Beko DIS26021 úzká myčka nádobí – recenze, zkušenosti

kapacita na 10 sad nádobí
speciální program pro čištění myčky
rychlé mytí a vysušení za méně než hodinu
technologie GlassShield® pro ochranu skla
polohovatelný koš na příbory Acrobat
LED signalizace s promítáním na podlahu
funkce AquaStop zabraňující vytopení

Hodnocení:
(78.4%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Myčka s kapacitou na 10 sad nádobí spotřebuje na jeden mycí cyklus méně než 10 litrů vody. Její úspornost vyjadřuje i zařazení do energetické třídy E. Disponuje 6 mycími programy a jedním speciálním programem InnerClean na mytí samotného spotřebiče. Vyzdvihujeme rychlé omytí a vysušení za méně než hodinu a možnost zapnutí funkce Fast+, která zvolený program zrychlí až trojnásobně. Spotřebič se ovládá jednoduše a pohodlně a praktická LED signalizace se promítá přímo na podlahu. Pokaždé tak víte, kdy přístroj ještě pracuje a kdy je program na konci. Plus si vyslouží polohovatelný koš na příbory, díky kterému můžete do myčky přidat další drobný nádobí bez nutnosti nové změny uspořádání. Hadice AquaStop zabraňuje nechtěnému vyplavení kuchyně a odložený start dovoluje naplánovat si mytí se zpožděním až o 24 hodin. Potěší tichý chod a dobrý poměr ceny a kvality.

Vestavnou myčku Beko DIS26021 si můžete pohodlně zakoupit na ✅ webu Heureka.cz.

Úzká myčka nádobí Beko DIS26021 pojme až 10 sad nádobí. Patří do energetické třídy E a spotřeba vody na jeden mycí cyklus je 9,5 litru. Pokud potřebujete větší kapacitu, sáhněte po modelu Gorenje GV520E10. Tento pojme 11 jídelních souprav. K dispozici jsme měli 6 mycích programů, 1 program na čištění spotřebiče a 5 nastavitelných teplot. Programy pokryjí širokou škálu nádobí a s výběrem toho správného nebyl žádný problém. Speciální program InnerClean, který je určen k čištění myčky, myje při teplotě vody 73 °C. Díky němu je údržba spotřebiče pohodlnější a myčka je po dokončení programu hygienicky čistá. Zároveň se tím prodlužuje její životnost.

Beko DIS26021 recenze

Potěšil nás expresní program Quick&Shine, který dokázal nádobí umýt a vysušit za 58 minut. Naše prvotní obavy z nedokonalého umytí se nepotvrdily a nádobí bylo dokonale čisté a pěkně zářivé. Nechybí ani praktická funkce Fast+, která nastavený mycí program zrychlí až trojnásobně. Výrobce myslel na všechno, a proto je ve výbavě i univerzální auto program. Senzory myčky vyhodnotí, jak moc je vložené nádobí znečištěné a na základě toho zvolí potřebné množství vody, teplotu mytí i délku programu. Vyzdvihujeme také technologii GlassShield®, která zajišťuje oplach nádobí nezmäkčenou vodou, díky ní jsou sklenice jako nové, zamezuje se tvorbě koroze a tím se prodlužuje životnost skla.

Myčka nádobí se šířkou 45 cm, hloubkou 55 cm a výškou 82 cm dokáže zpracovat tablety All-in-One. S inovovanou násypkou se nám pracovalo pohodlně a jednoduché je i ovládání spotřebiče. To probíhá přes elektronické tlačítka ve vrchní části. Vše potřebné jsme viděli na přehledném LCD displeji. Líbila se nám LED signalizace provozu. Tuto funkci oceníte, pokud máte myčku plně integrovanou. LED signalizace se promítá přímo na podlahu, proto hned víte, kdy myčku neotvírat a kdy je cyklus ukončen. Velké plus si vysloužil i prostorný koš Acrobat, který můžete nastavit do 3 poloh. Když je myčka téměř plná, ale potřebujete ještě něco přidat, koš na příbory stačí nastavit do jiné polohy tak, aby se vám veškeré nádobí bez problémů vešlo. Odpadá nutnost nového změny uspořádání, což šetří čas i námahu.

Úzká myčka nádobí Beko DIS26021

Myčku pohání invertorový motor ProSmart™, který je zárukou dlouhé životnosti, nízké spotřeby i minimální hlučnosti. Hladina hluku dosahuje 47 dB, proto nebudete během mytí rušeni. Samozřejmostí toho modelu je funkce odloženého startu o 24 hodin a také možnost úsporného mytí s poloviční náplní. Díky hadici s funkcí AquaStop jsme neměli obavy z nechtěného vytopení kuchyně. V případě poruchy myčka automaticky zastaví napouštění vody a kuchyně zůstává v bezpečí. Myčka disponuje i extra sušením, extra oplachem či dvěma sprchovými úrovněmi.

Spotřebitelé, kteří si tento model zakoupili, ocenili výborný poměr ceny a výkonu, variabilní výšku horní police, posouvání košíku na příbory podle potřeby, jednoduché ovládání či kontrolní LED světlo na podlaze. Líbil se jim i tichý chod, rychlé mytí, nízká spotřeba vody či kvalita mytí. S negativní reakce na tuto úzkou myčku jsme se nesetkali.

Recenze a zkušenosti s úzkou myčkou nádobí Beko DIS26021

Pozitíva

kapacita na 10 sad nádobí
speciální program pro čištění myčky
rychlé mytí a vysušení za méně než hodinu
technologie GlassShield® pro ochranu skla
polohovatelný koš na příbory Acrobat
LED signalizace s promítáním na podlahu
funkce AquaStop zabraňující vytopení

Negatíva

nenašli jsme žádné


Autor recenze: Lucia Bihuncová
Datum publikace: 09.06.2021
Nejlepší úzké (45 cm) myčky nádobí 2022 – recenze, test, srovnání, zkušenosti

Nejlepší úzké (45 cm) myčky nádobí 2022 – recenze, test, srovnání, zkušenosti

Myčky nádobí se stávají jakousi povinnou výbavou každé moderní domácnosti. Dokáží ušetřit čas, námahu a zejména spotřebu vody. Co však v případě, že zápasíte s nedostatkem místa, nebo standardní myčku nevíte naplnit špinavým nádobím? I na tyto situace mysleli výrobci, a proto na trh přišli s úzkými myčkami nádobí. Modely užší než je standard se vyrábějí jako volně stojící i plně... Přečíst článek


Přidat komentář