oneConcept Woklette raclette gril – recenze, zkušenosti

můžete si najednou grilovat i dělat dezert
pánvičky i plotna na pečení jsou nepřilnavé
nepřehřívající rukojeti na grilu i pánvičkách

Hodnocení:
(80%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Rakletovací gril oneConcept Woklette je vhodný pro přípravu pokrmů pro 6 osob. Jde o kombinaci 3 v 1, čili kombinaci raclette grilu, sady wokov a desek na pečení. Součástí balení je 8 rakletovacích pánviček, 6 wok pánviček a 8 špachtlí. Připravit si tak můžete na jednom grilu maso, zeleninu i sýr, dělat palačinky nebo lívance.

Chcete grilovat trochu jinak? Grilování po celý rok je možné s raclette grilem. Stačí si jen udělat místo v kuchyni, najít volnou zásuvku a zavolat přátel. Gril oneConcept Woklette je stolní gril 3 v 1. Jaké jsou jeho výhody? Co všechno s ním dokážete?

V ✅  e-shopu electronic-star.cz je rakletovací gril oneConcept Woklette dostupný s dopravou zdarma.

Zařízení 3 v 1

oneConcept Woklette je kombinací raclette grilu, sady woků a plotny na pečení pro přípravu různých pokrmů pro 6 osob. Můžete si na něm připravit masové, zeleninové, sýrové, ale i sladké pokrmy. Jelikož s grilem jsou dodávány také rakletovací pánvičky (8 ks), wok pánvičky (6 ks) a dřevěné špachtle (8 ks), každý si najde oblíbený způsob přípravy.

oneConcept Woklette recenze

Rychlá příprava

Příkon grilu (dosahuje 1 200 W) je plynule nastavitelný pomocí otočného regulátoru. Po zapnutí grilu se rozsvítí kontrolka, která se zhasne ihned po rozehřátí zařízení. Vzhledem k silnému topnému výkonu jsou zahřívání i příprava pokrmů rychlé.

Vejde se všude

Gril není velmi rozměrný, používat se dá i v menší kuchyni. S ohledem na jeho oválný tvar je dobře přístupný ze všech stran, ideální je proto jeho umístění do středu stolu. Rozměry zařízení jsou 47 x 12 x 31 cm (š x v x h), hmotnost 3,5 kg, manipulace s ním a jeho přemísťování není proto obtížné.

Raclette gril oneConcept Woklette

Bezproblémová údržba

Povrch grilu, wok pánviček i rakletovacích pánviček je nepřilnavý, což je zárukou jednoduchého čištění. Čistit je stačí vlhkým hadříkem, pánve se dají mýt ve vodě. V případě potřeby lze použít i neabrazivní čisticí prostředky.

Závěrečné hodnocení

Líbí se nám, že na grilu se dá připravovat maso, sýr, zelenina, brambory podle chuti (v rakletovacích pánvích i wok pánvičkách). V prohlubních na wok pánve se dá během grilování připravovat i dezert v podobě lívanců. To, co nám však trochu chybí, je klasická grilovací deska na přípravu steaků či větších kousků zeleniny. Oceňujeme, že v balení se nacházejí i dřevěné špachtle, díky kterým nehrozí poškrábání pánviček ani povrchu grilu.

Příslušenství raclette grilu oneConcept Woklette

Rakletovací i wok pánve disponují neprohřívajícími se rukojeťmi, což usnadňuje manipulaci s nimi. Dá se v nich zapékat i krátce opékat, připravovat slad pokrmy i zeleninové či masové pokrmy. Je to trochu jiné grilování, na jaké jste možná zvyklí.

Pozitíva

můžete si najednou grilovat i dělat dezert
pánvičky i plotna na pečení jsou nepřilnavé
nepřehřívající rukojeti na grilu i pánvičkách

Negatíva

není možné "klasické" grilování


Autor recenze: Michal Toma
Datum publikace: 08.07.2020
Nejlepší raclette grily 2023 – recenze, test, srovnání

Nejlepší raclette grily 2023 – recenze, test, srovnání

Šťavnaté kousky masa, chutné ryby či různé druhy výborné zeleniny – toto vše umí zajistit grily. Naštěstí dnes již existuje množství alternativ, díky kterým si výjimečné pochoutky z grilu víte připravit i v pohodlí vaší domácnosti. Jednou z nich je i rakletovací elektrický gril. Pokud jste o tom grilu ještě neslyšeli nebo uvažujete o jeho koupi, tak vám ho rádi představíme a... Přečíst článek


Přidat komentář