Klarstein VitAir Turbo Smart horkovzdušná fritéza – recenze, zkušenosti

multifunkčnost
příznivá cena
objem nádoby
připojení k Wi-Fi
bohaté příslušenství

Hodnocení:
(69.8%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Objem: 10 l; Výkon: 1 400 W; Hmotnost: 6,1 kg; Teplota: 50 - 230 ° C

Klarstein připravil i vylepšenou verzi fritézy VitAir Turbo a předělal ji na Smart kuchyňského robota, který vám pomůže v kuchyni. Teplo působí účinně díky technologii 3D AirDynamics a zajišťuje vysokou úsporu energie i času. Fritéza dosahuje výkon 1 400 W a pracuje v rozmezí teplot 50 až 230 stupňů. Smart funkcí je právě 20 předprogramovaných programů pro přípravu pokrmů. Od hranolek, steaků, pizzy, kuřat až po řízky a mnoho jiného. Stačí pokrm vložit, nastavit číslo programu na jednoduchém LCD displeji a jídlo se připravuje samo.

Horkovzdušná fritéza nabízí bohatý objem 10 litrů. Další Smart vychytávkou je možnost připojení fritézy k Wi-Fi. Díky ní a jednoduché Klarstein aplikaci můžete ovládat fritézu na vašem smartphonu. Kromě toho najdete v aplikaci množství receptů. Nechybí ani příslušenství jako grilovací rošt, grilovací koš, špíz na kuře (funkce 360 ​° otáčení), kleště a kovový plech na pizzu. A samozřejmostí je to, že jídlo připravujete bez přidání tuku.

Příprava jídla pomocí fritézy Klarstein VitAir Turbo Smart je rychlá a zdravá. Jde o vylepšenou verzi oblíbeného modelu VitAir Turbo, která zvládne pečení, grilování a fritování. Podívali jsme se na výkon této fritézy a zajímali jsme se i o zkušenosti s ní.

Zalíbila se vám horkovzdušná fritéza Klarstein VitAir Turbo Smart? Zakoupit si ji můžete v ✅ e-shopu Klarstein.cz.

Ušetříte čas a jídlo bude zdravé

Jídlo ve fritéze můžete připravovat z čerstvých i mražených potravin a to bez použití zbytečného tuku. Nemusíte ho předehřívat ani rozmrazovat, o vše se postará spotřebič. Díky větrací technologii 3D AirDynamics (360 ° rotace) proudí teplo všude se stejnou intenzitou a jídlo se připravuje rovnoměrně (ať už při vaření, grilování, smažení nebo pečení). Zachovává si svou křupavost a šťavnatost. Výkon fritézy je až 1 400 W, příprava pokrmů je rychlá, čili ušetříte při vaření čas.

Klarstein VitAir Turbo Smart recenze

Manuální ovládání i výchozí programy

Na fritéze se nám líbí možnost zvolit si až z 20 předvolených programů (např. pro přípravu hranolků, steaků, grilovaného kuřete či pizzy). Teplota se dá nastavit v rozsahu od 50 do 230 °C, spolu s délkou přípravy ji můžete nastavit manuálně pomocí LCD displeje s tlačítkovým ovládacím panelem. Oceňujeme funkci časovače, která umožňuje přípravu jídla nastavit na určený čas. Fritéza se po ukončení programu automaticky vypne, stejně jako při otevřeném víku. Na dokončení programu upozorní i zvukový signál.

Klarstein VitAir Turbo Smart ovládání pomocí LCD displeje s tlačítky

Skvělou smart vychytávkou je připojení zařízení do WiFi sítě. Přes bezplatnou aplikaci Klarstein můžete používat a ovládat všechny funkce i pomocí svého smartphonu či tabletu.

Snadné čištění

Vkládací vanička na přípravu pokrmů je pokryta nepřilnavým povlakem CeraPlus, který se snadno čistí. Stejně jako grilovací koš, rožeň, plech či rošt s nepřilnavým povrchem. Údržba o fritézu je tím pádem velmi jednoduchá a také pohodlná.

Klarstein VitAir Turbo Smart příslušenství

Vejde se do každé kuchyně

Fritéza má rozměry 35 x 34 x 44 cm (š x v x h) a napájí se do klasické elektrické zásuvky (220 – 230 V). Vnitřní průměr vkládací části je 27,5 cm, spotřebič váží cca 6,1 kg, čili se s ním poměrně snadno manipuluje. Objem má 10 l. Vzhledem k tomu, že fritéza kombinuje několik kuchyňských zařízení, ušetří vám místo v kuchyni.

Zkušenosti a recenze

Multifunkčnost, jednoduchá obsluha, příprava jídla bez oleje i jeho krátká příprava jsou to, co uživatelé oceňují na horkovzdušnj fritéze Klarstein VitAir Turbo Smart nejvíce. Líbí se jim množství předvolených programů, ve fritéze si můžete připravovat dokonce i popcorn či kaštany. Ocenili by nějaké chutné recepty, ke kterým však máte přístup po připojení se na aplikaci Klarstein.

Recenze a zkušenosti s Klarstein VitAir Turbo Smart

Pozitíva

multifunkčnost
příznivá cena
objem nádoby
připojení k Wi-Fi
bohaté příslušenství

Negatíva

žádné


Autor recenze: Mgr. Tomáš Polakovič
Datum publikace: 27.09.2019
Nejlepší teplovzdušné fritézy bez oleje 2023 – recenze, test, srovnání, zkušenosti

Nejlepší teplovzdušné fritézy bez oleje 2023 – recenze, test, srovnání, zkušenosti

Při pomyšlení na fritézu zřejmě mnohým lidem napadnou litry přepáleného oleje, smažených hranolků a mastných řízků. Zastánci zdravé stravy tedy rozhodně fritéze fandit nebudou. Určitě, tyto pokrmy nepatří mezi racionální stravu, ale dají se připravit i zdravějším způsobem. Dokonce ve fritéze, jak je to možné? To, že dnešní fritézy dokáží spalovat pouze litry oleje již neplatí.... Přečíst článek

Recepty pro horkovzdušné fritézy Delimano, Klarstein a jiné

Recepty pro horkovzdušné fritézy Delimano, Klarstein a jiné

O tom, že si s horkovzdušnou fritézou snadno a bez tuku připravíte chutná jídla, už jistě víte. Za pomoci cirkulace horkého vzduchu si jídlo připravíte rovnoměrně a zachová si svou přirozenou chuť. Ať už máte chuť na domácí hranolky, řízek, kuře nebo muffiny, v horkovzdušné fritéze si je můžete... Přečíst článek

Horkovzdušná fritéza – výhody, nevýhody a zkušenosti s teplovzdušným vařením

Horkovzdušná fritéza – výhody, nevýhody a zkušenosti s teplovzdušným vařením

Přemýšlíte nad koupí teplovzdušného hrnce, nejste si však jisti, zda si je taková alternativa vhodná i pro vás? Přečtěte si o všech výhodách i nevýhodách, které s sebou přináší teplovzdušné vaření. V závěru našeho článku jsme si pro vás připravili i několik zajímavých tipů na chutné... Přečíst článek


Přidat komentář