Hrnce, pekáče a pánve Delimano FiveStar Legend – recenze a zkušenosti

Vaření nedělají perfektním pouze správné suroviny, dobrý recept a schopnosti kuchaře, ale také kvalitní nádobí, se kterým je příprava pokrmů jednoduchá a rychlá. Někdo vaří z povinnosti, pro jiného je to záliba, kterou těší sebe i ostatních.

Sada nádobí z kolekce Delimano FiveStar Legend

Sada nádobí z kolekce Delimano FiveStar Legend dokáže vaření přeměnit na oblíbenou činnost. Spojuje v sobě odolný materiál, extrému nepřilnavost, dobrou tepelnou vodivost či hezký design, který bude ozdobou každé kuchyně. O kvalitách nádobí Delimano FiveStar Legend svědčí i recenze stovek spokojených zákazníků.

Delimano pánve, hrnce, pekáče či rendlíky splňují všechny předpoklady pro bezproblémové vaření, ze kterého budete mít radost. V čem spočívá jedinečnost nové linie FiveStar Legend? To se dočtete v našem článku.

Nádobí Delimano FiveStar Legend si můžete zakoupit u ✅ oficiálního prodejce Delimano.

Delimano FiveStar Legend – recenze

Bliže jsme se podívali na pět vybraných produktů z linie FiveStar Legend, které jsme odzkoušeli v našem mini testu. Do výběru jsme zařadili rendlík, hlubokou pánev, hrnec, 10-kusový set nádobí i klasickou pánev. Jak obstály jednotlivé produkty v našem testu?

Osvědčený výrobce kuchyňského nádobí

Delimano je značka, kterou znají především příznivci vaření a kvalitního kuchyňského vybavení. Na trhu je několik let a za tuto dobu si značka vybudovala velmi dobré jméno v celé Evropě. Sahají po ní profesionální kuchaři i běžní lidé, kteří chtějí mít v domácnosti odolné kuchyňské nádobí.

Delimano klade důraz na výrobu kuchyňského nádobí z přírodních materiálů, díky kterým se dá vařit a stravovat zdravějším způsobem. I proto výrobce uvedl na trh novou linii nazvanou FiveStar Legend. Ta se u spotřebitelů stala velmi oblíbenou díky příznivé pořizovací ceně, za kterou dostanou odolný nádobí s mnoha benefity. K nim se dostaneme postupně.

Delimano FiveStar Legend – odolné nádobí

FiveStar Legend je nová linie kvalitních a odolných kuchyňských nádobí od Delimano. Potěší domácí hospodyňky, ale i zkušené kuchaře. Tato linie se pyšní nádobím, které bylo vyrobené z osmi vrstev a navíc má povrch odolný vůči poškrábání a extrémní nepřilnavost. Díky tomu uvaříte chutně a zdravě bez nutnosti velkého množství oleje nebo tuku. Při produkci linie FiveStar Legend se myslelo na veškerou potřebnou výbavu, naleznete zde samostatné produkty, ale i sety za zvýhodněné ceny.

Samostatný nádobí i výhodné sety

Produkty z linie FiveStar Legend si můžete koupit samostatně nebo jako set. Samozřejmě, sada nádobí je v nabídce za zvýhodněnou cenu. Pokud však nevaříte často a víte, že byste všechny hrnce, pánve či rendlíky nevyužili, můžete si koupit přesně to, co potřebujete.

V nabídce je základní set FiveStar Legend Daily, který obsahuje čtyři kusy nádobí. Konkrétně v něm najdete pánev, hlubokou pánev, rendlík a kráječ Brava, který vám usnadní přípravu surovin. Tato sada je vhodná pro nováčky v kuchyni, kteří chtějí základní výbavu pro vaření rozmanitých pokrmů.

Delimano FiveStar Legend Grande, 10 ks

Další sadou v nabídce je set dvou pánví, ve kterém naleznete pánve s průměrem 24 cm a 28 cm. Ty využijete na smažení či opékání. Velikost pánve si pokaždé můžete zvolit podle toho, kolik porcí, resp. jak velkou porci, potřebujete uvařit. Pokud vaříte jen pro sebe, sáhnete po menší pánvi. Naopak, pokud vaříte pro zbývajících členy rodiny nebo návštěvu, sáhnete po pánvi s větším průměrem. V nabídce je i Mini Maxi sada obsahující 2 pánve na smažení s průměrem 14 a 26 cm.

Poslední sadou z kolekce FiveStar Legend je set nádobí Grande s deseti kusy nádobí. Do kuchyňského vybavení tak díky němu získáte vše potřebné. V setu Grande FiveStar Legend je jedna hluboká pánev (18 cm), tři rendlíky (24 cm, 26 cm, 28 cm), pekáč s objemem 3 litry, dva hrnce (20 cm, 24 cm) a tři pánve (20 cm, 24 cm, 28 cm). Tento set je vhodným dárkem například pro novomanžele, kteří si zařizují kuchyni.

Prvotřídní nádobí z osmi vrstev

Nová linie kuchyňských nádobí se pyšní přelomovým nepřilnavým povrchem. Samotné nádobí se skládá z osmi vrstev, přičemž má povrch Quantanium, který je zesílen odolnými prvky. K nim patří částečky diamantů, titanu, pravého kamene a stříbra, které byly ekologicky spojeny na bázi vody. Díky této technologii se jedná o téměř nezničitelné nádobí s extrémně odolným povrchem vůči poškrábání či jinému poškození.

Ve srovnání s běžně prodávaným kuchyňským nádobím má linie Delimano FiveStar Legend až 3,5x odolnější povrch, desetinásobně větší trvanlivost nepřilnavých vlastností a dvakrát odolnější povrch vůči poškrábání. Za jedinečnými vlastnostmi nádobí stojí jejich jednotlivé vrstvy. Které vrstvy to jsou?

 1. Barevná vrstva smaltu na oceli
 2. Základní vrstva smaltu na oceli
 3. Vysoce kvalitní ocel
 4. První vnitřní vrstva smaltu
 5. Druhá vnitřní vrstva smaltu
 6. První vrstva nepřilnavého povrchu Quantanium®
 7. Druhá vrstva nepřilnavého povrchu Quantanium® (zesílená částečkami kamene, stříbra, titanu a diamantů)
 8. Třetí vrstva nepřilnavého povrchu Quantanium® (s třpytivým efektem)

Zdravé vaření bez oleje a tuku

K dalším benefitům kuchyňského nádobí od Delimano patří nelepivý povrch, díky kterému při vaření nemusíte používat olej ani žádné tuky. Jídlo je tak připraveno mnohem zdravěji a chutněji. Jelikož se jídlo nelepí, uchovává si více ze svého původního složení, čímž se stává bohatším na chutě i výživné látky. Ať vaříte cokoliv, pocítíte rozdíl a za skvěle chutnající jídla vás jistě pochválí i vaši blízcí rodinní příslušníci či známí přátelé.

Rendlík Delimano FiveStar Legend

Snadné a rychlé čištění

Odolný povrch nádobí zaručí delší životnost i větší odolnost vůči poškrábání. Nádobí se navíc snadno myje, protože na povrchu nezůstávají přilepené zbytky jídla. Stačí ho umývat pod tekoucí vodou pomocí houbičky a jemného saponátu. Pokud vlastníte myčku, čištění budete mít ještě o něco jednodušší. Veškeré nádobí z kolekce FiveStar Legend je totiž vhodné i do myčky. Stačí jej vložit do přístroje, který se postará o vyčištění a vy si můžete užívat minuty ušetřeného času.

Navíc se nemusíte bát o vnější povrch hrnců, pánví či rendlíky. Ať už jde o smalt, ocel nebo sklo, při výrobě byly použity odolné, trvanlivé a kvalitní materiály. Ty si zachovají své původní vlastnosti po velmi dlouhou dobu, a to bez ohledu na to, jak často je čistíte. Obávat se nemusíte ani případného připálení nebo poškrábání.

Hrnce Delimano FiveStar Legend

Delimano hrnce patří k oblíbeným zejména kvůli své univerzálnosti. Jinak na tom nejsou ani hrnce z kolekce FiveStar Legend. Naleznete zde hrnce ve dvou velikostech s průměrem 20 cm a 24 cm. Zvolit si můžete podle toho, jak velké porce zvyknete vařit. Oba hrnce zvládnou všechny důležité úlohy v kuchyni.

Hrnce Delimano FiveStar Legend jsou ideální na vaření hlavních chodů, jakými jsou různé polévky, omáčky či guláše, ale využijete je i při přípravě příloh (např. brambory, rýže, těstoviny, dušená zelenina apod.). Multifunkční hrnce mají po stranách dvě úchytky, díky kterým se s nimi lépe manipuluje a snadněji se přenášejí. Jídlo s nimi můžete připravovat na všech typech sporáků včetně indukčních a jsou vhodné i do trouby.

Pánve Delimano FiveStar Legend

Pánve z kolekce FiveStar Legend si můžete zakoupit samostatně nebo v setu, který obsahuje dva kusy. V nabídce jsou pánve s průměrem 20 cm, 24 cm a 28 cm. Nezapomnělo se ani na pánev, která je speciálně určena pro přípravu palačinek, ta má průměr 24 cm.

Pánev patří k jedním z nejvíce používaných nádobí v kuchyni, po kterém mnohé hospodyňky sahají každý den. Velikost si vybírejte podle toho, kolik členů je v domácnosti. Pokud bydlíte sami, vystačíte si s pánví s průměrem 20 cm. Pokud jste v domácnosti s partnerem, vhodnější volbou bude pánev s průměrem 24, v níž bez problémů připravíte pokrm pro dvě osoby. Největší nabízena pánev s průměrem 28 cm bude ideální volbou pro tří- až čtyřčlenné rodiny.

Hluboká pánev Delimano FiveStar Legend

Povrch pánve je extrémně nepřilnavý a odolný, využijete ji na přípravu smažených vajíček, omelet, ryb, kuřecího masa, šťavnatých steaků a dalších pokrmů. Zešikmené okraje pánve usnadňují přehazování a obracení surovin. Pánve z linie FiveStar Legend lze používat na všech typech sporáků.

Jak jsme zmínili, Delimano má v nabídce i pánev na palačinky s průměrem 24 cm. Díky výborné nepřilnavosti palačinky hladce vklouznou do talíře a zachovají si svůj tvar. Kromě palačinek na této pánvi připravíte i lahodné vdolečky či omelety. Vaření je snadné díky nelepivému povrchu a šikovnému designu ručky, se kterou se pohodlně manipuluje.

Kulaté pekáče Delimano FiveStar Legend

V linii FiveStar Legend nechybí ani všestranné rendlíky/kulaté pekáče. Ty jsou v nabídce ve třech velikostech (průměr 24 cm, 26 cm a 28 cm). Rendlíky patří do kolekce exkluzivního a vysoce kvalitního nádobí, který byl vyroben unikátním způsobem. Spojují v sobě vysokou odolnost a atraktivní vzhled, který se bude vyjímat v každé kuchyni.

Pekáče jsou opatřeny dvěma rukojeťmi, čímž je zajištěno snadnější přenášení. Můžete v nich vařit, péct či smažit. Jsou vhodné pro všechny typy sporáků (elektrické, plynové, indukční) i do trouby, přičemž doporučená maximální teplota použití je 230 stupňů Celsia. Uvaříte v nich skvělé polévky, omáčky, koláče a mnohé další pochoutky.

Základnu pekáčů tvoří ocel s vysokou vodivostí tepla, díky čemuž vám půjde vaření rychleji a zejména snížíte spotřebu energie. Dvě vrstvy smaltu s odolnou povrchovou úpravou jsou zas zárukou, která ochrání před většinou chemikálií. Složení pekáčů  tvoří i tři vrstvy nepřilnavého povrchu Quantanium, aby byla zajištěna dlouhotrvající nepřilnavost a odolnost vůči poškrábání.

Další produkty z kolekce FiveStar Legend

Kolekce FiveStar Legend je obohacena i o praktickou konvičku na kávu – džezvu. Kromě toho, že si v ní v uvaříte kávu, je vhodná také pro přípravu vody na čaj nebo na ohřívání mléka. Klasický hrnek na kávu výrobce navrhl speciálně pro přípravu pravé turecké kávy, která si zachová plnou a bohatou chuť. Oblíbenou kávu si tak můžete připravovat v pohodlí domova. Konvičku využijete i při přípravě kakaa, horké vody na polévku nebo přípravu omáček. Džezvu FiveStar Legend můžete používat na plynových, elektrických i indukčních sporácích.

Džezva/Konvička na kávu Delimano FiveStar Legend

V nabídce výrobce je i hluboká pánev/hrnec na omáčky s průměrem 18 cm a objemem 2 litry, kterou bez problémů umyjete v myčce nádobí. Hluboká pánev FiveStar Legend vám usnadní přípravu omáček, ale můžete v ní uvařit například i víno. Vyznačuje se vysokou odolností, nepřilnavým povrchem a díky nelepivému povrchu nemusíte při vaření používat množství oleje či tuku. Hrnec na omáčky je vhodný na všechny typy sporáků včetně indukčních a sklokeramických.

V rámci linie FiveStar Legend má výrobce v nabídce i pekáče. Ty mají rozměry 35 x 21 cm (objem 3 litry) a 40 x 25 cm.

Proč si vybrat nádobí z linie FiveStar Legend?

Nádobí Delimano FiveStar Legend je složené z osmi vrstev s povrchem Quantanium, který je zesílen pěti nejdůležitějšími prvky. Má více než trojnásobně vyšší celkovou odolnost a dvojnásobně vyšší odolnost vůči poškrábání oproti běžně prodávaným nádobím. Nepřilnavý povrch umožňuje vařit s minimálním množstvím oleje a tuku, díky čemuž je připraveno jídlo zdravější a chutnější.

Produkty z linie FiveStar Legend jsou vhodné pro všechny typy sporáků včetně indukčních. Můžete vařit, péct, smažit, opékat či gratinovat. Díky speciální kombinaci prvků a nelepivému povrchu se nádobí jednoduše čistí. Linie FiveStar Legend je navíc šetrná k přírodě, protože výroba vyžaduje až o 80 procent méně vody ve srovnání s rokem 2018. Na životní prostředí se myslelo i při balení, které je vyrobeno z více než 70 procent recyklovatelných materiálů.

Výhody nádobí Delimano FiveStar Legend

 • dokonalá nepřilnavost
 • snadné čištění
 • odolnost vůči poškrábání
 • kombinace kvalitních materiálů
 • vhodnost pro všechny typy sporáků
 • skvělá tepelná vodivost
 • zdravější vaření bez oleje a tuku
 • možnost mýt v myčce nádobí

Nevýhody nádobí Delimano FiveStar Legend

 • vyšší pořizovací cena ve srovnání s konkurencí
 • nutnost dokoupit k některým produktům poklice
 • nemožnost koupit si samostatně pekáč (je pouze v setu)

Zkušenosti a recenze spotřebitelů

Spokojeni spotřebitelé ocenili zejména kvalitní zpracování nádobí, odolný a nepřilnavý povrch, snadnou údržbu či vaření a pečení s menším množstvím oleje nebo tuku. Líbí se jim také stylový design a pěkná barva nádobí, která se stane ozdobou každé kuchyně. Nespokojení zákazníci se setkali s poškozeným zbožím, které museli následně reklamovat. V rámci recenzí však převládaly pozitivní reakce a spotřebitelé koupi nádobí z kolekce Delimano FiveStar Legend doporučují i ​​dalším uživatelům.

Zkušenosti s nádobím Delimano FiveStar Legend Grande

Recenze a zkušenosti s nádobím Delimano FiveStar Legend Grande

Chutné vaření s Delimano FiveStar Legend

Vybrali jsme pro vás pět jednoduchých a zdravých receptů, které si připravíte v pohodlí domova pomocí nádobí od Delimano z kolekce FiveStar Legend. Díky skvělým vlastnostem těchto kuchyňských výrobků, bude připravené jídlo chutnat jako od šéfkuchaře.

Začneme velmi lehkou vaječnou omeletou, kterou zvládnou připravit i začátečníci. Dále jsme si pro vás přichystali krémovou dýňovou polévku, která zahřeje během chladnějších dní a zároveň dostatečně zasytí. Jako hlavní chod jsme zvolil hovězí pečené s bylinkami, bramborami a mrkví, kterým nic nezkazíte, když ho naservírujete například na nedělní oběd. Nezapomněli jsme ani na mlsné jazýčky, a tak v našem mini receptáři najdete i ovocný koláč s jablky, švestkami a borůvkami. Na závěr si připravíme zdravé americké palačinky, do kterých nejde mouka ani mléko, a proto jsou vhodné i pro ty, kteří trpí celiakií nebo intoleranci laktózy.

Vajíčková omeleta se zeleninou

Pro přípravu vajíčkové omelety se zeleninou je nejvhodnější použít pánev Delimano FiveStar Legend s průměrem 20 cm. Jde o jednoduchý recept, který zvládnou i začátečníci. Omeleta bude hotová raz dva a skvěle vás zasytí.

Na pokrm budete potřebovat tyto ingredience:

 • 2 velké vajíčka
 • 1/2 pokrájené červené papriky
 • 1/4 šálku nastrouhaného sýra čedar
 • několik lístků čerstvého baby špenátu
 • 4 nakrájená cherry rajčata
 • sůl a pepř podle chuti
 • 1/4 čajové lžičky másla

Po přípravě surovin se můžete pustit do samotného vaření. Nejdříve si pokrájejte cherry rajčata, červenou papriku a špenátové listy. Na pánvi nechte roztát máslo, vajíčka rozšlehejte vidličkou, osolte a opepřete podle chuti. Následně směs rovnoměrně rozlijte po celé pánvi. Když začnou vajíčka tuhnout, ale zároveň jsou na vrchu ještě tekuté, přidejte nastrouhaný sýr, cherry rajčata, špenát a červenou papriku. Pak pomocí špachtle zvedněte okraje omelety a rychle ji přetočte na druhou stranu. Druhou stranu stačí opékat jednu až dvě minuty. Jakmile je omeleta hotová, položte navrch pánve talíř, na který ji co nejrychleji vyklopte. Omeleta je hotová a připravena k podávání. Pro extra výraznou chuť můžete během přípravy použít i lžičku salsy nebo pálivé omáčky, pokud však pikantní nemáte rádi, omeleta bude chutná i bez nich.

Krémová dýňová polévka

Na zahřátí je nejideálnějším pokrmem polévka. Nejlépe ji uvaříte v hrnci Delimano FiveStar Legend s průměrem 20 cm. Tento objem vám vystačí na šest porcí, proto můžete chutnou krémovou polévkou nabídnout i vaši návštěvě.

Pro přípravu budete potřebovat následující ingredience:

 • 1 kg vydlabané dýně bez jadérek (pokrájené na menší kousky)
 • 1 nahrubo nakrájenou cibuli
 • 2 středně velké brambory (oloupané a nakrájené)
 • 1 velká oloupaná a pokrájená mrkev
 • 4 stroužky rozmačkaného česneku
 • 4 šálky kuřecího nebo zeleninového vývaru
 • 2 rozmrvené kostky kuřecího bujónu
 • sůl a pepř na dochucení
 • 1/4 mléka nebo smetany (volitelné)
 • opražené dýňová jadérka (volitelné)

Krémová dýňová polévka připravena v hrnci Deliamno FiveStar Legend

Všechny připravené ingredience kromě smetany vložte do Delimano FiveStar Legend hrnce a nechte pomalu vařit na středním ohni, dokud zelenina nezměkne. Po dovaření hrnec odložte z plotýnky a pomocí ponorného mixéru rozmixujte polévku na hladký krém. Přidejte smetanu a promíchejte, ale už dál nevařte. Pokud je to nutné, dochuťte solí a pepřem. Polévku můžete podávat posypanou opraženými dýňovými jadérky. Malý tip na závěr, do polévky není nutné přidávat smetanu kvůli zahuštění, uvařená dýně je sama o sobě dostatečně hustá.

Hovězí pečené s bylinkami, bramborami a mrkví

Hovězí pečené s bylinkami, bramborami a mrkví je vhodnou volbou na nedělní oběd. Nejlépe tento pokrm připravíte v pekáči Delimano FiveStar Legend s rozměrem 35 x 21 cm. Uvedené suroviny jsou na čtyři porce, proto se nají celá vaše rodina.

Potřebné suroviny:

 • 500 g baby červených brambor (pokrájených na čtvrtiny)
 • 500 g mrkve (očištěné a pokrájené)
 • 2 lžíce extra panenského olivového oleje
 • 1 a 1/4 lžičky soli
 • 3/4 lžičky čerstvě pomletého pepře
 • 1 kg hovězího spodního šálu nebo květové špičky
 • 3 pokrájené stroužky česneku
 • 1 lžíce sušeného italského koření

Nejdříve si rozehřejte troubu s roštem na spodní mřížce na teplotu 190 stupňů Celsia. V pekáči s vyšším okrajem promíchejte brambory, mrkev, 1 lžíci oleje, 1/2 lžičky soli a 1/4 lžičky pepře. Směs následně upěchujte do jedné vrstvy a do středu položte maso tak, aby strana s tukem směřovala nahoru. Pokud je to nutné, odtlačte zeleninu do stran. Pak si v malé misce smíchejte česnek, italské koření, zbytek soli, koření a 1 lžíci oleje. Tuto směs rovnoměrně rozetřete po celém mase. Pekáč vložte do trouby a pečte přibližně hodinu pro dosažení mírně propečeného masa. Po dopečení nechte maso 10 minut odpočívat a potom ho nakrájejte a servírujte.

Koláč s jablky, švestkami a borůvkami

Nezapomněli jsme ani na mlsné jazýčky, které mají rádi sladké. Tento koláč se ideálně připravuje v kulatém pekáči Delimano FiveStar Legend s průměrem 28 cm. Množství cukru můžete zvolit podle toho, jaké sladké je ovoce, které použijete. Pokud uvedenou kombinaci ovoce nemáte rádi, namísto tohoto můžete použít například jahody či moruše v kombinaci s rebarborou pokrájenou na plátky.

Na těsto budete potřebovat:

 • 115 gramů nesoleného studeného másla (nakrájeného na menší kousky)
 • 1 celou šálek plus čtvrtinu šálku mouky
 • 2 lžíce cukru
 • vodu a citrónovou šťávu

Na náplň budete potřebovat:

 • 4 až 5 sladkých jablek
 • 8 až 10 zralých švestek
 • 1/4 šálku borůvek
 • 1/4 až 1/2 šálku cukru (v závislosti na tom, jaké sladké je ovoce)
 • 1/3 šálku mouky
 • 1 lžičku skořice

Koláč s jablky, švestkami a borůvkami připravený v rendlíku Delimano FiveStar Legend

Troubu si předehřejte na 200 stupňů Celsia. Jablka oloupejte, odstraňte z nich jadérka a následně je pokrájejte na plátky. Švestky rozkrojte na polovinu, zbavte pecek a pokrájejte na plátky, pak toto ovoce promíchejte v misce s cukrem, moukou a skořicí a odložte ho stranou. V další misce smíchejte mouku, cukr a kousky studeného másla, které rozmačkejte vidličkou. Pak přilijte dvě lžíce studené vody a troška citronové šťávy. Tuto směs místě rukama, dokud se z těsta nebudou formovat kulky. Pokud je to nutné, přidejte do těsta vodu nebo mouku. Nemístné ho však příliš dlouho.

Těsto si můžete nejprve zabalit a odložit jej na půlhodinu do chladničky nebo jej rozválejte na tvar a velikost vhodnou do vašeho pekáče. Opravte všechny případné trhlinky a vytvarujte rovnoměrné okraje. Následně přidejte ovoce a nakonec vrch posypte borůvkami. Pečte při teplotě 200 stupňů Celsia po dobu 40 až 45 minut.

Zdravé americké palačinky

Na tento recept bude vhodná pánev na palačinky Delimano s průměrem 24 cm. Palačinky jsou vhodné i pro ty, kteří trpí celiakií nebo pro ty, kteří netolerují laktózu. Do palačinek totiž nejde žádná mouka ani mléko.

Pro přípravu zdravých palačinek budete potřebovat tyto suroviny:

 • 2 středně velké oloupané banány
 • 2 velké vajíčka
 • 1 lžíci arašídového másla
 • špetku skořice (volitelné)

Všechny vyjmenované ingredience vymíchejte pomocí elektrického stojanového nebo ponorného mixéru. Na středním ohni rozehřejte pánev Delimano FiveStrar Legend s průměrem 24 cm, postříkejte ji rostlinným olejem ve spreji nebo použijte kokosové máslo. Na pánev následně nalijte zhruba čtvrtinu šálku palačinkového cesta. Když se na palačince začnou tvořit bubliny, obraťte ji a pečte dozlatova. Hotové palačinky výborně chutnají polité javorovým sirupem a ozdobené jahodami a borůvkami.

Nejčastěji kladené otázky spotřebitelů

Na závěr přikládáme odpovědi na nejčastěji kladené otázky spotřebitelů.

Kde si mohu zakoupit nádobí z kolekce FiveStar Legend?

Nádobí z kolekce FiveStar Legend najdete v oficiálním internetovém obchodě Delimano. Do nabídky ho však zařazují i další obchody.

Co když chci při koupi ušetřit?

Stačí sledovat stránky výrobce, ten pravidelně dělá akce, při kterých můžete kuchyňské nádobí získat za zvýhodněné ceny. Někdy jde s cenou dolů io více než 50 procent.

Mohu nádobí mýt v myčce nádobí?

Většinu produktů od Delimano umyjete pohodlně v myčce nádobí. Navíc nádobí z linie FiveStar Legend má extrémně nepřilnavý povrch, díky kterému bude čištění hračkou.

Dostanu k nádobí i pokličky?

Nádobí z kolekce FiveStar Legend se dodává bez poklic, pokud je k přípravě pokrmů potřebujete, budete si muset připlatit a pokličky si dokoupit samostatně. Cena poklic se pohybuje kolem 120 až 190 Kč.

Hodnocení článku:
(81%)

Pulbikované dňa: 06.11.2020

Zobrazit kategorii:


Přidat komentář