Beats by Dr. Dre Flex sluchátka – recenze, zkušenosti

dobrý poměr ceny a kvality
nízká váha méně než 19 gramů
automatické přehrávání po vložení do uší
režim rychlého nabíjení (10 minut)
zabudovaný mikrofon s potlačováním šumu větru
možnost sdílení zvuku s přáteli

Hodnocení:
(77.6%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Minimalisticky vypadající sluchátka Beats by Dr. Dre Flex zaujmou poměrem ceny a kvality. Zvuk je přirozený a reprodukci ocení i ti, kteří mají rádi výrazné basy. Nízká hmotnost méně než 19 gramů a čtyři velikosti špuntů do uší jsou zárukou toho, že sluchátka budou pohodlné i během dlouhého nošení. Oceňujeme automatické přehrávání po vložení do uší a automatické pozastavení po zavěšení kolem krku. Sluchátka mají baterii s výdrží 12 hodin a rychlý nabíjecí režim jim dokáže za 10 minut dodat energii na 1,5 hodiny poslechu. Na kablíku, který propojuje obě sluchátka, je zabudovaný mikrofon pro handsfree hovory. Potěšila nás jeho kvalita a potlačování šumu větru, čímž se hovor stává srozumitelnějším. Vyzdvihujeme také možnost sdílení zvuku s přáteli.

V ✅ e-shopu Alza.cz jsou bezdrátová sluchátka Beats by Dr. Dre Flex dostupné ve 4 barvách.

Jednoduché sluchátka do uší Beats by Dr. Dre Flex mají odolný nitinolový kabel, který propojuje levé sluchátko s pravým. Ať už jsou zasunuty v uších nebo zavěšené kolem krku, díky několika barevným variantám zapadnou do jakékoliv stylu. Při běžných aktivitách sluchátka drží v uších velmi dobře, ale při sportu mohou vypadávat. Chcete-li během poslechu hudby aktivně sportovat, vhodnější variantou bude pro vás model Beats by Dr. Dre Powerbeats3 Wireless.

Beats by Dr. Dre Flex recenze

Bluetooth sluchátka Beats by Dr. Dre Flex se dodávají se čtyřmi násadami různých velikostí, proto si je může každý přizpůsobit tak, aby co nejlépe zapadly do uší. Oceňujeme nízkou váhu méně než 19 gramů, díky které jsou sluchátka pohodlné a nepřekážejí ani při delším nošení. Líbí se nám, že sluchátka jsou magnetické, a proto začnou automaticky hrát po vložení do uší a naopak, po zavěšení kolem krku se přehrávání pozastaví. Plochý kabel se dá snadno smotat a sluchátka lze vložit do tašky nebo kapsy.

Výdrž baterie na jedno nabití je 12 hodin poslechu hudby, což je podobný čas provozu jako u modelu Beats by Dr. Dre Powerbeats3 Wireless. Sluchátkům Flex nechybí ani rychlonabíjecí režim Fast Fuel, který dokáže za 10 minut dodat energii na 1,5 hodiny používání. Zvuk sluchátek je kvalitní a díky dvoukomorovému akustickému řešení a proprietárnímu vrstvenému budiči dosahují Beats Flex slušnou separaci sterea a hlavně věrné podání basů. Sluchátka disponují digitálním procesorem, který zvuk doladí tak, aby nebyl zkreslený. Kvalitní zvuk vyzvedli i spotřebitelé, kteří tyto sluchátka vlastní.

Pozitivně hodnotíme stabilní Bluetooth připojení, dobrý dosah a minimum výpadků během dlouhodobého používání. Na kablíku je zabudovaný mikrofon, který dokáže potlačovat šum větru a hovory jsou tak srozumitelnější. Ovládací prvky jsou intuitivní a lze jimi nastavovat hlasitost, pouštět či pozastavovat hudbu, vyřizovat hovory nebo aktivovat hlasového asistenta bez nutnosti vytahovat mobil z kapsy. Rychlou odezvu garantuje čip Apple W1, který zároveň tato sluchátka integruje do ekosystému produktů Apple.

Za skvělou funkci považujeme i možnost sdílení zvuku s přáteli. Bezdrátově je možné propojit další sluchátka Beats nebo AirPods a podělit se o oblíbené písničky, podcasty nebo filmy. Oceňujeme, že hlasitost lze nastavit pro každý pár sluchátek samostatně. Sluchátka produkují přirozený zvuk i při mluveném slově, a proto se skvěle hodí kromě poslechu hudby například i na poslech audioknih. V balení se vedle sluchátkách a čtyřech velikostech špuntů do uší nachází také nabíjecí USB-C kabel. Škoda jen, že výrobce k nim nepřibaluje pouzdro pro pohodlné přenášení. Potěší dobrý poměr ceny a kvality, který ocenili i uživatelé.

Recenze a zkušenosti se sluchátky Beats by Dr. Dre Flex

Pozitíva

dobrý poměr ceny a kvality
nízká váha méně než 19 gramů
automatické přehrávání po vložení do uší
režim rychlého nabíjení (10 minut)
zabudovaný mikrofon s potlačováním šumu větru
možnost sdílení zvuku s přáteli

Negatíva

bez pouzdra v balení


Autor recenze: Lucia Bihuncová
Datum publikace: 06.05.2021
Nejlepší sluchátka Beats 2024 – recenze, test, srovnání

Nejlepší sluchátka Beats 2024 – recenze, test, srovnání

Milovníky hudby potěší mít své oblíbené skladby neustále s sebou. Pro diskrétní poslech jsou nutné sluchátka. Zážitek z hudby však poskytnou jen ty, které produkují kvalitní zvuk bez zkreslení a rušivých vlivů okolí. Ve světě sluchátek je zárukou kvality značka Beats, která kromě skvělého zvuku a výrazných basů nabízí svým uživatelům i jedinečný design a další doplňkové funkce.... Přečíst článek


Přidat komentář