Klarstein Rotator ochlazovač vzduchu – recenze, zkušenosti

velká nádržka (7 l)
tři rychlosti foukání vzduchu
noční režim
dálkové ovládání
odnímatelný filtr

Hodnocení:
(77.8%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Ochlazovač vzduchu Klarstein Rotator spolehlivě zásobí místnost chladem a svěžestí. Díky silnému výkonu a třem rychlostem foukání je mimořádně účinným pomocník během horkých letních dnů.

Ochlazovač vzduchu Klarstein Rotator je v ✅ e-shopu electronic-star.cz dostupný ve dvou barevných provedeních.

Tři rychlosti foukání

Ochlazovač vzduchu Rotator od výrobce Klarstein disponuje procesem Cool Breeze, ten umožňuje nastavit uživatelům tři různé rychlosti větru (foukání). Zařízení tedy ochlazuje nebo zvlhčuje vzduch podle preferencí uživatele. Najdete zde normální režim, přirozený režim a noční režim, který oceníte během spánku.

Klarstein Rotator recenze

Extra velká nádrž na vodu

Přístroj se pyšní velkou nádrží na vodu, která má objem až 7 litrů. To mu dovoluje být v nepřetržitém provozu přiměřeně dlouhou dobu. Bonusem je vyměnitelný chladící akumulátor, který uživatelům poskytne dodatečné osvěžující teploty.

Odnímatelný filtr

Ochlazovač vzduchu Rotator má odnímatelný filtr, který odstraňuje částice prachu a různých nečistot ještě předtím, než ochlazený vzduch distribuuje do prostoru. Technologie TACT (Thunderstorm Air Cleaning Technology) se postará o to, že ve vašem příbytku bude obzvlášť čistý vzduch. Funguje podobně jako při bouřce, kdy se uvolňují záporné ionty, aby se odstranil ze vzduchu prach a zápach.

Ochlazovač vzduchu Klarstein Rotator s 3 režimy proudění vzduchu

Časovač a dálkový ovladač

Zařízení má časovač, díky kterému se v časovém intervalu osmi hodin spolehlivě vypne. Je tedy vhodný pro klidný a osvěžující spánek během teplých letních nocí. Pro ještě větší pohodlí slouží dálkový ovladač s rozsáhlými nastaveními.

Závěrečné hodnocení

Ochlazovač vzduchu Klarstein Rotator je designově povedený přístroj, který spolehlivě ochladí jakoukoliv menší místnost. Jeho výkon je 110 W a ve spojení s velkou nádržkou na vodu o objemu 7 litrů je celodenním společníkem. Potěší možnost vybírat ze tří intenzit foukání, dále noční režim či dálkové ovládání. Přístroj je trochu těžší, jeho hmotnost se zastavila těsně pod hranicí 10 kilogramů.

Pozitíva

velká nádržka (7 l)
tři rychlosti foukání vzduchu
noční režim
dálkové ovládání
odnímatelný filtr

Negatíva

vyšší cena
větší hmotnost


Autor recenze: Lucia Bihuncová
Datum publikace: 06.09.2020
Nejlepší ochlazovače vzduchu 2022 – recenze, test, srovnání

Nejlepší ochlazovače vzduchu 2022 – recenze, test, srovnání

Ochlazovače vzduchu ocení uživatelé zejména během horkých letních dnů, ale tento přístroj má celoroční využití. Někteří si ho pletou s klimatizací, avšak rozdílů mezi nimi je hned několik a některé jsou podstatné. Poradíme vám s výběrem vhodného ochlazovače vzduchu a prozradíme vám i to, jaký je rozdíl mezi ochlazovačem a klimatizací. Horké letní dny, ale i noci dokážou potrápit... Přečíst článek


Přidat komentář