Omron M6 Comfort recenze

Omron M6 Comfort recenze a zkušenosti
(76.6%)

Nový model pažního tlakoměru Omron M6 Comfort má bohatou výbavu, velký displej a využívá technologii Intellisense. Dělená paměť pro 2 osoby je samozřejmostí, má barevný...

od 1709 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Značka Omron je jednou z nejznámějších v segmentu tlakoměrů. Japonská společnost Omron je lídrem v oblasti medicínských zařízení pro léčbu a sledování zdraví. Model Omron M6 Comfort navazuje na úspěšné modely tohoto výrobce a přináší uživateli vylepšený design a komfortnější ovládání.

Používáme v domácnosti tlakoměr již určitou dobu a je velmi málo věcí, které bych dokázala tomuto tlakoměru vytknout.

Design a metoda měření

Design je oproti starším modelům atraktivnější, a hlavně displej je dostatečně velký a přehledný. Ocení to zejména senioři, který opravdu potřebují větší displej. Líbí se mi i jemný úhel přední strany, takže při měření na displej velmi dobře vidíte. Jde o plně automatický digitální tlakoměr s upínáním manžety na paži. Ovládání je jednoduché a pohodlné i jednou rukou, jediným tlačítkem.

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na tlakoměry a redakčný výber nejlepší tlakoměry

Displej a funkce

Na displeji se zobrazí po správném upnutí manžety a startu vaše hodnoty systolického tlaku, diastolického tlaku a pulsu. Pokud si špatně upnete manžetu přistroj vás na to upozorní. Stejně signalizuje i detekci nepravidelných pulsů. Musím říct, že zobrazení naměřených hodnot je opravdu přehledné, a kromě číselných údajů tlakoměr indikuje stav tlaku i barevně. Takže, pokud jsou hodnoty špatné objeví to červenou barvou.

Dokáže na základě několika měření určit vaši průměrnou hodnotu a upozorní vás, pokud se od svého průměru odchýlíte a hrozí vám nějaké kardiovaskulární riziko. Samozřejmostí je paměť na 100 měření pro dva uživatele, kterou si přepínáte jednoduchým tlačítkem.

Napájení a výdrž

Tento tlakoměr je napájen bateriemi, ale nechybí ani adaptér pro napojení do sítě. Výdrž musím pochválit, i při denním měření v naší rodině výdrži velmi dlouho. Výrobce uvádí výdrž až 1 000 měření. 

thumb_up

+ Kvalitní zpracování
+ Hezký design
+ Komfortní ovládání
+ Kvalitní dvojitá manžeta Intelli
+ Přesné měření (klinicky ověřená přesnost)
+ Dostatečná paměť pro 2 osoby (možnost měření i bez uložení)
+ Adaptér

thumb_down

- Pro zobrazení průměrných hodnot a údajů z paměti je třeba prostudovat návod, abyste věděli, jakým způsobem tyto údaje zobrazit.

Pohled na závěr

S tlakoměrem Omron M6 Comfort jsme doma nad míru spokojeni. Využíváme ji více členů rodiny a výborná je i možnost neukládáním údajů do paměti, pokud si chce někdo cizí změřit jednorázově tlak. Manžeta se výborně nasazuje, a i když si ji nasadím jakkoli, přizpůsobí se a vždy je měření v pořádku.

Měření pulsu na tlakoměru jsem porovnávala i s kvalitním sporttesteremPolar s hrudním pásem a hodnoty byly jen s minimálními odchylkami skoro stejné. Tento tlakoměr mohu doporučit každému. Za výbornou cenu získáte kvalitní přístroj.

Vývoj ceny produktu Omron M6 Comfort

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Tlakoměry

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

11/10/2018 18:20
Miroslav Kraus
Hodnocení

Naprosto nevyhovující šmejd-nepřesné měření po 5 minutách ukazuje hodnoty které neodpovídají hodnotám z předchozího měření.

thumb_up

Žádne tento produkt jsem zakoupil v domění že když sí připlatím tak kupuji kvalitu varuji před tímto tlakoměrem- po záruce na digitálním displeji nejdou přečíst čísla je to jako nějaké písmo z pravěku.

thumb_down

Všechno naprosté sklámání.

Přidat komentář