Sencor SBP 690 recenze

Sencor SBP 690 recenze a zkušenosti
(75.4%)

Digitální tlakoměr SBP 690  je určen pro měření systolického a diastolického tlaku a srdečního pulzu na paži . Přístroj má velký a dobře čitelný LCD displej, funkci indikace...

od 499 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

I společnost Sencor má na trhu přístroje pro sledování zdravotního stavu a tlakoměry od tohoto výrobce se vyznačují velmi příznivými cenami. Model Sencor SBP 690 svou dostupnou nízkou cenou a výkonem patří k nejvýhodnějším nákupům.

Design a metoda měření

Designem se zvlášť neliší od jiných tlakoměrů na trhu a tento model můžeme řadit k takovému designovému průměru. Jde o digitální plně automatický tlakoměr s uchycením manžety na rameno. Manžeta bohužel není až tak pohodlná, jako v případě měřidel tlaku Omron nebo Microlife.

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na tlakoměry a redakčný výber nejlepší tlakoměry

Displej a funkce

Displej je velký a přehledný, co chválíme, a ovládání pomocí tlačítek po stranách je jednoduché. Intuitivně se zorientujete v ovládání hned při prvním měření. Ani přes nízkou cenu tento tlakoměr funkčně nezaostává za jinými i dražšími přístroji. Změří vám systolický a diastolický tlak, srdeční puls, nechybí detekce srdeční arytmie, a kromě číselných hodnot, zobrazí zvýšený tlak i graficky.

Paměť má pouze pro jednoho uživatele, a to v kapacitě 60 měření, což je menším mínusem, ale kladně musíme hodnotit že i po vy výměně baterií se záznamy v paměti uchovaly. Po dobu 90 sekund bez napojení, což je rychlá výměna baterií nebo zapojení do sítě při vybitých bateriích, se udrží i neuložená data měření.

Napájení a výdrž

Kromě baterie se tlakoměr může napájet i adaptérem do sítě. Na slabou baterii vás upozorní indikátor stavu baterie, což je plusem. Stane se, že začínáte měření a baterie by vám nevydržely, tak hned před měřením máte možnost připojení k síti.

thumb_up

+ Jednoduché ovládání
+ Přesné měření
+ Dobrá výdrž
+ 90 sekundová paměť udržení posledních údajů, bez uložení do paměti

thumb_down

- Ne všechny balení obsahují adaptér napájení (záleží od prodejce)
- Trochu nepohodlnější manžeta

Pohled na závěr

Hledat nadstandardní funkce při tlakoměru v této cenové relaci je zbytečné, ale ty základny má a fungují spolehlivě. Manžeta je méně pohodlná a je třeba si na ni chvíli zvykat. Pokud hledáte jednoduchý tlakoměr za nízkou cenu je model Sencor SBP 690 výhodným nákupům.

Při nákupu si ověřte obsah balení. Ne každé balení totiž obsahuje i síťový adaptér. Za nízkou cenu docela slušný tlakoměr, ale pokud hledáte něco lépe poohlédněte se po tlakoměru značky Omron, který má za trochu vyšší cenu výborný model Omron M2.

Vývoj ceny produktu Sencor SBP 690

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Tlakoměry

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

26/01/2019 10:12
Jana
Hodnocení

Dobrý přístroj dostačující informace. Na premereni stačí už mockrát pomohl.

thumb_up

Dobrá cena velikost písma.

thumb_down

Nejsou.

27/02/2018 08:09
RostikMakl
Hodnocení

ok

thumb_up

no bez adapteru ani ranu
co je na baterky je smejd

thumb_down

baterie nechci,ale adapter ano

Přidat komentář