Braun Series 1 199s

Holicí strojek Braun Series 1 199s

Holicí strojek Braun Series 1 je strojek určený pro všechny muže, kteří od každého holení vyžadují dosažení těch nejlepších výsledků bez jakýchkoliv kompromisů . Výrobky...

od 1299 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Holicí strojek Braun Series 1 je strojek určený pro všechny muže, kteří od každého holení vyžadují dosažení těch nejlepších výsledků bez jakýchkoliv kompromisů. Výrobky značky Braun se vyznačují jedinečnou kvalitou a dokonalými vlastnostmi, které jsou výsledkem dlouholetých zkušeností značky Braun v oboru péče o pánský vzhled. Holicí strojek Braun Series 1 se vyznačuje dokonalým ergonomickým designem a extra širokou holicí hlavou pro dosažení těch nejlepších výsledků oholení.

Obchody, kde koupíte online:

Maximální komfort při holení

Novinkou u holicích strojků Braun řady Series 1 je trojitý holicí systém Triple Action, který díky dvěma planžetám a integrované střihací liště zajistí ještě hladší oholení. Holicí planžeta Smart FoilTM dokáže zachytit vousy rostoucí různými směry, což maximálně zrychluje a usnadňuje holení.

Maximální komfort při holení a dosažení vždy těch nejlepších výsledků zajišťuje úzká, přesná holicí hlava, která oholí hladce i v těžko dostupných oblastech. Navíc je strojek Braun vybaven systémem pohyblivé plovoucí holicí planžety FreeFloatTM, která bez problémů kopíruje kontury obličeje.

Jednoduché používání a údržba

Používání holicího strojku Braun Series 1 je velice jednoduché. Strojek je plně omyvatelný, takže po jeho použití jej stačí omýt pod tekoucí vodou a nechat oschnout. Díky tomu budete mít holicí strojek připravený k dalšímu používání v perfektním stavu a také prodloužíte jeho životnost. Holicí strojek Braun Series 1 je akumulátorový a lze jej používat se síťovým přívodem či bez něj. Plného nabití dosáhnete za pouhou 1 hodinu nabíjení a následně si pak můžete užívat až 40 minut holení bez síťového přívodu. O stavu nabití baterie vás informuje LED kontrolka.

Parametry

Další parametry
Typ holicího strojku planžetový
Zdroj energie aku (Ni-Mh), síťový 230V
Provedení planžety/frézky trojitý holící systém
Hlava pevná hlava
Použití a údržba omyvatelný
Doba provozu 40 min
Doba nabíjení 1 hod.
Typ planžety/frézky 30B
Zastřihování Ano
Počet rychlostí 1
Čistící jednotka Ne
LCD displej Ne
LED kontrolky Ano
Indikace nabíjení Ano
 
Rozměry
Šířka výrobku 4.3 cm
Výška výrobku 13.5 cm
Hloubka výrobku 3.5 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Šířka balení 5.7 cm
Výška balení 15.5 cm
Hloubka balení 16.5 cm
Hmotnost balení 0.4 kg

Vývoj ceny produktu Braun Series 1 199s

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Holicí strojky

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Philips S5510/45 Series 5000

Přidat komentář