonalý přehled o vašem výkonu, využít můžete aplikace, které doporučuje výrobce.

Eliptický trenažér inSPORTline Galicum

FitConsole pro Android i pro iOS podobně jako aplikace Run on Earth. První jmenovaná monitoruje všechny hodnoty z tréninku. Run on Earth umožňuje využívat integrované mapy v Google a můžete tak trénovat kdekoliv na světě. Navíc nechybí ani takový detail jako držák pro tablet nebo smartphone. Pokud budete pociťovat žízeň, výrobce myslel i na držák na láhev.

Na zátěži se nešetřilo

U zařízení takových rozměrů byste čekali, že se na ničem nešetřilo. Vždyť přístroj váží až zmíněných 88 kg a nosnost 150 kg je jen důkazem kvalitní robustní konstrukce. Eliptický trenažér inSPORTline Galicum je vybaven elektro-magnetickým brzdným systémem. Ložiska jsou klasické kuličkové.

Zařízení má na délku až 214 cm a na šířku 63 cm. Délka kroku je až 51 cm. Zátěžové kolo má hmotnost 14,5 kg. Výrobce tímto docílil plynulou regulaci zátěže. Regulovat můžete až 40 stupňů zátěže. Co má i své výhody, protože při tréninku si každý najde svou vhodnou zátěž a intenzitu.

Transportní kolečka eliptického trenažéru inSPORTline Galicum

Závěrečné hodnocení

inSPORTline Galicum je eliptickým trenažérem, který se nachází v horním cenovém pásmu, a proto se očekává adekvátní luxus. Při našem testování eliptický trenažér splnil všechna očekávání. Robustní konstrukce je velmi odolná a stabilní. Stejně tak nechybí ani možnost vyrovnávání nerovností. Moderní technologie trenažéru nelze upřít. Celkově devět programů a LED displej i s ovládacím panelem. Aplikace nechybí rovněž.

Recenze a zkušenosti s eliptickým trenažérem Eliptical inSPORTline Galicum

Zátěžové kolo by sneslo i více, má 14,5 kg a při takovém robustním zařízení by se neztratilo ani o pět kilogramů těžší. Co je však doménou tohoto zařízení, je vlastní generátor energie. Nepotřebujete elektrickou síť, protože při tréninku generátor produkuje dostatečné množství energie na chod všech funkcí trenažéru. Zároveň šetříte životní prostředí. Délka kroku je až 51 cm, což ještě znásobuje efektivitu tréninku. Pokud jste ochotni do eliptického trenažéru investovat finanční prostředky, inSPORTline Galicum určitě nebude chybou.

Pozitíva

robustní konstrukce
zajímavé barevné provedení
možnost propojení s aplikacemi
zátěžové kolo v přední části

Negatíva

zátěžové kolo s hmotností "jen" 14,5 kg


Autor recenze: Michal Toma
Datum publikace: 17.08.2020
Nejlepší eliptické trenažéry 2024 – recenze, test, srovnání

Nejlepší eliptické trenažéry 2024 – recenze, test, srovnání

Eliptický trenažér nebo crossový trenažér je velmi efektivní fitness stroj na procvičování celého těla. Právě elipsovitý pohyb při cvičení na tomto stroji zajišťuje dokonalé zapojení celého těla a zaměřuje se na větší skupinu svalů. Výhodou je, že nezatěžuje klouby a je vhodný i pro seniory. Eliptický trenažér využijete při zdokonalování postavy, hubnutí, zvyšování kondice i v rámci... Přečíst článek


Přidat komentář