Bosch MES25A0 recenze

Bosch MES25A0 recenze a zkušenosti

Žijte zdravě a připravujte si vlastní džusy! Vyznáváte zdravý životní styl? Máte rádi nešizené ovocné a zeleninové šťávy? A nebo si pěstujete vlastní ovoce a zeleninu a...

od 1999 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Odšťavňovač patří k běžnému vybavení moderní kuchyně. Jeho největší výhodou je to, že si s jeho pomocí dokážete vyrobit zdravou šťávu z domácího či kupovaného ovoce. A to bez konzervantů, barviv a jakýchkoliv E-ček. Nemusíte se proto obávat, že byste pili nekvalitní produkt. Odšťavňovač Bosch MES25AO patří na webu heureka.cz mezi nejprodávanější modely.

 

Obchody, kde koupíte online:

Zjistit cenu v srovnávači heuréka Porovnat ceny heureka.cz
Mall.cz 1999 Kč
2890 Kč
Do obchodu Mall.cz
Kasa.cz 1999 Kč
3069 Kč
Do obchodu Kasa.cz
Okay.cz 1999 Kč
2899 Kč
Do obchodu Okay.cz
Euronics.cz 1999 Kč
3069 Kč
Do obchodu Euronics.cz
Alza.cz 1999 Kč
2799 Kč
Do obchodu Alza.cz
favorite Pridali sme nové recenze na odšťavňovače a redakčný výber nejlepší odšťavňovače

Výkonný motor zpracuje i celé ovoce

Velkým pozitivem tohoto přístroje je jeho velký plnicí otvor. Při koupi jste si to možná úplně neuvědomili a oceníte ho až při prvním použití doma, ale právě díky němu se vyhnete zdlouhavému krájení ovoce a zeleniny na kousky. Motor má výkon 700W, poradí si tedy i s tvrdou zeleninou. Velikost nádržky na šťávu je 1,25 l a proto v ní připravíte nápoj pro každého člena rodiny. Šťáva je výborná a zejména zdravá, vhodná pro děti či zdravě se stravujících dospěláky.

Negativem tohoto odšťavňovači je fakt, že v "odpadní" dužině zůstává poměrně dost šťávy. Nejde však o profesionální přístroj a tak se člověk musí smířit s tím, že bude mít i pár minusů. V Bosch MES25AO byste podle návodu neměli odšťavit banán a ovoce, ze kterého vybrána pecku. Tedy pokud nechcete riskovat poškození přístroje.

Množství pozitiv, ale náročnější čištění

Koupí tohoto modelu získáte výkonný a stabilní odšťavňovač, který vás nebude obtěžovat nadměrnou hlučností. Jeho obsluha je jednoduchá a zvládne ji opravdu každý. To jsou podle mého názoru faktory, které jej činí tak oblíbeným.

Jeho rozebírání mi nezabírá příliš mnoho času, téměř všechny díly (samozřejmě kromě motoru) jsou vhodné i do myčky. Problematické je však čištění jemného sítka, které doporučuji čistit ručně. Součástí balení je kartáček, který vám sice dost pomůže, ale i tak se s ním trošku potrápíte.

thumb_up

+ výkonný motor
+ stabilita
+ odšťavňuje i tvrdší zeleninu
+ 1,25 l nádržka na šťávu
+ tichý

thumb_down

- v dužině zbývá ještě dost šťávy
- zabírá poměrně dost místa
- náročnější čištění sítka

Odšťavňovač Bosch MES25AO je přístroj, který vám rychle připraví ovocnou nebo zeleninovou šťávu. Jeho cena nezruinuje žádný rodinný rozpočet. Je výkonný a ne příliš hlučný, na kuchyňské lince resp. v skříňce však zabere pořádný kus místa.

Vývoj ceny produktu Bosch MES25A0

Podobné produkty

Guzzanti GZ 020

Guzzanti GZ 020
  • Sleva

Philips HR 1855

Philips HR 1855
  • Sleva

Catler JE 4010

Catler JE 4010
  • Sleva

Tefal ZC500

Tefal ZC500
  • Sleva

Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Odšťavňovače

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Tefal ZC500

Přidat komentář