Philips Satinelle HP6420 recenze

Philips Satinelle HP6420 recenze a zkušenosti
(80.2%)

Epilátor Philips HP 6420/00 zajistí pokožku bez chloupků až na 4 týdny. Jemné pinzetové kotouče odstraňují chloupky již od délky 0,5 mm přímo od kořínků, aniž by tahaly...

od 499 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Výrobce Philips má na trhu velký výběr epilátorů různých provedení a modelových řad. Nejen designem, ale i výkonem a funkcemi se samozřejmě liší. Model Philips Satinelle HP6420 /00 patří do základní modelové řady a jeho největším plusem je nízká cena a snadné ovládání.

Jednoduchý design a snadné ovládání

Musím říci, že po rozbalení tohoto epilátoru mě velmi příjemně překvapily kompaktní rozměry. Designově mi připomínal můj první epilátor. Kompaktní malé rozměry oceníte, pokud si potřebujete vzít svůj epilátor na cesty. V zavazadle vám zabere minimum místa.

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na depilátory - epilátory a redakčný výber nejlepší depilátory - epilátory

Zpracování je kvalitní a jednoduchým designem výrobce nic nepokazil. V ruce se drží výborně a ovládání je až sparťansky jednoduché. Velmi příjemně oživí design jemný růžový motiv na přední straně. Co se týče rozměrů a ovládání, nemám tomuto epilátoru co vytknout. Kladně hodnotím celkovou ergonomii přístroje a manipulace při používání je pohodlná.

Výkonem neohromí

Jelikož se jedná o model ze základní řady nemohu za cenu, za kterou je na trhu hledat něco navíc, jako jsou základní funkce. A ty jsou opravdu základní. Zapnutí a přepínání mezi dvěma úrovněmi intenzity vytrhávání chloupků. Trochu mě zamrzelo, že se jedná o 20 pinzetovou hlavici.

Se 40 pinzetovou by si epilátor poradil s chloupky mnohem lépe. I když tento epilátor výkonem neohromí svou práci vykoná. Je určen na suché odstraňování chloupků, ale některá místa jsem musela projít dvakrát. Spíše by se dalo říci, že tento epilátor chloupky napoprvé protrhla a na podruhé je již pokožka opravdu hladká.

Základní výbava

Pokud mohu považovat epilátor a kartáček na čištění za základní výbavu, tak tento model dostanete v balení v základní výbavě. Znovu však musím zmínit, že za tak nízkou cenu se nedá očekávat nic navíc. Co ale hodnotím kladně je odnímatelnost hlavice a lehké očištění i pod tekoucí vodou. Samozřejmě, že musíte následovně hlavici i dobře usušit.

thumb_up

+ Kompaktní rozměry
+ Jednoduchý příjemný design
+ Lehké pohodlné ovládání
+ Výborná ergonomie
+ Nízká cena

thumb_down

- 20 pinzetová hlavice
- Pouze na suché depilování

Pohled na závěr

Tento základní model výrobce Philips je kvalitně zpracovaný a svůj účel splní. Je v nabídce za mimořádně nízkou cenu. Pokud tedy hledáte malý, výborně padnoucí epilátor do ruky za bezkonkurenční cenu, je to dobrá volba. Na škodu je malý počet pinzet v hlavici a hlučnost je při druhém stupni intenzity již značná.

Pokožku třeba někdy projít i dvakrát, ale není to až tak hrozné. Záleží, zda je pro vás rozhodující cena a trochu více námahy při epilované nebo hledáte výkon za vyšší cenu. V druhém případě si raději doplaťte a poohlédněte se po vyšší modelové řadě, nebo alespoň po epilátor, který mě hlavici se 40 pinzetami pro odstranění většího počtu chloupků na jeden tah. Tento model doporučuji těm, kteří hledají co nejlevnější řešení nebo mají jen mírně ochlupená místa a vystačí si i s takovým jednoduchým kompaktním epilátorem.

Vývoj ceny produktu Philips Satinelle HP6420

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Depilátory - Epilátory

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Braun LS 5560

Přidat komentář