Philips Series 3000 BG3015/15 holicí strojek – recenze, zkušenosti

komfortní holení bez dráždění
cena
snadné čištění
výdrž baterie

Hodnocení:
(79.4%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Kvalitní voděodolný holicí strojek od společnosti Philips. Model Philips Series 3000 patří mezi nejprodávanější holicí strojky. Umožňuje holení na mokro i na sucho. Zkrátit můžete chloupky na přesnou délku 0,3 mm. Nabíjecí strojek holí účinně za pomoci hypoalergenní planžety, která je šetrná k pokožce.

Doba holení na jedno nabití je přibližně 50 minut. Pro celkové nabití je třeba nabíjení po dobu 1 hodiny. Strojek není třeba promazávat. O stavu nabití vás informuje kontrolka. Strojek je omyvatelný vodou.

Líbí se vám elektrický holicí strojek Philips Series 3000 BG3015/15? Zakoupit si jej můžete v ✅ e-shopu Alza.cz.

Celotělové použití

Philips Series 3000 BG3015/15 patří mezi dobíjecí planžetové strojky, jejichž funkčnost umožňuje holení celého těla. Holicí strojek nedráždí pokožku a holení můžete klidně realizovat i ve sprše, protože je možné i mokré holení. Strojek je vodotěsný.

Philips Series 3000 BG3015/15 recenze

Nástavec, který je s holicím strojkem dodáván, není příliš praktický. Praktické je však čištění. Strojek se nezasekává, chloupky netrhá a ani se nepřehřívá. Planžetu, jednoduše, opláchnete pod tekoucí vodou.

Ne úplně do hladka

Častou stížností uživatelů strojku je, že nedokáže oholit úplně do hladka. Bohužel, je to tak. Holicí strojek Philips Series 3000 BG3015/15 nedokáže za pomoci planžety oholit pokožku tak, aby byla úplně hladká. Výhodou je, že planžeta pokožku nepodráždí, ale výsledek není takový, jak byste očekávali.

Holicí strojek Philips Series 3000 BG3015/15 s planžetovou hlavicí

Pro chlapy, kteří si však udržují jemné strniště, je takový strojek ideální. Je nutné si přiznat, že v tomto případě strojek břitvu ani klasickou (kvalitní) žiletku nenahradí. Další mírnou nevýhodou, kterou možná budete vnímat, pokud jste již nějaký holicí strojek měli, je vyšší hlučnost.

Výdrž a údržba

Pokud by vás překvapilo, že v balení nedostanete žádnou štětičkou na čištění nebo vzduchovou pumpičku, nebojte se. Údržba je mnohem méně náročná. Po každém holení stačí, pokud strojek opláchnete pod tekoucí vodou. Bát se nemusíte, protože Philips Series 3000 BG3015/15 je vodotěsný.

Elektrický holicí strojek Philips Series 3000 BG3015/15

Výdrž baterie je solidní. Doba chodu přibližně 50 minut je relativně přesná a dostačující pro běžné holení. O stavu baterie vás bude informovat indikátor stavu nabití. Při úplném vybití nabíjení trvá plus-minus 1 hodinu. K nabíjení strojek využívá praktickou nabíjecí stanici, která zároveň slouží jako stojánek.

Zkušenosti a recenze

Výkon přiměřený ceně. Philips Series 3000 BG3015/15 není úplně zázračným strojkem – pokud totiž čekáte hladké oholení, tento model není správnou volbou. Mírně strniště vám zůstane. Philips se však dobře drží v ruce a holení je komfortní bez podráždění pokožky. Přibližně na délku chloupků 0,3 mm.

Recenze a zkušenosti s holicím strojkem Philips Series 3000 BG3010/15

Motorek je trochu hlučnější. Pracovní doba je přibližně 50 minut a holit se můžete i ve sprše, protože Philips Series 3000 BG3015/15 je 100-procentně voděodolný. Doba nabíjení je delší, kolem 8 hodin, ale pokud ho budete nabíjet průběžně, takový problém řešit nebudete. Holit si s ním díky planžetovému systému můžete celé tělo. Pokud přemýšlíte nad jeho koupí, pro každodenní holení vám holicí strojek od Philipsu bude sloužit dobře.

Pozitíva

komfortní holení bez dráždění
cena
snadné čištění
výdrž baterie

Negatíva

vyšší hlučnost


Autor recenze: Mgr. Lucia Kunkelová
Datum publikace: 03.09.2020
Nejlepší holící strojky 2022 – recenze, test, srovnání

Nejlepší holící strojky 2022 – recenze, test, srovnání

Hledáte pánský holicí strojek pro sebe nebo pro svého blízkého a chcete si vybrat kvalitní produkt za rozumnou cenu? Nevěříte prodejním taktikám a raději se spoléháte na fakta a výsledky nestranných testů? Pokud ano, následující žebříček nejlepších pánských strojků je určen právě pro vás. Sesbírali jsme testy holicích strojků, spojili jejich výsledky, doplnili vlastní a uživatelské... Přečíst článek


Přidat komentář