Pebble Time recenze

Pebble Time recenze a zkušenosti
(80.4%)

"Chytré hodinky Pebble Time vám pomáhají udělat více věcí a udělat je lépe. Díky provedení s barevným e-paper displejem, zabudovaným mikrofonem a intuitivním prostředím...

od 3499 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Startupovú společnost Pebble mám stále zafixovanou v paměti jako průkopníka inteligentních hodinek, které spatřily světlo světa pomocí projektu Kickstarter. Vyvolaly velké diskuse na fórech i když s odstupem času mohu říci, že šlo o hodinky s nevábný designem. Od té doby prošla značka Pebble, co se týče inteligentních hodinek kus cesty a na trhu má hned několik modelů.

Já jsem si vybrala cenově nenáročný model Pebble Time SmartWatch. Sáhla jsem po něm kvůli ceně a určitě i značce, kterou jsem chtěla podpořit. Mají své klady i zápory, ale těch kladů je více, takže nákup určitě nelituji.

Obchody, kde koupíte online:

Mall.cz 6999 Kč Do obchodu Mall.cz
Kasa.cz 3499 Kč
6999 Kč
Do obchodu Kasa.cz
Euronics.cz 3499 Kč
6999 Kč
Do obchodu Euronics.cz
favorite Pridali sme nové recenze na smart hodinky a redakčný výber nejlepší smart hodinky

Hodinky s designem, který vás nemusí nadchnout

Hodinky jsou velmi lehké a jsou z kvalitního odolného plastu. Zpracování je výborné. Design je spíše sportovní, ale mně se docela líbí. Klasických hodinek mám doma dost a chtěla jsem něco právě takové. Na ruce sedí dobře a po chvíli ani necítím, že nějaké hodinky na ruce mám. Mají pěkný barevný e-ink displej, ale srovnávat s Amoled displejem se nedají. Celé ovládání je pomocí hardwarových tlačítek, kterými se pohybuje v menu a také potvrzuje. Řemínek se dá vyměnit za jiný v hodinářství, jeho rozměr je standardních 22 mm.

Jednoduše se ovládají a vydrží dlouho

Ovládání zvládne každý, a právě v tom jejich kladně hodnotím, že nevyžadují žádnou maturitu nad tím, jak co ovládat. Celé ovládání je velmi jednoduché a intuitivní. Aplikace se načítají do hodinek docela rychle a když už není dostatek místa, tak se aplikace, která se již dlouho nepoužívá vymaže, a tak uvolní místo nové. K tlačítkům lze přiřadit rychlé spuštění oblíbené aplikace.

Celé prostředí je velmi intuitivní a možná trochu sparťanský vypadá na e - ink displeji, ale má jednu velkou výhodu oproti těm krásným dotykovým Amoled displejem. Tou je výdrž hodinek. Hodinky Pebble Time SmartWatch nemusím nabíjet každý den, jak je to zvykem u jiných inteligentních hodinek. I když je poctivě používám celý týden, stačí mi nabití jednou za 7-8 dní.

Co hodnotím kladně

Voděodolnost nebo spíše vodotěsnost takovou, že s nimi chodím plavat do bazénu a vydrží. Jsou vodotěsné až do hloubky 30 metrů. Hodinky mi měří denní aktivity i spánek a co mě mile překvapuje je podpora. Stále se aktualizují a přinášejí něco nového. Je to díky silné komunitě vývojářů pro Pebble.

Já je používám s mobilem s Androidem, a právě díky tomu, mám všechny funkce a uživatelský zážitek výborný. S iOS je nepoužívám, ale zapůjčila jsem je kamarádovi a tam to bylo dost ořezány, co se týče funkcí.

thumb_up

+ Výborná výdrž na jedno nabití (7 -8 dní bez problémů)
+ Velmi dobrá čitelnost na slunci
+ Jednoduché ovládání pomocí tlačítek

thumb_down

- S iOS oříznuté funkce
- Hlasové ovládání nemá podporu češtiny
- Příliš jednoduchý design

Hodinky mám už dost dlouhou dobu a jsem s nimi spokojená. Co jim chybí na vzhledu vykompenzují bezkonkurenční výdrží na jedno nabití. A určitě je doporučuji i milovníkům startupů, kteří dokáží podpořit nové slibné projekty. Osobně vnímám velmi kladně i komunitu vývojářů, který stále něco vylepšují a přidávají do funkčnosti s každou aktualizací.

Vývoj ceny produktu Pebble Time

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Smart hodinky

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu GARMIN Vivoactive

Přidat komentář