Polar M400 HR recenze

Polar M400 HR recenze a zkušenosti

Zlepšete svou kondici Úloha spottersterů není jenom měřit nejrůznější parametry vaší výkonnosti během sportování, spotřebu kalorií nebo celkový výdej energie. Jeho další,...

od 4949 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Tento sporttester je již druhý model od výrobce Polar, který jsem si koupila. Můj první byl model Polar FT40, který byl velmi pěkný i co se týče designu. Jelikož mi po malé nehodě přestal sloužit rozhodla jsem se pro nový a kvůli dobrým zkušenostem s touto značkou, znovu pro model Polar.

Pěkný design vhodný pro ženu i muže

Co se týče designu tento model je uváděn jako unisex model a opravdu se hodí na ruku ženy i muže. Vzhled je spíše takový klasický a neutrální, ale zpracování a použité materiály jsou velmi kvalitní. Displej je jedna z věci, která mi naprosto vyhovuje. Je dost velký a přehledný. Na ovládání jsem byla zvyklá z předešlého modelu a je pohodlné tlačítky, kterými se pohybuje v menu a potvrzuje. Na ruce mi sedí dobře a chválím nízkou hmotnost, což mi však vadí je dost tuhý řemínek.

Obchody, kde koupíte online:

Mall.cz 4990 Kč Do obchodu Mall.cz
Kasa.cz 4990 Kč Do obchodu Kasa.cz
Euronics.cz 4990 Kč Do obchodu Euronics.cz
Alza.cz 4949 Kč
5490 Kč
Do obchodu Alza.cz
favorite Pridali sme nové recenze na sporttestery a redakčný výber nejlepší sporttestery

Funkce a můj playlist BPM

Sporttester Polar M400 HR, využívám hlavně při běhu spolu s hrudním pásem, který byl v balení. Zde musím pochválit výborné spárování pomocí Bluetooth. Při předešlém modelu, který neměl Bluetooth ale analog, mi často na začátku běhu dělalo problém spárování hodinek s hrudním pásem.

Velkým plusem je integrované GPS. Sporttester má mnoho tréninkových funkcí a monitorovaná data zobrazuje přehledně. Nechybí připojení k mobilu a pomocí aplikace sledování záznamů. Musím se přiznat, že záznamy si synchronizovat s PC, což mi osobně vyhovuje více. Záznam lze uložit i přímo do hodinek a přehled mám hned.

Při běhu se mi líbí nastavení, v jakém pásmu chci běžet, pokud si dám aerobní nebo spalování tuků, hodinky mě drží v tom pásmu a pokud překročím BPM pro to pásmo, signalizují to alarmem. Zvykla jsem si přizpůsobit pásmu, v němž právě běžím i hudbu, kterou poslouchám. Možná málokdo ví, že skladby si můžete řadit podle tempa. Každá skladba má své vlastní BPM. Například MAROON 5 a jejich skladba Sugar má tempo 120 BPM. Takže si tak můžete vytvořit svůj playlist s takovým tempem v jakém tempu běžíte. Mně to vyhovuje.

thumb_up

+ Integrované GPS, stabilní
+ Hrudní pás je součástí balení
+ Voděodolnost
+ Množství funkcí
+ Výběr vhodného pásma
+ Měření denní aktivity
+ Nízká hmotnost
+ Příjemný unisex design

thumb_down

- Řemínek je dost tuhy a nepoddajný
- Rozlišení displeje
- Absence vibrací

Se sporttesteremPolar M400HR jsem velmi spokojená a doporučuji ho každému, kdo hledá kvalitní sporttester za stále dobrou cenu. Výhodou je integrované a stabilní GPS a to, že balení obsahuje i hrudní pás.

Vývoj ceny produktu Polar M400 HR

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Sporttestery

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu GARMIN fenix 3 Sapphire

Přidat komentář