GPS lokátory pro psy a kočky: Věčné hledání zvířete je již minulostí

GPS lokátor zvířat je obojek, díky kterému budete mít svého čtyřnohého miláčka stále pod dozorem. S GPS obojkem je věčné hledání psů a koček minulostí.

Lovecký pes s GPS lokátorem

Ještě jste se s takovým obojkem nesetkali? Prozradíme vám, co všechno dokáže a proč se vyplatí si ho pořídit.

Nejlepší GPS lokátory

Názov Hodnotenie Detail
Tractive GPS Tracker Swarovski   ✔   ZLATÁ STŘEDNÍ CESTAZobrazit produkt
Dog trace Dog GPS X20   ✔   PRO NÁROČNÉZobrazit produkt
Trackimo Mini 2G   ✔   DNES V AKCIZobrazit produkt
Helmer LK 604 pro psy a kočky   ✔   NÁŠ TIPZobrazit produkt
Helmer LK 505   ✔   LIDOVÁ VOLBAZobrazit produkt

Bez GPS lokátoru ani na krok

Aktuální pohyb psa a kočky, které často nosí toulavé boty zachytíte díky GPS technologii. Jste zvědaví, kde to vašeho mazlíčka táhne nejvíce? GPS tracker pro psa vám to prozradí. A nejen to. Ukáže vám i přesnou trasu, kterou při svých toulkách absolvoval.

Pes, kočka a jejich neomezený pohyb

GPS obojek funguje i v zahraničí. Žádné obavy. Na dovolené se vám pes neztratí. Aktivujte GPS lokátor a odpočívejte. Situace, ve které jste nevěděli, kde se váš pes poděl a zda se mu něco nestalo se s trackerem pro psa už nezopakuje.

Další výhody GPS lokátoru zvířat

Dobrý GPS obojek dokáže mnohem více než určit přesný pohyb vašeho zvířátka. Prozradíme vám vše, s čím můžete při GPS lokátoru počítat:

  • přesně víte, jaký má váš domácí mazlíček výdej a víte mu přizpůsobit příjem. na obézního Garfielda se v telce dobře dívá, ale doma ho nechcete,
  • dálkově aktivujete světelnou LED diodu nebo bzučák. Hledání ve tmě bude díky tomu jednodušší,
  • víte, jak daleko pes ujel a jak rychle se pohyboval,
  • nastavíte bezpečnou zónu, ve které se může pes nebo kočka bezstarostně pohybovat. Když ji překročí, GPS obojek vám to prozradí. Zvířeti v překračování bezpečné zóny sice nezabráníte, ale přesně víte, kde ho hledat,
  • kompas vám ukáže, kde přesně se pes právě nachází,
  • dobrý pomocník při výcviku.

GPS obojek nepřekáží

Vaše domácí zvířátko nepostřehne, že něco na krku nosí. Obojek je pohodlný a zbytečně nevyčnívá. Máte ověřenou značku obojku a nechcete ji měnit? Žádný problém. Kupte samostatný lokátor a jednoduše ho na obojek připojte. Pejsek nebo kočka si na něj rychle zvykne.

Teriér s GPS lokátorem na vycházce

Bez sítě se nepohnete

Na to, aby GPS lokátor fungoval tak jak má, potřebujete integrovanou SIM kartu pro datový přenos polohy. O pohybu vašeho mazlíčka vám zprávu podá počítač nebo mobil. Podle toho, jak si hlášení nastavíte.

Obojek v tomto případě není jedinou investicí. Za aktivaci GSM a využívání datových služeb platíte určený měsíční poplatek. Díky němu máte psa nebo kočku pod kontrolou 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Poplatek není vysoký. Bezpečnost vašeho čtyřnohého miláčka za to stojí. Pokud se zvíře chová tak, jak má a vy se rozhodnete, že tuto službu již nepotřebujete, jednoduše ji deaktivujte.

Jak GPS lokátor zvířat vybrat?

Základem je dobrá baterie a dosah. Chcete mít psa stále pod kontrolou, či ne? Tip lokátoru přizpůsobte velikosti plemeni vašeho psa a dobře si promyslete, co všechno od něj očekáváte. Od množství funkcí se odvíjí cena GPS obojku, ale ovlivňuje to i výdrž baterie. Množství funkcí, které nikdy nevyužijete ji zbytečně oslabí. Mnohé lokátory můžete ovládat na dálku a po případě ho vypnout a výdrž baterky tak prodloužit.

Kočka s obojkem

GPS lokátor musí vydržet

Pes a kočka neberou ohled na to, že jste za obojek zaplatili. V pohybu se neomezují a kaluži, zda potoku se nevyhnou. Vodotěsný obojek odolný vůči nárazům s nimi na toulkách vydrží déle.

Signál je na tom jak?

Ověřte si dostupnost signálu. Bez něj bude i ten nejlepší obojek zbytečný. Pokud se se psem často pohybujete mimo města v oblastech, kde je signálu méně, poohlédněte se po satelitním nebo rádiovém obojku a signálem se nevažte.

Co říkají recenze?

S GPS obojkem zbytečně neexperimentujte. Vsaďte na značku, která se je na trhu dlouho a milovníci psů a koček s ní mají dobré zkušenosti, abyste v případě potřeby měli stále na koho obrátit.

Hodnocení článku:
(81.2%)

Pulbikované dňa: 01.04.2019


Přidat komentář