Whirlpool AKM 528 JA recenze

Whirlpool AKM 528 JA recenze a zkušenosti
(82.4%)

Whirlpool AKM 528 JA - Designová řada RUSTIKÁL - design minulosti v novém obleku. Jemné tvary a tradiční materiály umocňují nadčasovost tohoto designu. Kruhový ciferník,...

od 5186 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Tato atraktivní plynová deska zdobí naši kuchyni již téměř půl roku. Měla jsem proto dostatek času, abych si na ni vytvořila názor. A ten je velmi pozitivní. Za málo peněz jsem dostala hodně muziky ..

Jednoduchý minimalistický design do našeho domova vnesl kousek nostalgie. Je totiž zcela jiný, na jaký jsme u moderních desek zvyklí. Jasmínovou barvu krásně doplňuje bronzový design ovládacích knoflíků a nápis Whirlpool. Z hlediska funkcí toho deska příliš mnoho nenabízí. Jde o klasický základní model, od kterého by mi popravdě ani nenapadlo vyžadovat nějaké inovativní funkce.

Obchody, kde koupíte online:

Mall.cz 5186 Kč
6990 Kč
Do obchodu Mall.cz
Kasa.cz 5186 Kč
6990 Kč
Do obchodu Kasa.cz
favorite Pridali sme nové recenze na varné desky a redakčný výber nejlepší varné desky

Vynikající rozložení hořáků a 100% bezpečnost

Povrch desky je vyroben ze smaltu a udržuje se jednoduše - pokud ho ušpiníte, tak ho vyčistíte obyčejným čisticím prostředkem a vlhkým hadrem. Mřížka je dvoudílná, což také usnadňuje proces údržby. Model disponuje hořáky různých průměrů, díky čemuž mohu vařit ve velkých, středních, ale i maličkých hrníčcích. Díky automatickému zapalování se hořáky startují pouhým stisknutím tlačítka.

Prostorové rozložení hořáků je vyřešeno velmi rozumně. Proto mohu vařit na všech najednou a příprava obědu mi nezabere zbytečně mnoho času. I přes nízkou cenu výrobce nezanedbal bezpečnost a plynovou desku vybavil funkcí pojistky, která zablokuje další přísun plynu v momentě, jako dojde k náhodnému zhasnutí plamene.

Milovníky retro stylu jistě potěší i informace, že si k varné desce mohou zakoupit i pečící troubu (model Whirlpool AKP 288 JA) a digestoř (Whirlpool AKR 551 JA). Díky této sérii mám dokonale sladěnou kuchyni, která okouzlí každou návštěvu. Tuto plynovou desku používám pouze krátce, ale i tak jsem s ní vždy byla spokojená. Myslím, že se na ní nemá moc co zkazit a tak na ní budu vařit ještě hodnou chvíli. Určitě ji doporučuji!

thumb_up

+ Super design
+ Dá se k ní dokoupit i trouba a digestoř ze stejné série
+ Vzhledem k retro design není vůbec drahá

Vývoj ceny produktu Whirlpool AKM 528 JA

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Varné desky

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Bosch PCQ 715M90E

Přidat komentář