Sencor SBS 6015 recenze

Sencor SBS 6015 recenze a zkušenosti

Osobní váha Sencor SBS 6015  nejenom designově ozdobí vaši koupelnu, ale také se postará o kompletní diagnostiku vaší váhy. Kromě klasického vážení měří i obsah tělesného...

od 779 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Na odzkoušení této osobní váhy jsem se velmi těšila. Je nejprodávanější osobní váhou a v prodejnosti vede díky výbornému poměru kvality a příznivé ceny. Jde o zasloužené prvenství?

Design a maximální nosnost

S váhami japonského výrobce Sencor už mám zkušenosti, a proto vím, že co se týče kvalitního zpracování a designu, nezklame. Ani při této váze tomu není jinak. Moderní stylový design s nerezovým povrchem mě hned po rozbalení zaujal a hodnotím ho velmi pozitivně. Trošku jsem se obávala chladivého efektu, ale ten není o nic jiného, než tomu je u skle. Kvalitní zpracování a velký přehledný displej s modrým podsvícením hodnotím kladně. Dotykové ovládání je maximálně pohodlné. Tento model je na trhu ve dvou barevných variantách, a to nerez a bílá a nerez a černá. Ke mně se dostala elegantní bílá verze, která se mi velmi zalíbila. Maximální nosnost váhy je 180 kg a odchylka uváděná výrobcem je 100 gramů, což je taková průměrná hodnota.

favorite Pridali sme nové recenze na osobní váhy a redakčný výber nejlepší osobní váhy

Přesnost měření a funkce

Znovu jsem si ověřila přesnost měření vah s nízkým profilem a ani tento model nevybočuje z řady. Proto je pro přesná měření třeba dodržovat pár věcí. Za prvé měřit, pokud je to možné, vždy na stejném povrchu a zadruhé měřit na pevném, rovném povrchu. Určitě se vyhněte linoleu a kobercům. Dokonce i měkká dřevěná podlaha může občas vykazovat mírné odchylky v měření. Já jsem se vážila na dlažbě v koupelně a tam byly měření velmi přesné i s otestovaným závažím. Váha se aktivuje našlápnutím na plochu takovým tím klasickým 00 způsobem, a kromě hmotnosti po zadání údajů vážené osoby vám vypočítá váš tuk v těle, množství vody, rozsah svalstva a kosti. Znovu však jde o výpočet vzorcem na základě zadaných údajů. Kladně hodnotím paměť pro 8 osob a někomu se může hodit i nastavení jiné jednotky hmotnosti jako kg, například měření v librách. Samozřejmě že váha se automaticky vypne přibližně po 8 sekundách nečinnosti.

Plusy a mínusy

thumb_up

Moderní stylový design
Kvalitní zpracování
Přehledný displej
Za dodržení určitých podmínek velmi přesné měření
Automatická identifikace uživatele
Možnost přepnout na jiné jednotky hmotnosti, jako je kg například libry
Dlouhá životnost baterie
Výborný poměr kvality a ceny

thumb_down

Nízký profil není vhodný pro všechny typy podlah
Nerezový povrch je náchylný na otisky hlavně při vážení se naboso

Tato osobní váha mě určitě nezklamala. Za příznivou cenu získáte velmi pěknou a kvalitní váhu, která při dodržování pár podmínek váží velmi přesně. Doporučuji ji každému, kdo chce kvalitní váhu pro více členy své rodiny za velmi příznivou cenu s pár funkcemi navíc. Tato váha rozezná každého člena vaší rodiny automaticky pomocí uložených dat.

Vývoj ceny produktu Sencor SBS 6015

Recenze

Xiaomi Mi Smart Scale

Xiaomi Mi Smart Scale

Smart váha od známého čínského výrobce smartphonů a smart elektroniky. Má elegantní minimalistický design s povrchem ze skla , který se zalíbí... Přečíst recenzi

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Osobní váhy

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Tefal PP 3020 Atlantis

Přidat komentář