Tatramat EOV 120 recenze

Tatramat EOV 120 recenze a zkušenosti

ektrický zásobníkový ohřívač vody o objemu 120 litrů , určený pro svislou instalaci . Produktovou řadu EOV Trend tvoří zásobníkové nástěnné elektrické ohřívače vody ve...

od 6271 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Ohřívač vody je nezbytnou součástí každého rodinného domu či chalupy. Během jeho výběru byste měli přihlížet na objem, ale i příkon spotřebiči. Proces rozhodování může usnadnit i osvědčená značka. Tatramat EOV 120 Trend patří mezi dobře známé a léty osvědčené ohřívače vody.

Minimalistický design a vysoká životnost

Slovenská značka Tatramat je skutečnou klasikou. Zásobníkový ohřívač vody v elegantním bílém provedení, s příkonem 1,8 kW a vnitřním objemem 120 l, je určený pro vertikální montáž na stěnu. Manipulaci usnadňují ergonomicky tvarované úchyty, teplotu vody lze nastavit otočným regulátorem (7 až 75 ° C). Na přední straně spotřebiče najdete i praktický indikátor teploty vody.

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na ohřívače vody a redakčný výber nejlepší ohřívače vody

Mezi největší pozitiva ohřívači vody patří dlouhá životnost. Vnitřní část modelu Tatramat EOV 120 Trend je totiž potažena speciálním odolným smaltem Copra a následně je vypálena při teplotě 850° C. Ochranu proti korozi zajišťuje hořčíková anoda, která splňuje přísné požadavky technické normy DIN4753. Každý výrobek projde testováním, během něhož se simuluje 10 roční provoz, proto si můžete být jisti, že kupujete kvalitní spotřebič.

Hned několik bezpečnostních funkcí

Výhodou tohoto ohřívači vody je i to, že disponuje minimálním množstvím elektroniky, proto se vám v něm prakticky nemá co zkazit. Tepelná úniky jsou eliminovány díky 28 mm silné tepelné izolaci.

Tatramat EOV 120 Trend disponuje bezpečnostním termostatem, pojistkou proti zamrznutí vody, ale i tepelnou pojistkou proti přehřátí. Pokud jste si ho však plánovali koupit jako náhradu za někdejší model se stejným označením, tak při jeho instalaci narazíte na komplikaci. Nový model má totiž jiné rozměry než jeho předchůdce a není tedy plně kompatibilní (jako bychom podle názvu očekávali). Nevyhnete se úpravě závěsných šroubů a připojovacích trubek.

Plusy a mínusy

thumb_up

+ Osvědčená slovenská značka
+ Objem 120 l
+ Otočný termostat na nastavení teploty vody (7 až 75 ° C)
+ Pojistka proti zamrznutí a přehřátí vody
+ Indikátor teploty vody umožňuje optickou kontrolu
+ Ohřívač je vyroben z odolného smaltu a má ochranu proti korozi
+ Před prodejem byl testován simulací 10tileté provozu
+ Tepelná izolace
+ Dlouhá životnost
+ Minimum elektroniky = minimální riziko poškození

thumb_down

- Nový model EOV 120 není rozměrově kompatibilní se svým starším předchůdcem

Shrnutí na závěr

Koupi ohřívači vodu Tatramat EOV 120 Trend vám můžeme doporučit. Jde o legendární značku, se kterou jste se již pravděpodobně setkali. Jeho výkon je dostačující pro bezproblémové fungování běžné rodiny. Pokud si tento model kupujete poprvé, pak pravděpodobně nenajdete jediné negativum. Chcete-li jej vyměnit za předchůdce stejného jména, tak se připravte na mírné stavební úpravy, jelikož tyto modely nejsou 100% rozměrově kompatibilní.

Vývoj ceny produktu Tatramat EOV 120

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Ohřívače vody

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Dražice OKCE 125

Přidat komentář