Microlife BP A3 Plus recenze

Microlife BP A3 Plus recenze a zkušenosti
(79.4%)

Microlife Tlakoměr BP A3 Plus PC digitál.automat. Digitální tlakoměr na měření krevního tlaku s technologií Gentle+ MAM technologie: 3 měření za sebou podle doporučení lékařů....

od 1100 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Tento tlakoměr je jedním z důrazně doporučených lékárníky a lékaři. Když jsem se informovala v lékárnách o nákupu kvalitního tlakoměru, doporučení padli mnohdy na tlakoměr výrobce Microlife. Díky výbornému poměru výkon a cena je tento model velmi oblíbený u uživatelů.

Jednoduchý design a kvalitní měření

Design je jednoduchý a nepřekvapí velmi, ale kladem je úzký rozměr. Jde o ramenní digitální plně automatický tlakoměr, který má certifikát klinického ověření přesnosti. Ovládání je jednoduché tlačítky pod displejem. V balení naleznete i praktický obal na uskladnění, CD se softwarem a síťový adaptér.

favorite Pridali sme nové recenze na tlakoměry a redakčný výber nejlepší tlakoměry

Displej a funkce

Displej musím pochválit je dostatečně velký a přehledný. Zobrazuje naměřený systolický a diastolický tlak a puls s klinicky ověřenou přesností měření. Nechybí patentovaná funkce MAM, 3 automatické měření za sebou v jednom kroku a detekce tepové arytmie. Tlakoměr obsahuje paměť pro dvě osoby, a to až pro 99 údajů na jednu osobu.

Kromě údajů v číselných hodnotách se vám na displeji zobrazuje i barevný ukazatel vašeho tlaku. Pro přesné měření má tlakoměr i detekci špatně upnuté manžety nebo pohybu při měření. Samozřejmostí je připojení k PC pomocí výstupu USB.

Napájení a výdrž

I tento tlakoměr má kromě nabíjecích baterii i možnost zapojení do sítě a jeho výdrž musím pochválit. 

thumb_up

+ Kvalitní zpracování
+ Přesné měření
+ Funkce Mam, PAD, Gentle +
+ Paměť pro dva uživatele
+ Jednoduché ovládání
+ Ukazatel stavu baterie a dobrá výdrž

thumb_down

- Přiložený software není lokalizován do českého jazyka.

Pohled na závěr

Tento tlakoměr je na trhu ve výborném poměru výkon a cena a doporučit ho mohu každému. Jednoduše se ovládá a je vhodný i pro seniory

Vývoj ceny produktu Microlife BP A3 Plus

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Tlakoměry

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Beurer BM 58

Přidat komentář