Philips Satinelle HP6420

Epilátor Philips Satinelle HP6420

Epilátor Philips HP 6420/00 zajistí pokožku bez chloupků až na 4 týdny. Jemné pinzetové kotouče odstraňují chloupky již od délky 0,5 mm přímo od kořínků, aniž by tahaly...

od 499 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Epilátor Philips HP 6420/00 zajistí pokožku bez chloupků až na 4 týdny. Jemné pinzetové kotouče odstraňují chloupky již od délky 0,5 mm přímo od kořínků, aniž by tahaly pokožku. Dvourychlostní nastavení umožní šetrnou epilaci a zároveň maximální výkon. Mimořádně rychlé nastavení poslouží na tenké chloupky a těžko přístupné oblasti.

Dávno pryč jsou doby, kdy chloupky na ženských nohou, ladně sčesané na stranu, vytvářely módní prvek v jinak nudných punčocháčích. Hladká pokožka bez chloupků je však jak lahodnější pro oko, tak rozhodně příjemnější na dotek. V případě, že nechcete mít každý den v pohotovosti holítko, ale naopak byste si ráda vychutnala bezchloupkové období po delší čas, sáhněte po epilačním přístroji. Jeden malý, ale šikovný, se jmenuje Philips Satinelle Soft HP6420/00.

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na depilátory - epilátory a redakčný výber nejlepší depilátory - epilátory

Padne vám jak ulitý

Dámský epilační strojek Philips Satinelle Soft HP6420/00 rozhodně není vybíravý a bere vše, co mu přijde pod kotouč. Poradí si jak s delšími chloupky, tak se sotva vyklubaným porostem od 0,5 mm. Jeho hlava obsahuje 20 pinzet, které dělají vše pro to, aby jim šly všechny chloupky z cesty. V tomto boji je nekompromisní, ale zároveň je jemný natolik, aby do toho netahal vaši pokožku.

Vy jej můžete jemně navádět a udávat tempo výběrem ze dvou rychlostí. A že to bere od podlahy, tedy od kořínků, dorůstají chloupky mnohem pomaleji než při klasickém holení a vy se tak můžete jeho výsledkem kochat několik týdnů. Epilátor Philips Satinelle Soft je ergonomicky tvarovaný, aby se vám s ním dobře spolupracovalo. Je menšího vzrůstu, takže ani menší ručka s ním nebude zápasit.

Po tvrdé práci zasloužená koupel

Jakmile epilátor Philips HP6420/00 dokončí svou práci, zaslouží si, abyste mu dopřála očistu a připravila jej pro příští použití. A ani to nebude náročně, neboť celou epilační hlavu můžete opláchnout pod kohoutkem a případné uvíznuté chloupky vymést čisticím kartáčkem.

Parametry

Další parametry
Typ holicího strojku epilátor
Počet rychlostí 2
Počet pinzet 20 ks
Zastřihování Ne
Ochlazování Ne
Použití a údržba omyvatelný
Osvětlení ne
Zdroj energie síťový 230V
Výměnné nástavce bez nástavce
Systém nadzvedávání chloupků Ne
Masážní systém Ne
Typ epilátoru pinzetové
 
Rozměry
Šířka výrobku 14.4 cm
Výška výrobku 14.8 cm
Hloubka výrobku 4.8 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Šířka balení 18.0 cm
Výška balení 18.5 cm
Hloubka balení 6.0 cm
Hmotnost balení 0.3 kg

Vývoj ceny produktu Philips Satinelle HP6420

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Depilátory - Epilátory

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Philips Lumea Prestige SC2009

Přidat komentář