Garmin Fenix 3

Sporttester Garmin Fenix 3

Garmin fénix® 3 jsou nekompromisní GPS sportovní hodinky určené pro náročné sportovce a outdorové dobrodruhy. Fénix 3 jsou vybaveny pokročilými senzory, vysocecitlivým...

od 7777 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Garmin fénix® 3 jsou nekompromisní GPS sportovní hodinky určené pro náročné sportovce a outdorové dobrodruhy. Fénix 3 jsou vybaveny pokročilými senzory, vysocecitlivým GPS/GLONASS přijímačem s novou ocelovou EXO™ anténou umístěnou kolem barevného Chroma displeje. Nechybí zde ani multi-sportovní tréninkové funkce, dynamika běhu, vyhodnocení plaveckých tréninků, výpočet VO2 max, navigační funkce, kompas, barometr nebo monitor denní aktivity. V režimu Smart hodinek Fénix 3 vydrží až 6 týdnů na jedno nabití akumulátoru.

  Obchody, kde koupíte online:

  Zjistit cenu v srovnávači heuréka Porovnat ceny heureka.cz
  Mall.cz 12490 Kč
  13199 Kč
  Do obchodu Mall.cz
  Kasa.cz 9977 Kč
  12990 Kč
  Do obchodu Kasa.cz
  Euronics.cz 7777 Kč
  12999 Kč
  Do obchodu Euronics.cz
  Alza.cz 7990 Kč
  12490 Kč
  Do obchodu Alza.cz
  favorite Pridali sme nové recenze na sporttestery a redakčný výber nejlepší sporttestery

  Oceněno EISA: Best Product 2016-2017

  Opravdu chytré hodinky bez kompromisů

  • GPS/GLONASS, výškoměr, barometr, kompas, teploměr
  • Bluetooth® (SMS,hovory, emaily..) - nově funguje společně s ANT+
  • Barevný Chroma displej
  • Multisportovní hodinky (lyže, běh, plavání, kolo, navigace)
  • Regenerační asistent
  • Výpočet VO2 max
  • WiFi pro připojení hodinek k internetu (aktualizace, odesílání dat)
  • Podpora Connect IQ
  • Odolné provedení

  Monitor denní aktivity
  Stejně jako fitness náramek Garmin vívofit nabízí hodinky Fénix 3 možnost sledování celodenních aktivit. Je možné stanovit cílový počet kroků na den, sledovat ušlou vzdálenost + počet kroků, zobrazit spálené kalorie a to včetně těch pasivních. Při delším sezení nebo jiné nečinosti Vás hodinky upozorní zprávou na displeji, že je na čase vstát a projít se. Na webovém rozhraní Garmin Connect je poté možnost podrobného vyhodnocení a porovnání Vašich výkonů např. s kamarády. Nevýhodou oproti náramku vívifit je nutnost nabíjení akumulátoru hodinek po několika týdnech (vívofit vydrží 1rok bez nabití)

  Vzhled a konstrukce hodinek
  Oproti předchozí generaci nabízí Fenix 3 1,2" velký, kruhový, barevný displej s rozlišením 218 x 218 pixelů. Narozdíl od jiných chytrých hodinek na trhu displej nezhasíná a vyniká dokonalou čitelností na slunci. V základní verzi jsou hodinky o dvacet gramů lehčí než předchozí generace Fenix 2 a znatelně tenčí.

  Tréninkové funkce
  Hodinky Fenix 3 jsou jedny z nejlépe vybavených hodinek současnosti a nabízí širokou škálu tréninkových funkcí. Jedná se o různá nastavení alarmů na srdeční tep, tempo běhu, ryhlost, vzdálenost, výkon. V hodinkách je buď možné nastavit jednoduchý intervalový trénink a nebo za pomocí počítače složitý s různě dlouhými intervaly nebo různými alarmy. Je možné také využít předpřipravené tréninkové plány pro běh nebo jízdu na kole. Pro jednotlivé sporty je možné přizpůsobit nastavení hodinek včetně zobrazovaných informací na displeji. Ve spojení se snímačem tepu Vám hodinky po každé aktivitě doporučí dobu potřebnou k regeneraci organismu, po každém běhu delším než 10 minut vypočtou hodnotu VO2 max a zhodnotí s jakým výsledkem by jste zaběhli vzdálenost: 5km, 10km, půlmaraton a maraton.

  Podpora Connect IQ
  otevřená platforma pro nositelnou elektroniku umožňující vývojářům programovat aplikace pro nové typy hodinek Garmin (alternativní vzhledy obrazovek, tréninkové programy, podpora pro další příslušenství..)

  Plavání a lyžování
  Garmin Fenix 3 je shopen díky vestavěným čidlům a vysoké odolnosti měřit i plavecké tréninky a to buď pod širým nebem (vyuřívá se GPS) nebo v plaveckém bazénu (je nutné zadat jeho délku). V bazénu hodinky měří uplavanou vzdálenost, SWOLF hodnotu, efektivitu plavání, počet záběrů a rozpoznají plavecký styl pro každou délku bazénu. Lze nastavit i alarm na uplavanou vzdálenost nebo započítat uplavané bazény kdy se při tréninku nepoužívají ruce a plave se jen za pomocí nohou.

  Pro příznivce zimních sportů nabízí Fenix 3 funkce běžeckého a sjezdového lyžování. Díky vestavěnému barometru hodinky rozpoznají kdy lyžujete a kdy se pohybujete na vleku nebo na lanovce. Díky tomu získáváte informace o skutečně najetých kilometrech na svahu, celkovém sestupu, času, maximální a průměrné rychlosti

  Outdoorové využití
  Hodinky jsou vybaveny 3-osým elektromagnetickým kompasem, barometrickým výškoměrem, vysocecitlivým GPS, krokoměrem a vestavěným teploměrem. Se zapnutým GPS se výdrž hodinek pohybuje od 16 do 50 ti hodin (záleží na nastavené intenzitě ukládání bodů pomocí GPS). Při změně okolního tlaku jsou hodinky schopny upozornit na přicházející bouřku. Pokud chcete skutečně přesně měřit okolní teplotu v průběhu Vašich outdoorových aktivit tak doporučujeme používat externí teplotní čidlo u kterého nedochází k ovlivňování teplotou Vašeho těla.

  Bezdrátová konektivita

  Bluetooth
  Fenix 3 je vybaven možností připojit se k chytrým mobilním telefonům (Android, iOS) pomocí Bluetooth LowEnergy přenosu. Hodinky jsou poté schopny zobrazovat notifikace telefonu (SMS, emaily, hovory) nebo aplikací (info o aktualizacích apod.). Propojení s mobilním telefonem využívá i automatické odesílání tréninkových záznamů na tréninkový server okamžitě po ukončení aktivity. Další dostupnou funkcí je on-line sledování pozice běžce na trati.

  Wi-Fi
  Díky vestavěné Wi-Fi jsou hodinky schopny odeslat data o tréninku nebo aktualizovat software bez nutnosti zapínat počítač nebo mobilní telefon.

  ANT+
  Bezdrátový standard používaný hlavně pro připojení fitness příslušenství jako např.: Snímač tepu, snímač kadence, snímač otáček kola, krokoměr, měřič výkonu, teplotní čidlo

  Garmin Connect
  Služba Garmin Connect je webový tréninkový deník pro ukládání, analýzu a sdílení sportovních aktivit zaznamenaných s hodinkami FENIX 3. Službu Garmin Connect využívají milióny uživatelů na celém světě. Velkou výhodou pro české uživatele je jednoduché ovládání, které je k dispozici plně v českém jazyce. S Garmin Connect můžete snadno sledovat své pokroky dosažené za určité období, stejně, jako sdílet dosažené výsledky a absolvované trasy s přáteli a ostatními uživateli. 

  Obsah balení

  • navigační přístroj Garmin fenix3 Silver s červeným řemínkem
  • A/C adapter + napájecí a datový kabel
  • návod k použití

  Specifikace

  uživatelské použití Skialpinismus Ano 
  Sjezdové lyžování Ano 
  Běžecké lyžování Ano 
  serie Garmin Fenix3

   

  Parametry

  Vlastnosti
  Typ GPS hodinek multisportovní
  Automatická synchronizace s PC Ano
  Barometrický výškoměr Ano
  GPS přijímač Ano
  Dotykový displej ne
  Elektronický kompas Ano
  Intervalový tréning Ano
  Multi-sport (změna sport. módu) Ano
  Vibrační upozornění Ano
  Fiktivní soupeř Ano
  Bluetooth Ano
   
  Mapy
  Podporované paměťové karty / typ karty nepodporuje paměťové karty
  Interní paměť 32 MB
   
  Parametry
  Baterie - výdrž se zapnutým GPS až 50 hod.
  Baterie - výdrž bez GPS až 5 týdnů v úsporném režimu
  Typ displeje barevný
  Velikost displeje 3,04 cm
  Propojení s PC USB kabel
  Menu v CZ/SK jazyku Ano
  Snímač rychlosti/kadence Ne - možnost dokoupit
  Snímač srdeční frekvence Ne - možnost dokoupit
  Voděodolnost Ano
   
  Rozměry
  Šířka výrobku 5.1 cm
  Výška výrobku 5.1 cm
  Hloubka výrobku 1.6 cm
  Hmotnost výrobku 0.1 kg
  Šířka balení 8.9 cm
  Výška balení 9.5 cm
  Hloubka balení 12.7 cm
  Hmotnost balení 0.4 kg

  Seznam článků

  Jak vybrat nejlepší GPS hodinky

  Jak vybrat nejlepší GPS hodinky

  Každý aktivní sportovec dobře ví, jak důležité je mít své výkony pod kontrolou a řádně změřeny.   Pokud jste vášnivým cyklistou nebo běžcem, GPS hodinky vám pomohou spolehlivě změřit vaši rychlost, ujetou vzdálenost, tempo, pulz a poskytnou další užitečné informace.   Stručně řečeno... Přečíst článek

  Vývoj ceny produktu Garmin Fenix 3

  Podobné produkty


  Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Sporttestery

  Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

  Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Garmin fenix 3 Performer

  Přidat komentář