Topshop, Wellneo, Dormeo, Delimano, Rovus – recenze a zkušenosti

Už na první poslech je pro mnohé Top Shop známou firmou. Jde o renomovanou značku, kterou proslavila především televize a množství jedinečných produktů. Produkty značky Top Shop se postupem času dostaly mezi elitu. Top Shop sdružuje množství světových značek, jako Dormeo, Delimano, Walkmaxx nebo Rovus, které patří mezi nejlepší na trhu. Je Topshop skutečně ověřenou kvalitou?

Top Shop design webu

Značka patří pod dnes již světovou firmu Studio Moderna s kořeny v Slovinsku. Dnes firma působí v 21 evropských zemích, nabízí 390 značek a své produkty propaguje na více než 360 televizních stanicích. I toto světové renomé mělo za následek vznik značky známé jako Top Shop (1996).

Nejen televize

Právě značka Top Shop je, pravděpodobně, mnohým spotřebitelům známá především díky televizní propagaci a reklamě. Prvními reklamními spoty si Top Shop vysloužil velké množství pozitivních ohlasů. Dá se říci, že šlo o průkopnickou firmu v oblasti teleshopingu.

Od té doby se Top Shop stal inovativní značkou, která se zabývá nabídkou produktů, které spotřebitelům mohou život reálně usnadnit a zvýšit jejich komfort. Dnes Top Shop není pouze teleshopingovým prodejcem. Disponuje kamennými prodejnami či e-shopy, díky kterým dostanete požadovaný produkt až k vašim dveřím.

Top Shop TV nabídka

Jen na území České republiky Top Shop disponuje více než 20 kamennými prodejnami, kde si můžete kvalitu propagovaných produktů otestovat a zboží odnést přímo z prodejny domů. Značka nabízí více než 1 000 různých výrobků a patří jí páté místo na světě v segmentu multikanálového prodeje.

Světoznámé značky

Top Shop patří k bezpodmínečně nejúspěšnějším prodejcům na evropském trhu. V České republice si své zákazníky našel především díky produktům s vysokou kvalitou a za příznivé ceny. Společnost se snaží nadále nabídku značek a svých produktů rozšiřovat, aby pokryla co největší množství oblastí lidského života.

V České republice je suverénně nejznámější značkou Dormeo, která nabízí vysoce kvalitní matrace, polštáře, peřiny a jiné doplňky. Přičemž využívá hypoalergenní vlákna a snaží se dosáhnout co nejvyšší komfort. Druhou značkou, kterou k nám Top Shop přinesl, jsou kuchyňské nádobí a doplňky značky Delimano. Praktický a trvanlivý kuchyňské nádobí či moderní kuchyňské spotřebiče.

Top Shop top nabídky obchodu

Mezi přední výrobce, kteří se starají o náš životní styl a naše zdraví, patří značky Wellneo či Walkmaxx. Stále více se do popředí dostává i výrobce domácích spotřebičů značky Rovus.

Možnosti platby

Top Shop umožňuje v případě online prodeje všechny možné způsoby platby. Platit můžete v hotovosti při převzetí zboží. Druhou variantou je platba kartou nebo převodem. Platba kartou probíhá prostřednictvím platební brány PayU, Visa, Mastercard nebo Diners Club.

Pokud by byla suma zboží nad váš finanční rozpočet, využít můžete splátkový prodej. Částka zboží však musí přesáhnout hranici 3 000 Kč. Průměrná délka vyřízení nákupu na splátky je 2-3 týdny.

Pokud jste s objednaným zbožím nespokojeni, máte možnost využít záruku vrácení plné částky peněz do 14 dnů od jeho zpětného doručení.

Top Shop možnosti platby

Dodací podmínky

Společnost Top Shop umožňuje v případě objednávky přes e-shop možnost doručení kurýrní společností. V závislosti na dostupnosti zboží Top Shop garantuje doručení do 3-5 pracovních dnů. Nejpozději do 30 dnů od odeslání objednávky.

Balíky do 3 000 Kč doručují běžným zákazníkům za cenu přepravního 119 Kč. Pokud objednané zboží přesahuje cenu 3 000 Kč, částka za přepravné je 79 Kč. Pokud jste členem Clubu5, při objednávce do 3 000 Kč je částka za doručení 119 Kč a pokud je hodnota nákupu více než 3 000 Kč, za přepravu neplatíte.

Členství Club5 je zpoplatněno a kromě zvýhodněného poštovného obsahuje i řadu slev, výhodnější ceny a rovněž při registraci obdržíte dárek. Členství na jeden rok stojí 690 Kč, v případě okamžitého členství po dobu dvou let zaplatíte 1 090 Kč a dostanete i speciální kupónovou knížku.

Spokojenost zákazníků

Jak to bývá ve většině případů, vždy se najde zákazník formátu A i B. V případě Top Shopu je však drtivá většina zákazníků ta spokojenější. Portál Heureka uvádí, že až 87 procent zákazníků je se službami a produkty značky Top Shop spokojených. Vzhledem k vysokému množství objednávek, jde o skutečně vysoké číslo.

Top Shop recenze obchodu

Nejvíce zákazníci oceňují rychlost doručení, pohodlný nákup a komunikaci prodejce. Stejně tak jsou spokojeni s kvalitou zboží a jeho spolehlivostí. V případě nutnosti reklamace či problémů se zbožím je prodejce ochoten situaci řešit promptně a udělat vše pro spokojenost zákazníka.

Při negativních ohlasech se lze setkat s problémovým dodáním. Často však jde o problémy doručovatelské společnosti nebo nesprávné údaje o naskladnění zboží, čímž se čekací doba doručení zboží může rapidně prodloužit. Druhou negativní zkušeností mohou být méně přesné informace při charakteristice a parametrech produktů.

Nejlepší produkty prodejce Top Shop

Hodnocení článku:
(81.2%)

Pulbikované dňa: 16.10.2020


Přidat komentář