Tefal Clipso+ Precision 6l+ 4,5l P4442065

Tlakový hrnec Tefal Clipso+ Precision 6l+4,5l P4442065

Díky tlakovému hrnci Tefal Clipso si můžete vařit svá oblíbená jídla každý den. Příprava pokrmů v tlakovém hrnci je velmi rychlá a jídlo si během vaření zachovává všechny...

od 5099 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Díky tlakovému hrnci Tefal Clipso si můžete vařit svá oblíbená jídla každý den. Příprava pokrmů v tlakovém hrnci je velmi rychlá a jídlo si během vaření zachovává všechny své živiny. Mezi hlavní výhody přípravy jídel v tlakovém hrnci patří časová úspora a s tím spojená hospodárnost, zachování nutričních hodnot a také všestrannost použití. 

Časovač, který hlídá dobu vaření za vás

Tlakový hrnec Tefal Clipso Precision je vybaven jedinečným integrovaným časovačem, díky kterému dosáhnete vždy chutných a čerstvých pokrmů. Vaření s ním je hračka, protože jakmile dosáhne hrnec správné teploty, sám spustí automatický odpočet, který vás upozorní, až bude jídlo hotové a vy se nemusíte o nic starat. Součástí balení je kuchařská kniha, ve které najdete všechny správné časy přípravy různých potravin, takže vaření zvládne opravdu každý.

Obchody, kde koupíte online:

Kasa.cz 6699 Kč
8949 Kč
Do obchodu Kasa.cz
Okay.cz 6699 Kč
8499 Kč
Do obchodu Okay.cz
Euronics.cz 6699 Kč
8949 Kč
Do obchodu Euronics.cz
Alza.cz 5099 Kč
8499 Kč
Do obchodu Alza.cz
favorite Pridali sme nové recenze na tlakové hrnce a redakčný výber nejlepší tlakové hrnce

Jednoduchá manipulace

Jednoduchá a hlavně bezpečná manipulace je zajištěna pomocí exkluzivního patentovaného systému otevírání a zavírání pomocí jedné ruky. Hrnec Tefal Clipso je vyroben z kvalitní nerezové oceli 18/10 a je použitelný na všech typech tepelných zdrojů včetně indukční varné desky. Dokonalé rozložení tepla během vaření zajišťuje třívrstvé sendvičové dno, kdy hliníkový plát je zabudovaný do nerezové oceli. Vaření při nízkém či vysokém tlaku vám umožňuje regulace hrnce do dvou různých pozic. 

Bezpečné používání

Celá sada obsahuje větší hrnec o objemu 6 l, který je vybaven sklopnými rukojeťmi, což vám ušetří spoustu místa při ukládání. Dále sada obsahuje menší hrnec o objemu 4,5 l, tlakovou a skleněnou poklici a parní koš. Přípravy jídel v tlakovém hrnci se nemusíte obávat. Hrnec Tefal Clipso je vybaven 5 pojistkami pro bezpečné používání. Tefal poskytuje na všechny kovové části hrnce záruku 10 let. Teď už vám nezbývá nic jiného než si užívat velmi jednoduchou a rychlou přípravu jakéhokoliv vašeho oblíbeného jídla. 

Parametry

Další parametry
Objem v litrech 4,5, 6
Druh ohřevu plyn, elektrika, indukce, keramika
Parní koš Ano
Poklice navíc Ano
 
Rozměry
Šířka výrobku 29.0 cm
Výška výrobku 38.5 cm
Hloubka výrobku 43.5 cm
Hmotnost výrobku 7.4 kg
Šířka balení 29.0 cm
Výška balení 38.5 cm
Hloubka balení 43.5 cm
Hmotnost balení 7.4 kg

Vývoj ceny produktu Tefal Clipso+ Precision 6l+ 4,5l P4442065

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Tlakové hrnce

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Lamart LTDSD6

Přidat komentář