Tefal DT 9100 E0 ruční napařovač oděvů – recenze, zkušenosti

vysoký výkon
nahřátí již za 40 s

Hodnocení:
(78.4%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Ruční napařovač, který je díky úctyhodnému příkonu až 1 600 W nahřátý a připraven k použití již po 40 sekundách. Poskytne vám parní ráz 30 g/min., což je nadprůměrná hodnota.

Jeho ústí je vybaveno žehlící plochou s keramických povrchem, který je šetrný i k těm nejjemnějším textiliím. Nechybí mu ani funkce jako vertikální napařování či odvápňování. Napařovat můžete i bez držení tlačítka až 9 min., díky odnímatelné nádržce na vodu o objemu 200 ml.

V balení naleznete také kartáčky na hrubé i jemné textilie, stojan či háček na dveře. Nevýhodou je, že napařovač je poměrně robustní, těžký a práce s ním unavuje. Vzhledem k vysoký výkon musíte počítat s cenou atakující 2 500 Kč.

Parametry: příkon: 1 600 W; parní ráz: 30 g/min.; objem nádrže na vodu: 200 ml; funkce: vertikální napařování, odvápňování, vyhřívaná keramická žehlicí plocha; příslušenství: nástavce na hrubé i jemné textilie, háček na dveře, stojan; délka napájecího kabelu: 3 m; rozměry (d × š × v): nespecifikováno; hmotnost: 2,12 kg

Parní napařovač oděvů Tefal DT 9100 E0 je dostupný v ✅ internetovém obchodě Alza.cz.

Pěkný design, těžká práce

Designem připomíná tento napařovač ruční akumulátorové nářadí. V jeho spodní části totiž najdete objemný 200 ml zásobník na vodu, který je odnímatelný, takže se nám doplňoval velmi jednoduše.

Tefal DT 9100 E0 recenze

Kromě elegantní kombinace černé s prvky měděné barvy nás upoutala hladká "žehlicí" plocha při ústí parního otvoru. Je vyrobena z oceli, ale má keramický povrch a výrobce deklaruje, že neublíží ani těm nejjemnějším materiálům.

Radost z pěkného designu ale vystřídá rozčarování, když vezmete napařovač do ruky. Je totiž dost robustní a těžký, což sice na první pohled nepřekáží, ale delší práce s ním je poměrně únavná a bude vás z ní pravděpodobně bolet ruka.

Musíme pochválit mobilitu díky až 3 m dlouhému napájecímu kabelu.

Výkon nemá konkurenci

Napařovač Tefal DT 9100 E0 disponuje úctyhodným příkonem až 1 600 W, čímž se řadí mezi nejvýkonnější modely ve své kategorii. Díky tomu vám poskytne parní výkon až 30 g/min. a nahřeje se již za 40 s. Napařovat s ním můžete až 9 min. nepřetržitě (pokud začnete s nádržkou plnou vody – má objem 200 ml).

Ruční napařovač oděvů Tefal DT 9100 E0

Potěšila nás možnost uzamčení dávkování páry v poloze zapnuto, díky čemuž při napařování nemusíte po celou dobu držet tlačítko.

Nechybí ani možnost svislého napařování či funkce odvápnění propláchnutím. Další funkce, jako např. automatické vypnutí, nenajdete.

Zkušenosti a recenze

V balení napařovače najdete 2 kartáče – jednu pro jemné a druhou pro hrubší textilie. Nechybí stojan či háček na zavěšení oděvu na dveře. Navzdory průměrným funkcím počítejte s cenou atakující 2 000 Kč, která je daní za vysoký výkon napařovače. Uživatelé si pochvalují jeho snadnou obsluhu i účinky napařování.

Recenze a zkušenosti s napařovačem oděvů Tefal DT 9100 E0

Pozitíva

vysoký výkon
nahřátí již za 40 s

Negatíva

vysoká cena
robustní a těžký


Autor recenze: Michal Toma
Datum publikace: 08.07.2020
Nejlepší ruční napařovače oděvů – recenze, test, srovnání

Nejlepší ruční napařovače oděvů – recenze, test, srovnání

Slyšeli jste už o napařovačích oděvů? Jde o zařízení podobné napařovacím žehličkám, které sice nežehlí, ale mají řadu výhod. O nich a také o jejich záporných stránkách vám prozradíme více v článku, ve kterém vám také poradíme, jak si napařovač oděvů vybrat. Zároveň vám představíme i několik nejoblíbenějších modelů. Nejlepší napařovače oděvů Napařovače oděvů – recenze... Přečíst článek


Přidat komentář