Philips Avent Natural odsávačka mléka – recenze, zkušenosti

pohodlné masážní vložky
možnost zakoupit větší masážní vložku
efektivní odsávání
jednoduché ovládání

Hodnocení:
(80%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Philips Avent Natural je elektrická odsávačka s ergonomickým tvarem. Obsahuje pružný masážní polštářek, který stimuluje prs a vytváří pocit reálného sání. K dispozici je i lahvička o objemu 125 ml, do které můžete přímo odsávat. Zdrojem jsou 4 AA baterie, které nejsou součástí balení. Odsávačka mléka Avent se snadno čistí a myje. Je velmi kompaktní.

Elektrická odsávačka mléka Philips Avent Natural umožňuje odsávat mléko rychle a pohodlně kdekoli. Potěší tichým chodem i několika režimy odsávání. Jaké jsou její výhody? Mají s ní maminky dobré zkušenosti?

Elektrická odsávačka mléka Philips Avent Natural je dostupná v ✅ e-shopu Mall.cz.

Pohodlné odsávání

Jednou z hlavních výhod elektrické odsávačky mléka Philips Avent Natural je její design. Je totiž navržen tak, aby se žena při odsávání nemusela naklánět dopředu, ale mohla sedět vzpřímeně. Ergonomický tvar umožňuje také její pohodlné držení během odsávání.

Elektrická odsávačka mléka Philips Avent Natural recenze

3 režimy odsávání

Odsávačka Avent funguje po zapnutí automaticky v režimu jemné stimulace na podporu kojení. Následně si můžete vybrat ze 3 režimů odsávání (nízký, střední, vysoký), aby bylo pro vás odsávání příjemnou záležitostí.

Při stimulaci spuštění mléka hraje důležitou roli hřejivá masážní vložka se sametově měkkou texturou a masážními lístky. Vložka napodobuje sání dítěte.

Diskrétní odsávání

Philips Avent Natural je odsávačka, která byla navržena na diskrétní odsávání. Má tichý chod, který umožňuje její nenápadné použití kdekoliv. Odsávačka je kompaktní, snadno ji "skryjete" před zrakem okolí.

Elektrická odsávačka mléka Philips Avent Natural

Napájení

Odsávačku Philips Avent Natural můžete napájet dvěma způsoby. Buď přes elektrickou síť, nebo pomocí 4 AA baterií. Ty nejsou součástí balení. Pokud chcete používat odsávačku hned po koupi bezdrátově, myslete na to.

Intuitivní používání

Odsávačka se skládá z malého počtu samostatných dílů, sestavíte ji intuitivně bez návodu. Díky tomu je snadné i její čištění a celková údržba. Obzvláště se nám líbí možnost mytí v myčce. Všechny části, které přicházejí do kontaktu s mateřským mlékem, se dají čistit v myčce.

Zkušenosti a recenze

Většina uživatelek si odsávačku pochvaluje. Spokojenost projevili se silou odsávání, režimy odsávání, masážní vložkou i s možností jejího použití mimo domov. Zaujalo je snadné ovládání, kompaktní rozměry a snadné použití jednou rukou. Více maminkám se zdá odsávačka drahá, některé ji považují za hlučnou. Jde však jen o individuální záležitost, protože většina uživatelek považuje její chod za tichý.

Recenze a zkušenosti s elektrickou odsávačkou mléka Philips Avent Natural

Pozitíva

pohodlné masážní vložky
možnost zakoupit větší masážní vložku
efektivní odsávání
jednoduché ovládání

Negatíva

vysoká cena
baterie nejsou součástí balení


Autor recenze: Martin Kunkel
Datum publikace: 01.07.2020
Nejlepší odsávačky mléka 2023 – recenze, test, srovnání

Nejlepší odsávačky mléka 2023 – recenze, test, srovnání

Mateřské mléko je to nejzdravější, co může matka svému dítěti dát. Kojení se však ne vždy vyvíjí podle představ, a proto je dobré mít v záloze vyhlédnuté prostředky, které by v tom mohly pomoci. Jedním z nich je i odsávačka na mléko. Poradíme vám, jaké parametry byste při výběru odsávačky měli sledovat. Nejlepší elektrické odsávačky Nejlepší manuálné odsávačky... Přečíst článek


Přidat komentář