Sencor SBS 111 recenze

Sencor SBS 111 recenze a zkušenosti
(81.2%)

Elegantní skleněná osobní váha jako skvělý doplněk do každé koupelny značky Sencor SBS 111. Váha má maximální nosnost 150 kg. Je vyrobená z tvrzeného bezpečnostního skla...

od 199 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Jedna z nejlevnějších osobních vah na trhu pro snadné měření tělesné hmotnosti je model Sencor SBS 111. Oproti mírně dražšímu modelu SBS 2507, je tento model celý řešen v průsvitem skle, což se někomu může líbit, jinému ne.

Skleněný design a nosnost

Po designové stránce se nejedná o nevkusný model, právě naopak. Průhledné sklo s pěkně upravenými prvky, které jsou z jiného materiálu je vkusně řešené. Části, které jsou viditelné pod sklem, jsou kvalitní zpracovány a rozmístěny tak, že celkový design hodnotím kladně. I když nejsem zrovna fanouškem čistého skla, plocha je z tvrzeného skla a vydrží stejně jako sklo pokryté barvou a motivem. Jde spíše o takový ten pocit z křehkosti čirého skla. Ale musím říct, i když jde o nejlevnější model, design je v konečném důsledku moderní a stylový. Nosnost je klasická do 150 kg s odchylkou do 100 gramů. Znovu tu máme slim design, čímž se v dnešní době vyznačuje většina osobních vah.

favorite Pridali sme nové recenze na osobní váhy a redakčný výber nejlepší osobní váhy

Přesnost měření

Na pevné rovné podlaze po více opakujícím měření a porovnávaní výsledků s jinými váhami musím uznat, že ani nejlevnější model neváží špatně. Zde je však opět třeba dodržovat určité podmínky. Členové mé rodiny se stěžovali na odlišné naměřené hodnoty, ale největším problémem bylo právě to, že položili váhu, kam jim právě přišlo a vždy na jiné místo. Netvrdím, že tato váha je 100%, ale pro dosažení co nejlepších výsledků v měření, je třeba opravdu trochu odsledovat různé povrchy. Vážení se aktivuje již známým způsobem našlápnutím na plochu a po zobrazení stavu 00 je váha připravena k vážení. Nechybí přepínání na zadní straně na jiné jednotky, což málo uživatelů umí a ten knoflík je opravdu tak malý, že si ho ani nevšimnete. Váha se automaticky vypne po několika sekundách nečinnosti, což hodnotím kladně.

Plusy a mínusy

thumb_up

Moderní skleněný design
Jednoduché ovládání
Za určitých podmínek přesné měření
Nízká cena

thumb_down

Skleněný povrch je náchylný na viditelnost prachu
Nízký profil vyžaduje správné umístění

Tento model se prodává za tak nízkou cenu, že zaměřovat se na jeho nedostatky a hodnotit podle nějakých přísných kritérií přesnost vážení, je podle mě zbytečné. Pokud nejste velmi náročný uživatel, který si potrpí na přesné vážení v rámci nějaké diety nebo osobního programu spojeného s tréninkem a sledováním přesného stavu hmotnosti, tato váha za velmi příznivou cenu svůj účel splní. Pokud dodržíte podmínky při vážení na rovném tvrdém, nepoddajný povrchu, nejideálnější vždy na stejném místě, přehled o své váze budete mít. Osobně bych si připlatila za model Sencor SBS 6015, který se mi ze tří odzkoušených modelů značky Sencor líbil nejvíce, a to nejen designem, ale i přesností měření.

Vývoj ceny produktu Sencor SBS 111

Recenze

Xiaomi Mi Smart Scale

Xiaomi Mi Smart Scale

Smart váha od známého čínského výrobce smartphonů a smart elektroniky. Má elegantní minimalistický design s povrchem ze skla , který se zalíbí... Přečíst recenzi

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Osobní váhy

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Eta 1780

Přidat komentář