Polar M400 HR recenze

Polar M400 HR recenze a zkušenosti
(78.6%)

Zlepšete svou kondici Úloha spottersterů není jenom měřit nejrůznější parametry vaší výkonnosti během sportování, spotřebu kalorií nebo celkový výdej energie. Jeho další,...

od 4290 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Tento sporttester je již druhý model od výrobce Polar, který jsem si koupila. Můj první byl model Polar FT40, který byl velmi pěkný i co se týče designu. Jelikož mi po malé nehodě přestal sloužit rozhodla jsem se pro nový a kvůli dobrým zkušenostem s touto značkou, znovu pro model Polar.

Pěkný design vhodný pro ženu i muže

Co se týče designu tento model je uváděn jako unisex model a opravdu se hodí na ruku ženy i muže. Vzhled je spíše takový klasický a neutrální, ale zpracování a použité materiály jsou velmi kvalitní. Displej je jedna z věci, která mi naprosto vyhovuje. Je dost velký a přehledný. Na ovládání jsem byla zvyklá z předešlého modelu a je pohodlné tlačítky, kterými se pohybuje v menu a potvrzuje. Na ruce mi sedí dobře a chválím nízkou hmotnost, což mi však vadí je dost tuhý řemínek.

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na sporttestery a redakčný výber nejlepší sporttestery

Funkce a můj playlist BPM

Sporttester Polar M400 HR, využívám hlavně při běhu spolu s hrudním pásem, který byl v balení. Zde musím pochválit výborné spárování pomocí Bluetooth. Při předešlém modelu, který neměl Bluetooth ale analog, mi často na začátku běhu dělalo problém spárování hodinek s hrudním pásem.

Velkým plusem je integrované GPS. Sporttester má mnoho tréninkových funkcí a monitorovaná data zobrazuje přehledně. Nechybí připojení k mobilu a pomocí aplikace sledování záznamů. Musím se přiznat, že záznamy si synchronizovat s PC, což mi osobně vyhovuje více. Záznam lze uložit i přímo do hodinek a přehled mám hned.

Při běhu se mi líbí nastavení, v jakém pásmu chci běžet, pokud si dám aerobní nebo spalování tuků, hodinky mě drží v tom pásmu a pokud překročím BPM pro to pásmo, signalizují to alarmem. Zvykla jsem si přizpůsobit pásmu, v němž právě běžím i hudbu, kterou poslouchám. Možná málokdo ví, že skladby si můžete řadit podle tempa. Každá skladba má své vlastní BPM. Například MAROON 5 a jejich skladba Sugar má tempo 120 BPM. Takže si tak můžete vytvořit svůj playlist s takovým tempem v jakém tempu běžíte. Mně to vyhovuje.

thumb_up

+ Integrované GPS, stabilní
+ Hrudní pás je součástí balení
+ Voděodolnost
+ Množství funkcí
+ Výběr vhodného pásma
+ Měření denní aktivity
+ Nízká hmotnost
+ Příjemný unisex design

thumb_down

- Řemínek je dost tuhy a nepoddajný
- Rozlišení displeje
- Absence vibrací

Se sporttesteremPolar M400HR jsem velmi spokojená a doporučuji ho každému, kdo hledá kvalitní sporttester za stále dobrou cenu. Výhodou je integrované a stabilní GPS a to, že balení obsahuje i hrudní pás.

Seznam článků

Jak vybrat nejlepší GPS hodinky

Jak vybrat nejlepší GPS hodinky

Každý aktivní sportovec dobře ví, jak důležité je mít své výkony pod kontrolou a řádně změřeny.   Pokud jste vášnivým cyklistou nebo běžcem, GPS hodinky vám pomohou spolehlivě změřit vaši rychlost, ujetou vzdálenost, tempo, pulz a poskytnou další užitečné informace.   Stručně řečeno... Přečíst článek

Vývoj ceny produktu Polar M400 HR

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Sporttestery

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Sigma PC 10.11

Přidat komentář