Gymbit 6Abs Shaper – recenze posilovače břišního svalstva

Cihličky, sixpack či pekáč buchet. I tak se říká lidově vyformování břišnímu svalstvu. Mnohé ženy či muži po něm touží, ale ani po měsících tvrdého tréninku se jim nedaří výsledný efekt docílit. Vypracování břišních svalů je úzce spjato s tréninkem a zdravou stravou. Je tu však možnost, jak si účinně pomoci. Řeč je o posilovači břišního svalstva Gymbit 6 Abs Shaper.

Posilovač břišního svalstva Gymbit 6 Abs Shaper

Právě toto novodobé, mnohými označované za průlomové zařízení, vám pomůže vypracovat břišní svaly do vytoužené podoby, po které tak velmi toužíte. Toto jednoduché zařízení funguje na účinném principu, kterým stimuluje vaše břišní svaly a tímto způsobem je podněcuje k svalové aktivitě. Pointou je to, že cihličky na břiše můžete dosáhnout snadněji a rychleji. Samotný Gymbit 6 Abs Shaper neudělá celou práci za vás, ale do značné míry vám může pomoci břišní svalstvo vyormovať.

Jak funguje?

Gymbit 6 Abs Shaper je domácí posilovač břicha určený pro všechny muže a ženy, kteří touží po pevném bříšku. Jeho účinnost je zajištěna díky systému EMS (elektrická stimulace svalstva), který za pomoci elektronických vln vysílá pobídky do břišních svalů. Svaly jsou tak aktivní, protože vykonávají stahy. Jde v zásadě o podobný efekt, jako v případě klasických sklapovaček. S tím rozdílem, že Gymbit stačí přiložit na břicho a pohyb sed-leh provádět vůbec nemusíte.

Cvičení s Gymbit 6Abs Shaper

Gymbit 6Abs Shaper má tvar motýla. Zařízení je tak přizpůsobeno celé ploše vašeho břicha a stimuly tak vysílá rovnoměrně do každého svalu. Na zadní straně jsou silikonové fólie, které se lepí na vaše břicho. Přímo na zařízení je maličký ovládací panel, kterým můžete regulovat intenzitu stimulů od nejslabších po nejsilnější. Nastavit lze pět tréninkových programů a deset úrovní pobídek. Zařízení je napájeno za pomoci jedné 3 V baterie.

Pokud byste přece měli pocit, že nejste žádným sportovcům a zařízení tedy nevyužijete, rozhodně nepohrdnete dobrou relaxační masáží za pomoci Gymbit 6Abs Shaper.

Pro koho je určen?

Muže a ženy, kteří chtějí posílit své břišní svaly rychleji a efektivněji. Rovněž však pro lidi, kteří se neumí zbavit zbytkového tuku na břiše a potřebují krok za krokem ukrajovat z obvodu pasu.

Systém elektrické stimulace svalstva se postará o to, že vaše břicho bude při používání přístroje Gymbit 6Abs Shaper aktivní a svaly budou stimulovány. Využívat ho můžete kdekoliv, klidně iv práci a stejně tak je jen na vás, kdy Gymbit zařadíte i do vašeho tréninkového plánu.

Jak správně cvičit?

Zdá se to jako pohádka, které nikdo nevěří, ale Gymbit 6 Abs Shaper skutečně lze používat při sledování televize, vaření v kuchyni, čtení knihy nebo i při samotném cvičení, běhání či běžné chůzi. Ideální je, pokud posilovač břišního svalstva používáte jako doplňkový trénink. Právě zintenzivnění tréninku za pomoci posilovače svalů, je v skutku perfektním doplňkem při tréninku břicha. Opět nesmíme opomenout i racionální stravování, protože strava je polovinou úspěchu.

Posilovač břišních svalů Gymbit 6Abs Shaper

Denně vám postačí Gymbit používat po dobu 20-30 minut a první výsledky se mohou dostavit již po dvou týdnech od používání přístroje. Disciplíně se tedy i tak nevyhnete, jde však o to, že vytoužený sixpack na břiše můžete docílit mnohem rychleji než dosud.

Hlavní výhody Gymbit 6Abs Shaper

Za pomoci EMS lze dosáhnout opravdu efektivní výsledky. Samozřejmě, v případě, že dodržujete i správnou stravu a používáte Gymbit pravidelně, aby byl efektivním. A jaké jsou jeho hlavní výhody?

  • Zpevnění břišního svalstva.
  • Stačí 20 – 30 minut denně.
  • Trénink nebo relaxační masáž v jednom.
  • Snadné používání.
  • Možnost regulace intenzity tréninku.
  • Automatické vypnutí po 20 minutách.
  • Příznivá cena.

Zkušenosti uživatelů

Než se dostaneme k samotným hodnocením uživatele, řekneme vám, že cena za Gymbit 6 Abs Shaper se pohybuje kolem 750 Kč. Uživatelé cenu hodnotí velmi pozitivně, protože EMS systém, který využívá i Gymbit, se stává stále populárnějším.

S posilovačem břišních svalů Gymbit 6Abs Shaper lze dosáhnout sixpack rychleji

Velkým pozitivem je jednoduché ovládání, které zvládne i člověk s menšími dovednostmi v moderních technologiích. Přístroj vyzkoušeli i maminky, po těhotenství. V tomto případě se však Gymbit s úspěchem nesetkal a většině maminek nepomohl.

Uživatelů negativní zaskočil fakt, že přístroj nespaluje tuky tak efektivně, jak by zřejmě čekaly. Principem však je, že Gymbit 6Abs Shaper bude uživatel využívat v rámci tréninku a ne jako samostatnou tréninkovou jednotku.

Zákazníci, kteří přístroj vyzkoušeli, ocenili kromě jednoduchého ovládání i možnost regulace pobídek a zároveň jeho nenápadné používání. Sledování TV, žehlení, úklid a Gymbit vám přitom vůbec nepřekáží. Svaly jsou stimulovány i během běžných činností, které provádíte během dne.

Závěr Gymbit 6Abs Shaper

Na trhu existuje několik alternativ břišního posilovače, ať už dražších nebo levnějších. Gymbit je nepochybně vhodným pro každého. Příznivá je jeho cena, snadné používání a účinný EMS systém. Je účinným pomocníkem při tréninku břicha. Rozhodně nečekejte zázrak v podobě "líných svalů". To znamená, že bez minimální námahy to nejde. Za pomoci Gymbitu můžete z pásu zhubnout nějaké ty centimetry, odbourat kilogramy a vytvarovat břicho, ale podmínkou je zdravá strava a pravidelný pohyb. Za těchto podmínek je Gymbit 6Abs Shaper skvělým tréninkovým partnerem.

Hodnocení článku:
(77.2%)

Pulbikované dňa: 08.05.2019

Zobrazit kategorii:


Přidat komentář