TrueLife SonicBrush UV sonický zubní kartáček – recenze, zkušenosti

nabíjecí stanice s integrovaným UV sterilizátorem
3 hlavice v balení

Hodnocení:
(77.2%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Sonický zubní kartáček, který vyčistí vaše zuby až 40 000 kmity za minutu. K čištění si můžete zvolit jeden ze 4 přednastavených programů (běžné čištění, masáž, extra jemné čištění, bělení). Kartáček je vybaven časovačem, který vás v 30 s intervalech upozorní, že máte přejít na čištění dalšího kvadrantu. Po doporučených 2 min. čištění se kartáček automaticky vypne.

V balení najdete až 3 náhradní hlavice, takže jeden kartáček může použít celá rodina. Škoda jen, že hlavice jsou trošku větší, což někomu může vadit. Také nepatří mezi nejlevnější, zařízení je však kompatibilní s hlavicemi Philips Sonicare i dalšími.

Na 1 nabití vydrží až 19 dní. Kartáček se nabíjí ve stanici, která je vybavena odkládacím prostorem na hlavice s UV sterilizátorem, který spolehlivě zbaví hlavice bakterií. Stanice má poměrně nepraktický tvar, což vám může překážet při cestování.

Parametry: počet kmitů: 40 000/min.; počet programů: 4; výdrž na 1 nabití: 19 dní; doba nabíjení: 24 h; nabíječka: bezdrátová; další funkce: UV sterilizátor, časovač intervalů i celkový, kompatibilní s hlavicemi Philips Sonicare; příslušenství: 3 čisticí hlavice, nabíjecí stanice s odkládacím místem a UV sterilizátorem; hmotnost: 114 g

Zaujal vás sonický zubní kartáček pro děti i dospělé TrueLife SonicBrush UV? Zakoupit si ho můžete na ✅ webu Heureka.cz.

19 dní na jedno nabití

Kartáček jsme v balení našli v šikovném stojanu, který zároveň slouží jako nabíjecí stanice. Za jeho dvířky se nachází odkládací prostor na až 3 hlavice, který je zároveň vybaven UV sterilizátorem – ten po použití spolehlivě zlikviduje všechny bakterie na odložených hlavicích.

TrueLife SonicBrush UV recenze

Některé e-shopy udávají, že kartáček vydrží 465 h provozu na jedno nabití. Tato informace není správná, ve skutečnosti ji můžete používat na jediné nabití během 19 dní (což je dohromady 465 hodin, ale ne soustavného užívání).

Kartáček jinde než v nabíjecí stanici nenabijete, což není problém při domácím použití. Pokud se budete balit na dovolenou, rozměrná nabíjecí stanice vám v zavazadle zabere zbytečně mnoho prostoru.

4 přednastavené programy

Kartáček osciluje rychlostí 40 000 kmitů za minutu a nabídne vám 4 přednastavené programy. Kromě běžného či extra jemného čištění si můžete zvolit i masáž dásní či bělení zubů.

Vestavěný časovač vás upozorní každých 30 s, že máte přejít na další kvadrant (čtvrtinu) ústní dutiny. Po 2 min., což je výrobcem doporučená doba čištění, se přístroj automaticky vypne.

Pro celou rodinu

V balení kartáčku TrueLife SonicBrush UV najdete kromě již zmíněné nabíjecí stanice 3 čisticí hlavice, které jsou odlišeny barevnými proužky. Jediný kartáček tak může využívat celá tříčlenná rodina, avšak hlavice se mohou zdát některým dětem či ženám v ústech příliš velké.

Čisticí hlavice sonického zubního kartáčku TrueLife SonicBrush UV

Náhradní čistící hlavice také nepatří mezi nejlevnější, kartáček je ale kompatibilní také s hlavicemi Philips Sonicare i jinými.

Co se týče ceny, na trhu najdete i levnější sonické kartáčky. Za cca 1 500 Kč v tomto případě vyřešíte základní ústní hygienu téměř pro celou rodinu.

Zkušenosti a recenze

Sonický zubní kartáček TrueLife SonicBrush UV se těší na internetu dobrým hodnocením. Uživatelé jsou spokojeni s čistící schopností kartáčku, jejím tichým chodem i výdrží. Líbí se jim, že kartáček má několik režimů a po zapnutí si pamatuje poslední zvolený režim. Výhodou je také vysoká intenzita vibrací, nabíjecí stojan s UV lampou či to, že nedochází k citelnému poklesu intenzity vibrací při vybíjení baterie. Řada uživatelů si stěžovala na přílišné hlavice, jednobarevné provedení i velikost nabíjecího stojanu, který je však daní za UV lampu.

Recenze a zkušenosti se sonickým zubním kartáčkem TrueLife SonicBrush UV

Pozitíva

nabíjecí stanice s integrovaným UV sterilizátorem
3 hlavice v balení

Negatíva

vyšší cena náhradních hlavic
hlavice mohou být pro někoho příliš velké


Autor recenze: Michal Toma
Datum publikace: 14.07.2020
Nejlepší sonické zubní kartáčky 2022 – recenze, test, srovnání

Nejlepší sonické zubní kartáčky 2022 – recenze, test, srovnání

Odborníci dlouhá léta vedly spory o tom, zda výhody elektrických zubních kartáčků nejsou vykoupeny nešetrným zacházením se zuby. Vše se postupně mění s příchodem tzv. sonických zubních kartáčků. V článku jsme se podívali, jaké jsou jejich výhody i nevýhody, jak si sonický zubní kartáček vybrat a představíme vám i nejoblíbenější modely v této kategorii. Nejlepší sonické zubní... Přečíst článek


Přidat komentář