Jak vybrat fotopast? Rozhodují recenze, testy a ceny

Fotopast sleduje pohyb zvěře a ocení ji myslivci, ochranáři, rybáři, farmáři, včelaři, ornitologové, ale i chalupáři a chataři, kteří chtějí chránit svůj majetek. Základem fotopasti je digitální fotoaparát, který se spustí, když se něco nebo někdo v okolí pasti pohne. Váš objekt monitoruje 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Fotopast

Výdrž baterie závisí na její kvalitě. Lithiové baterky vydrží bez výměny i půl roku. Nastavení fotopasti umožňuje snímek v konkrétním čase i bez toho, aby se v její zorném poli někdo pohnul. informaci o stavu sledovaného objektu dostanete, i když se tam nic neděje.

Nejlepší fotopasti

Názov Hodnotenie Detail
ScoutGuard SG520 PRO   ✔   ZLATÁ STŘEDNÍ CESTAZobrazit produkt
Primos Proof Cam 03   ✔   PRO NÁROČNÉZobrazit produkt
Solight FP01   ✔   NÁŠ TIPZobrazit produkt
BolyGuard BG310-FP   ✔   DOBRÉ RECENZEZobrazit produkt
Duramaxx Grizzly S   ✔   DNES V AKCIZobrazit produkt

Fotopasti a její druhy

Na trhu se vsoučasnosti vyskytuje několik druhů těchto nenápadných pomocníků. Cena fotopasti je různá. záleží od kvality, pro kterou se rozhodnete, a parametrů, které fotopast zahrnuje. Pokud hledáte fotopasti levně, zadejte fotopast berky a hledejte, co potřebujete. Pokud s fotopastí začínáte a chcete se s ní jen seznámit, nákup na Bazoši je ideální. Naučíte se vše, co fotopast nabízí, a potom zkusíte vyšší level.

Fotopast s SD kartou

Nejpoužívanější je v současnosti fotopast s SD kartou. Fotky, které pořídila si podíváte jen na displeji fotopasti nebo když je z SD karty stáhnete do počítače nebo mobilu. Jinak se k nim nedostanete.

LIVE fotopasti

Tyto fotopasti jsou nejdražší, ale dění v okolí fotopasti můžete díky internetu sledovat živě. Jsou vhodné zejména pro sledování zvěře. S touto fotopast vám nic neunikne.

Fotopast do lesa

Fotopasti MMS/GPRS

Poznávacím znaménkem této fotopasti jeanténa. Ideální je vpřípadě, že potřebujete hlídat objekt a nepředpokládáte tam častý pohyb. Fotopast vám jakýkoliv pohyb sdělí prostřednictvím MMS zprávy nebo emailem. Odesílání MMS zpráv něco stojí, proto si vyberte paušál, v kterém máte neomezené MMSky. Nikdy nevíte, kolik jich za měsíc dostanete, tak si past zbytečně nepredražujte.

Wi-Fi fotopasti

snímky z této fotopasti stáhnete i bez toho, abyste s ní manipulovaly. O tom, kde jste fotopast umístili, se nikdo nedozví.

Vše, co fotopasti dokáží

fotopasti udělají snímek, ale dokážou natočit i krátké video a ty kvalitnější dokonce v HD kvalitě. blesk se v případě fotopascí používá málo, i když ke kvalitnějším nočním snímkům se bez blesku nedostanete. Blesk zaplaší zvěř a fotopasti na zlodějě si po bliknutí všimne každý nežádoucí návštěvník.

Při výběru fotopasti se ptejte na:

  • dobu od zaznamenání pohybu po vyfocení (trvá 0,1 až 2 sekundy);
  • přísvit - 850 nm (je silnější, vnoci vidět červenou diódku, všímavý zloděj ji může rychle odhalit) nebo 940 nm;
  • dosah pohybového senzoru aprísvitku;
  • kvalitu fotek avidea;
  • zabudovanou obrazovku;
  • rozměry;
  • slovenské nebo české menu.

Recenze pro nerozhodné

Víte, že fotopast chcete, ale nevíte, pro kterou se rozhodnout? Vsaďte na recenze a nechte si poradit od zákazníků, kteří s fotopastí už nějaké zkušenosti mají. Recenze prozradí i to, co se v obchodě nedozvíte. Velký výběr a užitečné informace najdete i na Heurece. Podělí se zde s vámi ti nejpovolanější zákazníci. Příjemný nákup.

Hodnocení článku:
(80.8%)

Pulbikované dňa: 12.11.2018


Přidat komentář