Bosch MES25A0 recenze

Bosch MES25A0 recenze a zkušenosti
(76.6%)

Žijte zdravě a připravujte si vlastní džusy! Vyznáváte zdravý životní styl? Máte rádi nešizené ovocné a zeleninové šťávy? A nebo si pěstujete vlastní ovoce a zeleninu a...

od 1999 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Odšťavňovač patří k běžnému vybavení moderní kuchyně. Jeho největší výhodou je to, že si s jeho pomocí dokážete vyrobit zdravou šťávu z domácího či kupovaného ovoce. A to bez konzervantů, barviv a jakýchkoliv E-ček. Nemusíte se proto obávat, že byste pili nekvalitní produkt. Odšťavňovač Bosch MES25AO patří na webu heureka.cz mezi nejprodávanější modely.

 

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na odšťavňovače a redakčný výber nejlepší odšťavňovače

Výkonný motor zpracuje i celé ovoce

Velkým pozitivem tohoto přístroje je jeho velký plnicí otvor. Při koupi jste si to možná úplně neuvědomili a oceníte ho až při prvním použití doma, ale právě díky němu se vyhnete zdlouhavému krájení ovoce a zeleniny na kousky. Motor má výkon 700W, poradí si tedy i s tvrdou zeleninou. Velikost nádržky na šťávu je 1,25 l a proto v ní připravíte nápoj pro každého člena rodiny. Šťáva je výborná a zejména zdravá, vhodná pro děti či zdravě se stravujících dospěláky.

Negativem tohoto odšťavňovači je fakt, že v "odpadní" dužině zůstává poměrně dost šťávy. Nejde však o profesionální přístroj a tak se člověk musí smířit s tím, že bude mít i pár minusů. V Bosch MES25AO byste podle návodu neměli odšťavit banán a ovoce, ze kterého vybrána pecku. Tedy pokud nechcete riskovat poškození přístroje.

Množství pozitiv, ale náročnější čištění

Koupí tohoto modelu získáte výkonný a stabilní odšťavňovač, který vás nebude obtěžovat nadměrnou hlučností. Jeho obsluha je jednoduchá a zvládne ji opravdu každý. To jsou podle mého názoru faktory, které jej činí tak oblíbeným.

Jeho rozebírání mi nezabírá příliš mnoho času, téměř všechny díly (samozřejmě kromě motoru) jsou vhodné i do myčky. Problematické je však čištění jemného sítka, které doporučuji čistit ručně. Součástí balení je kartáček, který vám sice dost pomůže, ale i tak se s ním trošku potrápíte.

thumb_up

+ výkonný motor
+ stabilita
+ odšťavňuje i tvrdší zeleninu
+ 1,25 l nádržka na šťávu
+ tichý

thumb_down

- v dužině zbývá ještě dost šťávy
- zabírá poměrně dost místa
- náročnější čištění sítka

Odšťavňovač Bosch MES25AO je přístroj, který vám rychle připraví ovocnou nebo zeleninovou šťávu. Jeho cena nezruinuje žádný rodinný rozpočet. Je výkonný a ne příliš hlučný, na kuchyňské lince resp. v skříňce však zabere pořádný kus místa.

Vývoj ceny produktu Bosch MES25A0

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Odšťavňovače

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Catler JE 4011

Přidat komentář