Osobní váhy – Recenze osobních vah, diskuze, zkušenosti

Přečtěte si uživatelské, ale i redakční recenze osobních vah. Při hodnocení jsme brali v úvahu řadu faktorů - poměr ceny a kvality, množství funkcí, presnosť měření. Obecně můžeme konstatovat, že téměř každá váha vám ponúkne dostatečně přesné měření. Vybírejte si tedy podle doplňkových funkcí, designu a v neposlední řadě i podle ceny.

Při vahách si ověřte maximální nosnost váhy, maximální povolenou odchylku (nejnižší, pro co nejpřesnější měření), doplňkové měření, možnost uložení dat pro jednu nebo více osob do paměti, možnost připojení přes Wi-fi nebo Bluetooth k mobilnímu zařízení. Samozřejmostí by měly být protiskluzové nožičky. Jelikož jsou váhy napájeny baterií, není na škodu ani automatické vypnutí v nečinnosti.


Nejlepší osobní váhy 2020 – recenze, test, srovnání

Nejlepší osobní váhy 2020 – recenze, test, srovnání

Náš srovnávací test osobních vah vám pomůže vybrat to nejlepší, co je momentálně na trhu k dispozici. Nechceme vás ale odradit od koupě jiného produktu, jelikož víme, že v kategorii osobních vah je více než 90% produktů spolehlivých a není velká pravděpodobnost, že koupíte nekvalitní výrobek. I tak vám ale nabízíme žebříček nejlepších osobních vah , který jsme sestavili porovnáním... Přečíst článek