Remington CR6000 Reveal Perfect Pedi bruska na paty – recenze, zkušenosti

na suchou i mokrou pedikúru
vodotěsná
2 brusné nástavce
1 kartáčový nástavec na odstranění suché pokožky
funkce rychlého nabíjení
kontrolka vybité baterie
nabíjecí
bezdrátová
protiskluzová, ergonomicky tvarovaná rukojeť
možnost regulace rychlosti

Hodnocení:
(79.4%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Elektrická bruska na paty Remington Reveal Perfect Pedi je určena na mokrou i suchou pedikúru. Můžete ji používat i přímo ve vaně, rychlost je regulovatelná v 2 stupních a je napájena pomocí akumulátoru. Bruska disponuje funkcí rychlého nabíjení a na stav baterie vás upozorní LED indikátor. Je ergonomicky tvarovaná a spolu s ní dostanete 2 zúžené brusné nástavce s různou tloušťkou krystalků a exfoliační kartáček na odstraňování odumřelé pokožky.

Technické parametry: počet rychlostí = 2, počet nástavců = 2, napájení = akumulátorové, záruka = 2 roky

Bruska na paty Remington CR6000 Reveal Perfect Pedi je dostupná na ✅ webu Heureka.cz.

Profesionální pedikérka do domácnosti

Reveal Perfect Pedi disponuje funkcemi, které se dají srovnat s těmi, které najdete na profesionálních zařízeních. Bruska je vhodná na suchou i mokrou pedikúru, přičemž je 100% nepromokavá, takže ji můžete používat přímo ve sprše či ve vaně. No a díky těmto vlastnostem je i velmi jednoduchá na údržbu, protože ji můžete celou umýt.

Remington CR6000 Reveal Perfect Pedi recenze

Reveal Perfect Pedi je bezdrátová a dobíjecí. Nemusíte si tedy lámat hlavu s dokupováním a vyměňováním baterií. Disponuje také funkcí rychlého nabíjení a kontrolkou, která vás upozorní na vybitou, ale i nabitou baterii. USB kabel a adaptér jsou součástí balení, lámání hlavy tedy nemusíte řešit ani při kupování tohoto příslušenství. No a když už jsme u příslušenství, tak se plynule přesuneme k vyměnitelným nástavcům.

Nemusí vyhovovat každému

Spolu s bruskou dostanete 2 brusné nástavce. Jeden jemnější slouží k ošetření méně tvrdé kůže. Druhý se skutečně drsným povrchem využijete při odstraňování extrémně ztvrdlé kůže či starých a ztvrdlých mozolů. Třetím nástavcem je takzvaný exfoliační kartáček, která slouží na jemné odstranění odumřelé pokožky. Kromě chodidel ho můžete použít i na jiných částech těla, což považujeme za velký benefit.

Bruska na paty Remington CR6000 Reveal Perfect Pedi

Ptáte se, proč vás strašit tím, že bruska nemusí vyhovovat každému? Hovoříme pouze o nestandardním tvaru brusných nástavců. Jde o speciální kužely, které jsou výborné na broušení menších ploch. Ošetřování pat však s nimi může být mírně zdlouhavé. Ocenit musíme i velmi příjemné ergonomické tvarování a protiskluzovou rukojeť.

Zkušenosti a recenze

Sice jen 2, ale 100% pozitivní recenze hovoří o tom, že elektrická bruska Remington Reveal Perfect Pedi má dlouhou výdrž na 1 nabití, dostatečně silný motor, skvělé konstrukční řešení a má kvalitní provedení.

Recenze a zkušenosti s bruskou na paty Remington Reveal Perfect Pedi

Pozitíva

na suchou i mokrou pedikúru
vodotěsná
2 brusné nástavce
1 kartáčový nástavec na odstranění suché pokožky
funkce rychlého nabíjení
kontrolka vybité baterie
nabíjecí
bezdrátová
protiskluzová, ergonomicky tvarovaná rukojeť
možnost regulace rychlosti

Negatíva

vysoká cena
někomu nemusí vyhovovat specifický tvar nástavců


Autor recenze: Viktória Hartmannová
Datum publikace: 10.11.2020
Nejlepší brusky na paty 2024 – recenze, test, srovnání

Nejlepší brusky na paty 2024 – recenze, test, srovnání

Elektrické brusky na paty pomalu, ale jistě nahrazují pemzy, pilníky, hoblíky a jiné manuální pomůcky na ošetřování chodidel. Pokud ještě toto soukromé domácí pedikérské studio nevlastníte, poradíme vám, jak vybrat to nejlepší. Nezapomněli jsme ani na rady ohledně používání a údržby, na recenze a tipy na zajímavé produkty. Nejlepší brusky na paty Brusky na paty –... Přečíst článek


Přidat komentář