Braun LS 5560 recenze

Braun LS 5560 recenze a zkušenosti
(78.6%)

Toužíte po dokonale hladké pokožce? Po pokožce tak jemné, že se jí nebude chtít přestat dotýkat? Poznejte exkluzivní depilátor Braun Silk and Soft LS5560! Seznamte se s...

od 1099 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Tento dámský holicí strojek je výborným pomocníkem pro oholení některých partií na těle. Jsou místa, která chceme mít dokonale upravené a pro co nejrychlejší úpravu je vhodný právě holicí strojek. Výrobce Braun má v tomto odvětí péče o tělo velmi bohatou nabídku a dlouholeté zkušenosti s výrobou těchto produktů. Oblíbenost mezi zákazníky svědčí o tom, že výrobky, které dodává na trh, jsou výkonné a kvalitní. Jaký je tento holicí strojek?

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na depilátory - epilátory a redakčný výber nejlepší depilátory - epilátory

Příjemný design a pohodlné ovládání

Hned na první pohled zaujme příjemným moderním designem a velmi dobrým tvarováním pro pohodlné uchycení do ruky. Hmotnost je také příjemná a pastelové barevné provedení se mi velmi zalíbilo. Celkový design dotváří výborně rozmístěné ovládací prvky pro co nejlepší přístup a snadnou manipulací se strojkem. 

Výkon nezklame

Tento strojek disponuje pouze jednou rychlostí a má kvalitní planžetovou hlavici se zastřihávačem. Vhodný je na suché i mokré holení s použitím pěny nebo gelu, což hodnotím kladně. Holení na mokro je příjemnější a při citlivější pleť určitě i vhodnější. Tento model svým výkonem nezklame a co mohu vyzvednout je výborně přizpůsobení se hlavici ke konturám těla. Kontakt s pokožkou je maximální. Strojek si výborně poradil s podpažím a doslova pár tahy odstranil všechny chloupky.

Bohatá výbava

V balení se kromě strojku nacházejí různé nástavce pro použití na různých partiích těla a extra peelingový nástavec pro úpravu chodidel. Ten si zaslouží pochvalu. Kromě zapojení do sítě můžete strojek používat is bateriemi, které vydrží na jedno nabití 40 minut. Takže kompletní holení zvládne.

thumb_up

+ Příjemný design
+ Snadné ovládání
+ Výborná ergonomie
+ Kvalitní planžeta
+ Extra peelingový nástavec

thumb_down

- Trochu hlučnější
- Není kompletně voděodolný pro používání přímo ve vaně

Pohled na závěr

Dámský holící strojek Braun LS 5560 je kvalitním holicím strojkem, který se dokonale přizpůsobí pokožce a poradí si se všemi chloupky i na nedostupnějších místech. Dobrá je i výdrž na jedno nabití a snadný způsob čištění pod tekoucí vodou určitě oceníte. Bohužel, i když je určen i na mokré holení, není vhodný úplně pro používání ve vaně a ponoření do vody.

Při holení jemně napíná pokožku a přizpůsobuje ji tak pro co nejdokonalejší oholení. Menším mínusem je, že hlavice se neohýbá, není výkyvná, ale i přesto výborně kopíruje kontury těla. Tento dámský holicí strojek je dobrá volba v poměru výkonu, kvality a ceny.

Vývoj ceny produktu Braun LS 5560

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Depilátory - Epilátory

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Braun SE 7561

Přidat komentář