Klarstein Bankett Slow Cooker pomalý hrnec – recenze, zkušenosti

příznivá cena
keramická nádoba dobře rozloží teplo

Hodnocení:
(77.4%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Tento jednoduchý hrnec je vybaven 320 W ohřívacím tělesem a keramickou vnitřní částí. Ta pomáhá rovnoměrně rozložit teplo, nemůžete ji však mýt v myčce nádobí. Teplotu lze nastavit pouze ve 3 stupních. Hrnec disponuje i jednoduchým časovačem, škoda, že čas umožňuje nastavit pouze v 30 minutových intervalech. Díky oválnému tvaru a objemu až 6,5 l v něm uvaříte až 8 porcí jídla a problém nebudete mít ani s většími kusy masa nebo drůbeží vcelku.

Parametry: objem: 6,5 l; tvar: oválný; výkon: 320 W; ovládání: digitální s časovačem, termostatem, displejem a automatickými programy; funkce: vyjímatelná vnitřní část, automatická dětská pojistka, udržování teploty, ochrana proti přehřátí; rozměry (d × š × v): 45,8 × 33,8 × 27,7 cm; hmotnost: 5,2 kg

Pomalý hrnec je vhodný pro přípravu polévek, dušeného masa, omáček, rýže, míchaných příloh, ale také např. na přípravu džemů. V domácnosti žádného milovníka jídla se neztratí a nezapadne prachem. Klarstein banketu Slow Cooker vám pomůže připravit zdravé a chutné jídlo bez tuku. Proč byste nad jeho koupí měli uvažovat?

Zaujal vás pomalý hrnec Klarstein Bankett Slow Cooker? Dostupný je na ✅  webu Heureka.cz.

Vsadili na keramiku

Pomalý hrnec od společnosti Klarstein se může pochlubit odnímatelným vnitřním hrncem z keramiky s černou glazurou. Teplo se rozkládá všude se stejnou intenzitou, proto dochází k rovnoměrnému ohřívání ingrediencí. Vnější hrnec s 320 W topným tělesem je vyroben z nerezové oceli s červeným práškovým lakováním. Klarstein Bankett Slow Cooker designově na první pohled jistě zaujme.

Klarstein Bankett Slow Cooker recenze

Pro velkou rodinu

Objem hrnce je slušných 6,5 l, což umožňuje přípravu chutných pokrmů až pro 8 lidí. Pomalý hrnec je proto vhodný pro větší rodiny, případně pro milovníky vaření, kteří se o své kulinářské dobroty rádi dělí s přáteli. Hrnec je oválný, klidně v něm proto připravíte i drůbež vcelku.

3 teplotní stupně

Ovládání pomalého hrnce je, jakož i u většiny konkurenčních modelů, jednoduché – pomocí tlačítek na ovládacím panelu. Na výběr máte ze 3 stupňů teploty (vysoká, nízká a udržení teploty), nastavit lze také čas vaření. Časovač lze naprogramovat v 30-minutových krocích od 0,5 do 12 hod. Standardní čas vaření je 12 hod., po jeho uplynutí hrnec automaticky přejde k udržování tepla po dobu 6 hod.

Příprava jídla v pomalém hrnci Klarstein Bankett Slow Cooker

Zkušenosti a recenze

Poměr cena/výkon je to, co zaujalo uživatelé na pomalém hrnci Klarstein Bankett Slow Cooker nejvíce. Objem, design, keramická nádoba, jednoduché vaření jsou další plusy tohoto výrobku. Více uživatelům vadí, že vyjímatelná nádoba se nedá používat na sporáku ani v troubě a nelze ji čistit v myčce. Problémem je i nepřiléhající poklice, což je však záležitostí materiálu. Na keramické míse mohou časem vzniknout mírné nerovnosti, kvůli kterým poklice nedoléhá. Při pomalém vaření nevzniká téměř žádná pára, proto dochází jen k minimální ztrátě teploty.

Recenze a zkušenosti s pomalým hrncem Klarstein Bankett Slow Cooker

Pozitíva

příznivá cena
keramická nádoba dobře rozloží teplo

Negatíva

teplota je nastavitelná v pouze 3 stupních
poklice dobře nedoléhá


Autor recenze: Michal Toma
Datum publikace: 27.11.2019
Nejlepší pomalé hrnce – slow cooker. Recenze, test, srovnání

Nejlepší pomalé hrnce – slow cooker. Recenze, test, srovnání

Tzv. slow cooker hrnce, resp. česky pomalé hrnce jsou nejnovějším trendem v oblasti zdravého vaření. Pomohou vám připravit jídlo jednodušší, zdravější a dokonce levnější než klasický sporák či trouba. Podívali jsme se na to, co tyto hrnce dokáží a pomůžeme vám vybrat si ten správný pro vás. Také vám představíme nejoblíbenější modely. Nejlepší pomalé hrnce Pomalé... Přečíst článek


Přidat komentář