Whirlpool WSIC 3M27 C úzká myčka nádobí – recenze, zkušenosti

propracovaná senzorová technologie
pohodlné elektronické ovládání
Multizone pro mytí menšího množství nádobí
přepínač na typ čisticího prostředku
kvalitní invertorový motor
systém AquaStop proti vyplavení
zvuková signalizace na konci programu

Hodnocení:
(79%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Integrovaná myčka nádobí zaujme dobrou pořizovací cenou i nabízenými funkcemi. Pojme 10 sad nádobí a na jeden mycí cyklus mine 9 litrů vody. Uživatelé mají k dispozici 6 programů včetně rychlého, úsporného či intenzivního. Nechybí ani program na sklo a studený předoplach. K hlavním benefitům tohoto modelu patří propracovaná senzorová technologie, tzv. 6. smysl. Senzory zkontrolují míru znečištění i množství vloženého nádobí a zvolí nejoptimálnější způsob mytí. Vyzdvihujeme funkci Multizone na mytí menšího množství nádobí, nemusíte tedy čekat, až bude myčka plná. Spotřebič pohání kvalitní invertorový motor, ovládá se pohodlně přes elektronické tlačítka a jeho mycí výsledky jsou skvělé. O bezpečnost se stará systém AquaStop, který brání vyplavení a o konci mycího programu informuje zvuková signalizace.

Máte zájem o myčku Whirlpool WSIC 3M27 C? Dostupná je na ✅ webu Heureka.cz.

Plně integrovaná myčka Whirlpool WSIC 3M27 C s kapacitou na 10 sad nádobí patří do energetické třídy E. K dispozici je 6 mycích programů a propracovaná senzorová technologie, která zvyšuje efektivitu mytí. Senzory monitorují stupeň znečištění vody i množství vloženého nádobí a na základě toho upravují průběh mycího cyklu. Elektronické ovládání pomocí tlačítek ve vrchní straně spotřebiče je pohodlné. Vybírat jsme mohli mezi rychlým, ekonomickým či intenzivním mytím, studeným předoplachem nebo programem určeným na sklo. Myčka si dobře počínala a výborné výsledky jsme dosáhli nejen při talířích a šálcích, ale i při příborech a hrncích. Spotřeba vody na jeden cyklus je 9 litrů.

Whirlpool WSIC 3M27 C recenze

Nádrž myčky je vyrobena z kvalitního nerezu. Uvnitř se nachází horní koš, který je vyjímatelný i výškově nastavitelný a dolní košík na příbory. Vyzdvihujeme funkci Multizone, která umožňuje mytí malého množství nádobí pouze v horním nebo dolním koši. Díky tomu jsme nemuseli čekat, dokud myčku naplníme doplna. Do myčky je možné přidat i dodatečný třetí koš. Ten interiér ještě lépe rozčlení a hodí se, pokud chcete mýt křehké či méně špinavé nádobí. Díky koši je toto nádobí oddělené od hrnců, talířů a sklenic, aby nedošlo k poškrábání. Líbil se nám přepínač, přes který se dal nastavit typ čisticího prostředku (prášek nebo tablety), na základě čehož spotřebič přizpůsobil cyklus mytí.

Chod myčky je tichý a dosahuje 47 dB, což je během běžného dne téměř neslyšitelné. Samozřejmostí tohoto modelu je funkce odloženého startu, která umožňuje odložit mytí o 1 až 12 hodin. Pokud hledáte myčku, která nabízí posun startu až o 24 hodin, vhodnou volbou může být například Beko DIS26021. Myčku o šířce 45 cm, výšce 82 cm a hloubce 57 cm pohání moderní invertorový motor, který snižuje úroveň vibrací i hlučnost. Motor je spolehlivý a snaží se o maximální energetickou úsporu. Při 100 mycích cyklech je spotřeba energie 76 kWh.

Úzká myčka nádobí Whirlpool WSIC 3M27 C

V rámci bezpečnosti výrobce do spotřebiče zakomponoval systém AquaStop, který zajišťuje vnitřní i vnější ochranu myčky v případě, že dojde k poškození přívodní hadice. Díky této funkci se automaticky vypne přívod vody do spotřebiče a nehrozí únik vody, resp. zaplavení místnosti. Ve výbavě tohoto modelu nechybí ani elektronická kontrolka množství soli či leštidla a zvuková signalizace na konci mycího cyklu.

Zákazníci, kteří si tuto úzkou myčku zakoupili, vyzvedli čisté nádobí, skvělou cenu i senzorovou funkci – 6 smysl. Překážely jim koše uvnitř spotřebiče, protože oproti minulému modelu jsou méně praktické. Podle některých je horní koš zbytečně členitý. Nádobí se do spotřebiče hůře ukládá a větší kusy se sem nevejdou. Navzdory některým nedostatkům byly spotřebitelé s výkonem myčky spokojeni.

Recenze a zkušenosti s úzkou myčkou nádobí Whirlpool WSIC 3M27 C

Pozitíva

propracovaná senzorová technologie
pohodlné elektronické ovládání
Multizone pro mytí menšího množství nádobí
přepínač na typ čisticího prostředku
kvalitní invertorový motor
systém AquaStop proti vyplavení
zvuková signalizace na konci programu

Negatíva

nevhodná pro větší kusy nádobí


Autor recenze: Lucia Bihuncová
Datum publikace: 08.06.2021
Nejlepší úzké (45 cm) myčky nádobí 2022 – recenze, test, srovnání, zkušenosti

Nejlepší úzké (45 cm) myčky nádobí 2022 – recenze, test, srovnání, zkušenosti

Myčky nádobí se stávají jakousi povinnou výbavou každé moderní domácnosti. Dokáží ušetřit čas, námahu a zejména spotřebu vody. Co však v případě, že zápasíte s nedostatkem místa, nebo standardní myčku nevíte naplnit špinavým nádobím? I na tyto situace mysleli výrobci, a proto na trh přišli s úzkými myčkami nádobí. Modely užší než je standard se vyrábějí jako volně stojící i plně... Přečíst článek


Přidat komentář