Tefal RK705138 recenze

Tefal RK705138 recenze a zkušenosti
(79.6%)

Skvělý multifunkční hrnec Tefal RK705138  Multiccoker 12in1  nabízí 12 funkcí pro každodenní snadnou přípravu oblíbených pokrmů. Hlavní výhodou je, že nemusíte nic...

od 1999 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Tento elektrický multifunkční hrnec Tefal RK705138 jsem dostala jako dárek a pochvaluji si jej. Konečně mám méně nádobí na mytí a více času. Připravit se v něm dá skoro všechno a ovládání je pohodlné. Když se člověk naučí s ním pracovat, tak je příprava jídla opravdu zábavou, a tak by to mělo být.

Příjemný zaoblený design a praktická rukojeť na přenášení

Design je pěkný a kompaktní. Já velmi kladně hodnotím pěkné zaoblení a rukojeť (madlo) pro přenos. Pokud si chcete tento hrnec vzít s sebou na chatu, není to žádný problém. V balení jsou dvě nádoby hlubší i nižší na přílohy a velkou výhodou je, že se mohou použít zároveň jako taková nadstavba.

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na elektrické hrnce a redakčný výber nejlepší elektrické hrnce

Co se týče ovládání ty popisky jsou v angličtině, ale podle návodu se dá velmi rychle naučit na co jsou jednotlivé funkce a jak je nastavit. Pak stačí už jen zapnout časovač. Má to i funkci odložený start, ale tu já velmi nepoužívám. Příprava jídla je lehká a velkým plusem je, že během jídla mohu příklop otevírat a přidávat tam ještě jiné potraviny, dochucovat a podlévat vývarem nebo vodou.

Na brambory, rýži nebo těstoviny se dá využít nižší nádoba, která se může před dokončením masa doložit na vrch na hlubší mísu. To je super, protože na přípravu příloh stačí mnohem méně času než na maso. Zkoušela jsem i těstoviny ve velké nádobě a s vhodně nastaveným časem se více už nemusím o nic starat. Jsem velmi spokojená. Jídlo je šťavnaté a chutné. Pokud bych měla porovnat plusy a minusy, tak plusy jednoznačně převažují.

thumb_up

+ Moderní design se zaoblením
+ Praktická rukojeť pro přenos (madlo)
+ Ověřený výrobce
+ Pohodlné ovládání
+ Možnost přípravy jídla se dvěma nádobami najednou
+ Automatická kontrola teploty
+ Funkce auto - stop
+ Funkce udržování teploty

thumb_down

- Nedostatečný návod (verze návodu je pro více modelů a jsou tam i funkce, které tento model neobsahuje)
- Pečení do křupava vyžaduje trochu více času
- Krátká paměť při výpadku elektřiny (paměť nastavení přípravy jídla)

S tímto výrobkem jsem velmi spokojená. Není to jen základní elektrický hrnec, ale multifunkční hrnec na všechno. Připravím v něm hlavní jídlo ale i polévky. Co vidím, jak menší minus nebo spíše ani ne minus ale, co by potěšilo je víko s přehledným průzorem. Hlavně při pečení bych to ocenila. Tohoto multifunkčního pomocníka určitě doporučuji každému

Seznam článků

Nejlepší pomalé hrnce - slow cooker. Recenze, testy, zkušenosti

Nejlepší pomalé hrnce - slow cooker. Recenze, testy, zkušenosti

Tzv. slow cooker hrnce, resp. česky pomalé hrnce jsou nejnovějším trendem v oblasti zdravého vaření. Pomohou vám připravit jídlo jednodušší, zdravější a dokonce levnější než klasický sporák či trouba. Podívali jsme se na to, co tyto hrnce dokáží a pomůžeme vám vybrat si ten správný pro... Přečíst článek

Vývoj ceny produktu Tefal RK705138

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Elektrické hrnce

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Philips HD3037 Viva Collection

Přidat komentář