Samsung BRB260034WW úzká chladnička – recenze, zkušenosti

praktická vysouvací zásuvka Easy Slide
přesná úroveň chlazení, konstantní teplota
poličky pro mléčné výrobky, vejce i víno
technologie True No Frost zabraňující námraze
invertorový kompresor s 10 letou zárukou
zámek a výstražný signál dveří

Hodnocení:
(80.2%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Kombinovaná vestavná chladnička s celkovým objemem 267 litrů poskytuje dostatečný prostor pro dvou až tříčlennou rodinu. Uvnitř jsou praktické poličky na ovoce, zeleninu, mléčné výrobky, vejce i víno. Nechybí výrobník ledu a vysouvací zásuvka Easy Slide, která poskytuje rychlý přístup například k zmrzlině. Chladnička je vybavena systémem, který udržuje konstantní teplotu, potraviny jsou díky tomu dlouhodobě čerstvé a neztrácejí svou vůni. Oceňujeme technologii True No Frost pro zamezení tvorby námrazy, na ruční odmrazování proto můžete zapomenout. Výrobce do spotřebiče zakomponoval několik dalších užitečných funkcí, například výstražný signál dveří, zámek či vnitřní LED osvětlení. Vestavná chladnička s šířkou 54 cm má tichý chod, hladina hluku dosahuje 38 dB. Její jedinou nevýhodou je vyšší pořizovací cena ve srovnání s konkurenčními modely, které mají stejné či podobné parametry.

Úzkou kombinovanou chladničku Samsung BRB260034WW si můžete zakoupit na ✅ webu Heureka.cz.

Vestavná chladnička Samsung BRB260034WW disponuje celkovým čistým objemem 267 litrů. Chladnička má kapacitu 195 l a mrazák, který je situován ve spodní části, pojme 72 l. Vnitřní prostor je členěn a nachází se v něm několik polic, přihrádek i transparentních boxů. Nechybí odkládací prostor pro mléčné výrobky, vejce nebo víno. Oceňujeme, že v mrazničce je praktická vysouvací zásuvka Easy Slide, která se snadno a rychle vysouvá i zasouvá. Díky ní jsme věděli efektivně skladovat mražené potraviny, ke kterým jsme potřebovali snadný přístup. Hodí se například na skladování zmrzliny, kterou budete mít během léta neustále po ruce.

Samsung BRB260034WW recenze

Co se týče designu, spotřebič sází na klasiku a chladnička má bílou barvu se stříbrným lemováním. Patří do energetické třídy G a její mrazící výkon je 9 kg za 24 hodin. Vyzdvihujeme přesnou úroveň chlazení, o kterou se stará soustava větracích otvorů. Ty jsou umístěny tak, aby byla v celé chladničce konstantní teplota. Integrované senzory dokáží efektivně zachytit jakékoliv kolísání teploty a okamžitě provedou nápravu. Výsledkem je, že potraviny jsou dlouhodobě čerstvé a neztrácejí svou chuť.

Součástí spotřebiče je technologie True No Frost, která vás zbaví otravného ručního rozmrazování. Tato technologie funguje spolehlivě a je založena na inteligentním zvyšování cirkulace chladného vzduchu, čímž se zabraňuje tvorbě námrazy. Na jednotlivých částech spotřebiče se tak nevytváří přebytečný led. Akumulační doba během výpadku elektřiny je 14 hodin, což je o 2 hodiny méně než v případě levnějšího modelu Beko RCSA300K30SN.

Úzká chladnička Samsung BRB260034WW

Součástí vybavení spotřebiče je digitální invertorový kompresor, který nabízí 7 rychlostí. Ty se aplikují automaticky podle aktuálních potřeb chladničky, díky čemuž je zaručen kvalitní výkon i maximální spolehlivost. Výrobce poskytuje na kompresor prodlouženou 10letou záruku. Chod chladničky je tichý a pohybuje se kolem 38 dB podobně jako konkurenční model Beko RCSA300K30SN. Chladnička se tak skvěle uplatní v bytech, protože nemusíte mít obavy, že byste rušili sousedy. Vzhledem ke kapacitě chladničky se tento spotřebič hodí pro dvojice nebo tříčlenné rodiny.

Šířka chladničky je 54 cm, výška 177,5 cm a hloubka 55 cm. Chladničce nechybí ochrana proti přetečení, možnost nastavit zámek či výstražný signál dveří, který se spustí, když zapomenete spotřebič zavřít. Vnitřní prostor osvětluje LED svítilna a potěšilo nás, že jsme v něm našli i výrobník ledu. Chladnička se ovládá digitálně přes tlačítka umístěná ve vrchní části. Zamrzí vyšší pořizovací cena oproti konkurenčním modelům s podobnými parametry.

Samsung BRB260034WW mrazicí prostor

Spotřebitelé, kteří vlastní tento model, ocenili kvalitní provedení, rovnoměrné chlazení i fakt, že uvnitř se netvoří námraza. Líbilo se jim přehledné uspořádání vnitřních prostor, ocenili také možnost nastavení teploty zvlášť v chladničce a zvlášť v mrazničce. Některým překážela hlučnost chladničky, kterou považovali za vyšší než v případě volně stojících modelů. Chladnička si tak vysloužila pozitivní i negativní reakce, ale my jsme byli s jejím výkonem spokojeni.

Recenze a zkušenosti s úzkou chladničkou Samsung BRB260034WW

Pozitíva

praktická vysouvací zásuvka Easy Slide
přesná úroveň chlazení, konstantní teplota
poličky pro mléčné výrobky, vejce i víno
technologie True No Frost zabraňující námraze
invertorový kompresor s 10 letou zárukou
zámek a výstražný signál dveří

Negatíva

vyšší pořizovací cena


Autor recenze: Lucia Bihuncová
Datum publikace: 04.06.2021
Nejlepší úzké chladničky 2022 – recenze, test, srovnání

Nejlepší úzké chladničky 2022 – recenze, test, srovnání

Žádná domácnost se neobejde bez kvalitní chladničky. Některé byty jsou však dispozičně navrženy tak, že v kuchyni je málo prostoru. Právě v těchto případech je vhodné sáhnout po úzké kombinované chladničce s mrazničkou, která dokáže ušetřit několik centimetrů. Aby byla zajištěna přiměřená vnitřní kapacita, je třeba počítat s tím, že chladnička bude vyšší. K výhodám tohoto typu... Přečíst článek


Přidat komentář