Braun 5040S recenze

Braun 5040S recenze a zkušenosti

Špičkový model Braun Series 5 - 5040S Wet&Dry. Uspěje tam, kde ostatní selžou. VÝKON, KOMFORT, PŘIZPŮSOBIVOST - kombinace síly a přesnosti v holícím strojku. Voděodolný až...

od 4383 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Tento planžetový holicí strojek je výbornou volbou vyšší střední třídy cenově i výkonem. Kvalitní ověřený výrobce Braun má v této třídě výborně modely, které jsou velmi oblíbené mezi uživateli.

Stylový design

Na první pohled se nám design strojku zalíbil. Ve stylové lesklé černé barvě s pěknými liniemi a pogumovanou rukojetí mu opravdu není co vytknout. Zpracování je velmi kvalitní a použité luxusní materiály jsou na dotek příjemné. Celkový vzhled doplňují jemné akcenty v modravě šedé barvě. Tento model působí opravdu stylově a luxusně

Obchody, kde koupíte online:

Zjistit cenu v srovnávači heuréka Porovnat ceny heureka.cz
Mall.cz 4420 Kč
6299 Kč
Do obchodu Mall.cz
Kasa.cz 4499 Kč
6299 Kč
Do obchodu Kasa.cz
Okay.cz 4488 Kč
4999 Kč
Do obchodu Okay.cz
Euronics.cz 4383 Kč
6299 Kč
Do obchodu Euronics.cz
Alza.cz 4499 Kč
6299 Kč
Do obchodu Alza.cz
favorite Pridali sme nové recenze na holicí strojky a redakčný výber nejlepší holicí strojky

Maximální výkon a funkce

Nejen design, ale hlavně funkce a holicí výkon nás překvapil. Co se týče výkonu, tak tento model se již velmi přibližuje prémiové třídě výrobce Braun. O maximální výkon se stará nový pohon Power Drive, kterým se výrobci podařilo navýšit o 20% více hnací energie. S technologií FlexMotionTec dosáhnete velmi efektivní holení s co nejmenším tlakem na pokožku a také s velmi citlivou pletí jsme nezaznamenali podráždění.

Nechybí funkce Wet& Dry pro volbu suchého nebo mokrého holení s přidáním pěny nebo gelu. Strojek obsahuje systém MacroMotion, pomocí kterého výborně zvládá kopírování kontur obličeje. Musíme pochválit, jak si poradil i s méně dostupnými místy, která jsou jinak při holení problematickými. Nechybí samozřejmě ani zastřihovač a strojek se snadno čistí i pod tekoucí vodou, díky své voděodolnosti a výbornému utěsnění. Překvapením byly i možnosti pevné fixace úhlu hlavy zámkemMultiHeadLock.

Napájení a výdrž

Jde o model napájený akumulátorem s indikátorem nabíjení. Doba nabíjení je totožná s jinými modely, které jsou v současnosti na trhu a nepřesáhne 1 hodinu pro použití na 45 minut holení. Samozřejmě nechybí ani rychlé 5- minutové nabíjení, které vydrží na jedno běžné oholení, spíše na takové každodenní s jednodenním, maximálně dvoudenním strništěm. Bohužel jsme se u tohoto modelu museli smířit s absencí čistící nabíjecí stanice, což je škoda. Balení neobsahuje ani nabíjecí stojan, pouze klasickou šňůru pro napájení do sítě při nabíjení. 

thumb_up

+ Velmi kvalitní zpracování a použité materiály
+ Výborný holicí výkon
+ Technologie FlexMotionTec
+ Zámek pro pevné nastavení hlavy
+ Možnost rychlého nabíjení
+ Voděodolnost

thumb_down

- Horší holení na sucho
- Bez čistící, nabíjecí stanice

Pohled na závěr

Planžetový holicí strojek Braun Series 5040 byl pro nás příjemným překvapením. Výrobce na něm nešetřil na kvalitě materiálu a přesnosti zpracování. I výkonem ho posunul výše, než mu určil místo ve vyšší střední třídě. Klidně by mohl konkurovat i mnohem dražším strojkům. Jediné, co nás zklamalo, byla absence čisticí nabíjecí stanice. Tu bychom ocenili.

Plusem je hezké jednoduché cestovní pouzdro. Tento planžetový holicí strojek doporučujeme každému muži, který má řadu důkladné kvalitní holení s co nejmenším podrážděním pleti a určitě nezklame ani náročnějšího uživatele.

Vývoj ceny produktu Braun 5040S

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Holicí strojky

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Philips S 5420/06

Přidat komentář