Delimano Nutribullet 600 stolní mixér – recenze, zkušenosti

vysoká rychlost až 20 000 otáček
vysoký výkon vzhledem k objemu nádoby (600 W)
design a zpracování
bohatá výbava

Hodnocení:
(75.6%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Populární smoothie mixér, který se pyšní rychlostí 20 000 otáček/min. Díky tomu si poradí s každým druhem ovoce a zeleniny, a také s ořechy. Delimano Nutribullet 600 nemá nastavitelnou rychlost mixování a nepatří ani mezi nejtišší mixéry, takže s tím počítejte, když si budete připravovat smoothie brzy ráno. Negativem tohoto mixéru je také absence vypínače – přístroj se vypíná vytažením vidlice ze zásuvky, což má negativní vliv na životnost přívodního kabelu.

Parametry: příkon: 600 W; objem nádoby: 0,7 l; počet otáček: 20 000; počet rychlostí: 1; rozměry (d × š × v): 13,5 × 13,5 × 37 cm; hmotnost: 2,5 kg

Delimano NutriBullet 600 se řadí mezi velmi populární mixéry, o čemž svědčí i ocenění Produkt roku, které mixér získal 3 roky po sobě (2016, 2017 a 2018). Stolní mixér je vhodný pro všestranné použití, mixuje rychle a dodáván je s bohatým příslušenstvím. Má pouze pozitiva? Mají s ním uživatelů jen Příznivý zkušenosti? Rozhodli jsme se ho vyzkoušet a Zjistit, zda jsou zvěsti o něm pravdivé.

Populární smoothie mixér Delimano Nutribullet 600 si můžete zakoupit v ✅  oficiálním e-shopu delimano.cz.

Výkon, který stojí za to

Nutribullet nás hned na začátku mile překvapil svými malými rozměry, a přitom velkým výkonem. Je malý, skladný a lehký, čili se s ním bez problémů manipuluje. S příkonem 600 W dokázal rozmixovat všechno, co jsme do něj naložili - ovoce, zeleninu, led, oříšky i vločky. Výsledkem byl vždy hustý, avšak jemný a hladký nápoj. Menší problém měl mixér pouze se slupkami, které nedokázal rozmixovat dohladka. Nebereme to však jako tragédii, nápoj byl přesto vždy chutný.

Delimano Nutribullet 600 recenze

Při mixování tvrdšího ovoce (které nepouští hodně šťávy) jsme používali mléko (např. kokosové či mandlové), vodu, příp. jogurt, aby nedocházelo k nalepení mixovaného obsahu ke stěnám nádoby.

Pomocník zdravého životního stylu

Nutribullet disponuje zúženou nádobou a speciální extrakčním čepelí se 6 noži, pomocí kterých suroviny rozdrtí, přičemž se v nich zachovají prospěšné živiny. Smoothie jsme si dopřáli pravidelně v různých verzích a můžeme potvrdit, že jsme se zdravotně cítili o něco lépe.

Mixér Delimano Nutribullet 600

Kromě smoothie si v mixéru můžete připravit i kaši, omáčku či pesto. Extra silný motor s 20 000 ot./min. si poradí i s tvrdšími druhy ovoce a zeleniny či ořechy.

Obstojný objem

Objem hlavní mixovací nádoby je 0,7 l, což postačí k přípravě 2 sklenic smoothie. Jelikož se v balení nacházejí také 2 menší 0,5 l nádoby, můžete si připravit smoothie s sebou i do práce, příp. do školy.

Neuvěřitelná rychlost

Díky zúžené nádoby s cyklónovým efektem mixování a extrakčním čepelím mixuje Nutribullet rychle i efektivně. Mixování smoothie nám trvalo obvykle do 1 min., Samozřejmě v závislosti na použitých potravin a objemu. Mixovat třeba bez přerušení max. 1 minutu, pak potřebuje přístroj odpočinek. Příprava nápoje však nikdy netrvala přehnaně dlouho.

Bez zbytečných tlačítek

Na mixéru Nutribullet byste hledali jakékoliv tlačítko marně. Mixér zapnete/vypnete jednoduše – na nádobu se surovinami třeba připevnit nástavec s čepelí, čímž se nádoba uzavře. Pak třeba nádobu připevnit k základně s motorem. Po zatlačení, pootočení ve směru hodinových ručiček a zacvaknutí nádobky se stroj spustí. Jelikož se čepele mixéru vždy roztočí hned po tom, jak nádobu upevníte o spodní část s motorem, stroj podává okamžitě stejný výkon.

Delimano Nutribullet 600 extraktor živin

Snadné čištění

Potěšilo nás také zcela jednoduché čištění mixéru – použité části stačí opláchnout pod proudem teplé vody se saponátem a nechat okapat. Čepele nelze mýt v myčce, nádoby však ano. Nemusíte se zabývat jejich drhnutím, stačí je vložit do myčky a spustit program.

12-dílná sada

Kromě výkonného mixéru Delimano NutriBullet 600 a různých BPA-free nádobek najdete v balení i 2 víka pro uchování nápoje (a jeho ochranu před vylitím), čepele na mletí či knížku receptů. Oceňujeme, že k mixéru dodává výrobce i recepty, které pomohou nejen začátečníkům se zorientovat v tom, které potraviny se k sobě hodí a které ne. Časem si už dokážete nápoje (omáčky, pesto, dřeň apod.) Připravovat z hlavy a budete vědět potraviny sami kombinovat.

Mixování v Delimano Nutribullet 600

Zkušenosti a recenze

Podobně dobré zkušenosti jako my měli s Nutribulletom i další uživatelé. Stroj je jednoduchý na ovládání, dokáže rozmělnit vše dohladka, můžete používat i mražené ovoce, má bohaté příslušenství, snadno se čistí – to jsou jen některé z plusů, které se uživatelům na tomto mixéru líbí. Považují ho za univerzálního pomocníka, jehož jediným problémem je vyšší cena. Vzhledem k tomu, co za ni dostanete se však jeví být adekvátní.

Recenze a zkušenosti s mixérem Delimano Nutribullet 600

Zkušenosti s mixérem Delimano Nutribullet 600

Závěrečné hodnocení

S produktem Delimano Butribullet jsme byli spokojeni. Kromě smoothie jsme v něm zkoušeli dělat těsto na palačinky, omáčky na těstoviny a pesto z medvědího česneku a vše hravě zvládl. Cena je, vzhledem k výbavě, výkonu, kvalitě zpracování i revoluční technologii mixování, podle nás přijatelná.

Pozitíva

vysoká rychlost až 20 000 otáček
vysoký výkon vzhledem k objemu nádoby (600 W)
design a zpracování
bohatá výbava

Negatíva

chybí vypínač, vypíná se vytažením ze zásuvky
vyšší hlučnost
max. doba mixování je 1 min.
nedá se regulovat výkon


Autor recenze: Martin Kunkel
Datum publikace: 28.09.2019
Nejlepší mixéry 2022 – recenze, test, srovnání, zkušenosti

Nejlepší mixéry 2022 – recenze, test, srovnání, zkušenosti

Skoro v každé domácnosti se dnes již nachází alespoň jeden mixér. Pokud ještě žádný nemáte a zvažujete jeho nákup určitě si kladete otázku, jak si správně vybrat ten nejvhodnější mixér pro sebe. Na trhu existuje více typů těchto domácích pomocníků. Některé jsou lepší, jiné za moc nestojí. Jak si ale vybrat? Není to vůbec jednoduché! Proto jsme sesbírali různé testy mixérů, hodnocení,... Přečíst článek


Přidat komentář