ECG KV 117 kuchyňská váha – recenze, zkušenosti

přijatelná cena
funkce TARA
funkce automatického vypnutí
možnost změny měrných jednotek
indikátor přetížení a slabé baterie
kompaktní rozměry

Hodnocení:
(80.4%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Digitální kuchyňská váha ECG KV 117 s povrchem ze speciálního tvrzeného skla a nosností do 5 kg váží v gramech, librách, mililitrech a uncích, a to s odchylkou kolem 1 g. Díky funkci automatického vypnutí se nemusíte obávat její rychlého vybíjení, disponuje také funkcí TARA, suroviny na ní tedy můžete pohodlně dovažovat, indikátorem slabé baterie a přetížení.

Technické parametry: napájení = 1 x 3 V baterie, nosnost = 5 kg, max. přípustná odchylka = 1 g, měrné jednotky = g/lb/oz/ml, funkce TARA = ano, funkce automatického vypnutí = ano, indikátor slabé baterie = ano, indikátor přetížení = ano, rozměry = 1,2 x 13,8 x 19 , 4 cm, materiál = plast + bezpečnostní tvrzené sklo

Kuchyňskou váhu ECG KV 117 si v chilli provedení lze koupit na ✅ webu Heureka.cz.

Ne nejlepší, ani nejhorší

Váha ECG KV 117 by na soutěži kuchyňských vah pravděpodobně nezískala první město, určitě by však neobsadila není ani to poslední. Jde o produkt s velmi dobrým poměrem ceny a kvality, má nosnost do 5 kg, pěkný design, váží poměrně přesně a ve více měrných jednotkách, konkrétně v gramech, librách, mililitrech a uncích.

ECG KV 117 recenze

Váha ECG má sice nepodsvícený, ale dostatečně velký LCD displej, funkci automatického vypnutí a funkci TARA – dovažování. Na slabou baterii vás upozorní indikátor a to, že jste to s váženou surovinou přehnali, vám prozradí kontrolka přetížení. Tak, jak jsme řekli, ECG je klasická kuchyňská digitální váha se všemi základními funkcemi.

Možná až příliš kompaktní

Kuchyňská váha ECG je skutečně tenoučká, co se do jisté míry odráží na její horší stabilitě. Pokud ji však položíte na opravdu rovný a pevný podklad, měli byste vše odvážit s přehledem. Někomu nemusí vyhovovat ani způsob jejího ovládání. Tlačítka jsou dotykové, což může způsobit nechtěné přepnutí jednotek či samotné vypnutí váhy během procesu vážení.

ECG KV 117 displej

Zkušenosti a recenze

Šikovná a malá s dobrými funkcemi a jednoduchou obsluhou. Váhu od ECG hodnotí zákazníci asi nějak takto. Mezi minusy se objevuje jen horší stabilita, která však zjevně není až takovou velkou překážkou.

Recenze a zkušenosti s kuchyňskou váhou ECG KV 117

Pozitíva

přijatelná cena
funkce TARA
funkce automatického vypnutí
možnost změny měrných jednotek
indikátor přetížení a slabé baterie
kompaktní rozměry

Negatíva

horší stabilita
bez nutriční kalkulačky a jiných pokrokových funkcí


Autor recenze: Viktória Hartmannová
Datum publikace: 30.08.2020
Nejlepší kuchyňské váhy 2022 – recenze, test, srovnání

Nejlepší kuchyňské váhy 2022 – recenze, test, srovnání

Vaříte a pečete "od oka"? Věřte, že kuchyňská váha se minimálně z času na čas sejde i vám. Tyto spotřebiče patří k neodmyslitelné výbavě každé hospodyňky, kuchaře, vinaře, milovníka zavařování a jiných kulinářských aktivit. Pokud ještě nemáte tu svou, poradíme vám, jak ji vybrat. Nejlepší kuchyňské váhy Kuchyňské váhy – recenze Přesnost, jednoduché ovládání a... Přečíst článek


Přidat komentář