Lauben Milk Frother 550BC napěňovač mléka – recenze, zkušenosti

Stylový design
Extra tichý chod
Jednoduchá údržba
Nepřilnavý povrch
Nenáročná obsluha
Teplá i studená pěna

Hodnocení:
(79.8%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Lauben Milk Frother 550BC je skvělý pomocník pro milovníky kávy s hustou a krémovou pěnou. Je vhodný pro přípravu teplé i studené pěny a díky příkonu 550 W je příprava rychlá. Napěňovač pracuje ve třech režimech a zvládá také ohřev mléka, například na přípravu kakaa. Údržba je jednoduchá, přístroj lze oddělit a ohřívací nádobu lze mýt v myčce nádobí. Velkou výhodou je nepřilnavý povrch, který zabraňuje připálení nebo odření. Potěší stylový design a velmi tichý chod. Na žádné nedostatky jsme nepřišli, ale někomu se může zdát cena vyšší.

Parametry: příkon: 550 W; objem nádoby: 0,3 l; funkce: teplá pěna, studená pěna, ohřev mléka, automatické vypnutí, ochrana proti přehřátí

Napěňovač mléka Lauben Milk Frother 550BC ocení všichni milovníci kávy. Výkon 550 W je dostatečný pro rychlou přípravu pěny. Používat lze studené i teplé mléko a nechybí ani samotný ohřev mléka. Vnitřní povrch je nepřilnavý, díky čemuž je údržba nenáročná. Objem nádoby 0,3 litru vystačí na cca dvě porce. Výhodou je možnost mytí v myčce nádobí.

Indukční ohřívač mléka Lauben Milk Frother 550BC najdete v ✅ e-shopu Mall.cz.

Jednoduchá údržba

Tento napěňovač mléka nabízí svým uživatelům prémivý design. Vedle něj potěší i nenáročná údržba. Základna a nádoba na mléko se dají od sebe oddělit. Ohřívací nádobu pak lze mýt v myčce nádobí. Ke snadnému čištění přispívá i fakt, že mléko se nepřipaluje. Napěňovač disponuje ochranou proti přehřátí, díky tomu má pěna vždy tu správnou teplotu. Pohybuje se v rozmezí od 60 do 75 °C.

Lauben Milk Frother 550BC recenze

Teplý i studený ohřev

Napěňovač disponuje třemi režimy ohřevu. Ovládání je opravdu jednoduché a stačí mačkat příslušná tlačítka. První tlačítko připraví pěnu za studena, která se hodí na léto. Druhým tlačítkem jsme si připravili tuhou pěnu, která byla opravdu jako z kavárny, krásně hustá a krémová. Využití najde při přípravě různých druhů káv. Chcete-li dosáhnout co nejlepší pěny, doporučujeme používat plnotučné mléko. Po odstranění pěnícího nástavce se z přístroje stane ohřívač mléka. Využití najde například při přípravě kakaa nebo vláčné bramborové kaše.

Stylový design

Intuitivní ovládání podtrhuje stylový design. Oceňujeme, že přístroj vypadá už na první pohled kvalitně. Plusem jsou protiskluzové nožičky na spodní straně. Díky nim přístroj pěkně stojí na svém místě. Velkou pochvalu si zaslouží technologie Cool touch, držadlo není horké ani při ohřívání mléka, proto nehrozí, že byste se popálili.

Bezpečnost na prvním místě

Napěňovač mléka je vybaven automatickým vypnutím i ochranou proti přehřátí. Mléko ani pěna díky tomu nebudou mít příliš vysokou teplotu. Výrobce použil indukční technologii ohřevu, což by mělo znamenat, že mléko se nikdy nepřipálí. Za velkou výhodu považujeme extrémně tichý chod i dostatečnou kapacitu.

Lauben Milk Frother 550BC design

Zkušenosti a recenze

Uživatelé přístroj chválí. Ocenili, že mléko se nepřipaluje, údržba je snadná a pěna je kvalitně hustá. Jako plus vnímají i to, že nádobu na mléko lze oddělit od přístroje, čímž se usnadňuje mytí a přenášení. Funkce jsou podle nich dostatečné. Cenu považují za adekvátní a objemová kapacita je pro mnohé ideální. Vyzdvihli kompaktní a pěkný design, tichý chod, snadné ovládání i rychlou přípravu pěny. Jak uvedli, hustá pěna je srovnatelná s profesionálními přístroji v kavárnách. Potěšilo je, že pěnit lze teplé i studené mléko a že držadlo zůstává chladné i při ohřívání mléka. Pár zákazníků se setkalo s vadnými kusy.

Recenze a zkušenosti s napěňovačem mléka Lauben Milk Frother 550BC
Zdroj: Heureka.cz

Recenze a zkušenosti s napěňovačem mléka Lauben Milk Frother 550BC
Zdroj: Mall.cz

Pozitíva

Stylový design
Extra tichý chod
Jednoduchá údržba
Nepřilnavý povrch
Nenáročná obsluha
Teplá i studená pěna

Negatíva

Nenašli jsme žádné


Autor recenze: Lucia Bihuncová
Datum publikace: 09.12.2022
Nejlepší napěňovače mléka 2022 – recenze, test, srovnání

Nejlepší napěňovače mléka 2022 – recenze, test, srovnání

Kávičkári vědí, že dobré cappuccino či caffé latte se neobejde bez hutné našlehané mléčné pěny. Některé espresso kávovary jsou vybaveny tryskou, která vám mléko napění, pokud jste si vybrali model bez této funkce, není ještě nic ztraceno. Pomohou vám tzv. napěňovače mléka a my vám poradíme, podle čeho si jeden z nich vybrat. Také vám představíme nejoblíbenější modely. Nejlepší... Přečíst článek


Přidat komentář