Sencor SBS 2507 BL recenze

Sencor SBS 2507 BL recenze a zkušenosti
(80.4%)

Designová ultra tenká osobní váha SBS 2507 RD s velkým LCD displejem a pouhými 18 mm výšky. Velkým kladem této váhy je skleněný povrch pro snadnou a hygienickou údržbu. Pro...

od 269 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Pro nákup nové osobní váhy jsem se rozhodla, protože moje předcházející váha už dosloužila. Měli jsme doma ještě klasickou mechanickou váhu a vyměnit ji za nový model se přímo žádalo. Nepotřebuji váhu na nic jiného, pouze pro sledování hmotnosti. Proto jsem si vybírala osobní váhu, která je kvalitní, a hlavně za dostupnou cenu. Model Sencor SBS 2507 mi doporučila známá, která s ní je velmi spokojená.

 

Skleněný design

Váha je z tvrzeného bezpečnostního skla, které má na vrchní straně pěkný motiv. Ze spodu má čtyři plastové nožičky s gumovými hmoždinkami, aby pevně stála a neklouzala se například po dlažbě. Celý mechanismus je ukrytý v menším plastu. Je tam uložen displej, baterie a mechanický přepínač jednotek váhy. Váha je hrubá asi 5 - 6 mm plus výška nožiček. V podstatě jen to sklo a plastové části.

Baterie typu CR2032 je vyměnitelná a vydrží dlouho. Zatím jsem svou neměnila a váhu používám asi rok. Odvážit se na této váze je naprosto jednoduché.

 

favorite Pridali sme nové recenze na osobní váhy a redakčný výber nejlepší osobní váhy

Jednoduché vážení

Našlápnutí se váha aktivuje. Na displeji se objeví "00" což znamená, že je připravena na vážení. Po odvážení nic nevypínají, ale prostě z váhy sestoupím a ta se během pár sekund sama vypne. Co se týče přesnosti vážení, tam jsou rozdíly, pokud se vážím na různém povrchu. Stalo se mi, že v pokoji mi váha ukázala méně a v koupelně na tvrdé dlažbě více. Co mě nepotěšilo. Zvykla jsem se vážit vždy na jednom druhu podlahy. Váha mě nezklamala, ale ani neohromila. Určitě jsou lepší a přesnější váhy. Toto je spíše takový nenáročný model pro běžné vážení se základním údajům o hmotnosti. Pro běžného spotřebitele, jak jsem já, určitě doporučuji. Cena je nízká a váha je dobrá. Chcete-li váhu, kvůli přísně sledované dietě, kde je každý gram důležitý, tak si vyberte raději nějakou váhu s více funkcemi a vhodnou pro detailní vážení. Tato je opravdu jen pro nenáročného uživatele.

 

Zpracování na dobré úrovni

Sklo je pevné a nemusíte se bát, že praskne. Nosnost je 150 kg. Naboso je povrch trochu chladivý, ale dá se to vydržet. A abych nezapomněla, ze spodní strany je malý mechanismus, takový přepínač, kterým se dají změnit kg na libry. Co se týče hygieny, pokud se vážíte na boso nebo čištění povrchu, to je zcela snadné, stačí vlhčený ubrousek.

 

Pokud bych měla vyzvednout plusy a minusy, tak jsou to tyto:

thumb_up

Jednoduché používání
Dobré zpracování
Velmi příznivá cena

thumb_down

Mírné odchylky při změně povrchu, na který váhu postavíte

S osobní váhou Sencor SBS 2507 jsem spokojená a doporučuji ji nenáročným uživatelům na běžné vězení hmotnosti. Cena je více než příznivá a kvalita slušná.

Vývoj ceny produktu Sencor SBS 2507 BL

Recenze

Xiaomi Mi Smart Scale

Xiaomi Mi Smart Scale

Smart váha od známého čínského výrobce smartphonů a smart elektroniky. Má elegantní minimalistický design s povrchem ze skla , který se zalíbí... Přečíst recenzi

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Osobní váhy

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Tefal PP 1005

Přidat komentář