Catler TS 4011 recenze

Catler TS 4011 recenze a zkušenosti
(79.8%)

Automatická funkce Lift & Look Tato funkce umožňuje automatický zdvih a opětovné spuštění toastu kdykoli během toastovacího cyklu bez nutnosti jeho přerušení. Když je...

od 2990 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Výběr topinkovače je ve většině případů záležitostí několika minut. Člověk od tohoto spotřebiči neočekává nic speciální, proto do něj zpravidla neinvestuje příliš mnoho peněz. Pokud však patříte mezi lidi, kteří si potrpí na něco odlišné, propracované a technicky vyspělé, pravděpodobně se s modelem za 15 € nespokojíte. Topinkovač Catler TS 4011 je určen přímo vám!

Moderní design s jednoduchým ovládáním

Tento model vyroben ze slitiny ušlechtilých kovů vás zaručeně okouzlí svým futuristickým designem. Nerezové provedení je momentálně velmi in, topinkovač tedy zapadne do každé moderní kuchyně. Ovládací tlačítka naleznete na vrchní straně přístroje, během jejich stlačování přístroji nehrozí žádné posouvání na stranu. Pokud právě využíváte některou funkci, tak je tlačítko podsvícené a vy tak máte dokonalý přehled o práci spotřebiče.

Jeden z největších plusů tohoto modelu je fakt, že ho během provozu nebudete téměř vůbec slyšet. Velmi tichý je i během vysouvání hotových toastů, zaručeně se už nikdy více nenaplašíte. Absolutní nerušivý je i zvuk, který vám oznam, že toasty jsou hotové.

Obchody, kde koupíte online:

Mall.cz 2990 Kč Do obchodu Mall.cz
Kasa.cz 2990 Kč Do obchodu Kasa.cz
Euronics.cz 2990 Kč Do obchodu Euronics.cz
favorite Pridali sme nové recenze na topinkovače a redakčný výber nejlepší topinkovače

Funkce, které vás překvapí

Catler TS 4011 vám připraví 2 toasty najednou. Výjimečný je velkou šířkou otvorů, do kterých se vejde i hrubší krajíc chleba či rozkrojená houska. Na přístroji najdete posuvník, díky kterému si můžete zvolit jeden z 5 stupňů propečení.

Výbornou funkcí je i Lift & Look - po stisknutí tlačítka si můžete zkontrolovat stav propečení bez přerušení chodu spotřebiče. Pokud se vám zdá výsledek ne zcela dokonalý, stiskněte tlačítko A Bit More a topinkovač vám toast ještě trochu dopeče.

Z hlediska bezpečnosti zajisté oceníte i funkci automatického vypnutí přístroje v případě zaseknutého chleba. Energetická úspornost modelu je podpořena automatickým přechodem do režimu Stand by po 30 sekundové nečinnosti.

thumb_up

+ kvalitní zpracování - slitina ušlechtilých kovů
+ moc široké otvory i na hrubší krajíc chleba či housku
+ absolutně tichý chod
+ výborné funkce (zejména Lift & Look a A Bit More)
+ podsvícení tlačítek při využívání funkcí

thumb_down

- vyšší cena

Topinkovač Catler TS 4011 je ideální volbou pro lidi, kteří chtějí mít kuchyň vybavenou high tech spotřebiči. Je však vhodný i pro ty, kteří již mají domácnost vybavenou několika spotřebiči této značky. Cena tohoto modelu je poměrně vysoká, pokud si jej však koupíte, tak určitě nebudete litovat. Získáte totiž přístroj s takovými automatickými funkcemi, se kterými se u levných opékaček zaručeně nesetkáte.

Vývoj ceny produktu Catler TS 4011

Recenze

Orava HR-108

Orava HR-108

Neobvykle velký topinkovač s kapacitou na 4 topinky současně  – hodí se tedy i pro větší rodiny. S výkonem 1 200 W opéká topinky rychle , můžete... Přečíst recenzi

Klarstein BT-318

Klarstein BT-318

Dvoumístný topinkovač Klarstein BT-318 s výkonem 1 000 W připomíná svým designem 50. – 60. léta. Nastavitelných je 6 stupňů opečení . Funkce... Přečíst recenzi

Klarstein Sunday Morning

Klarstein Sunday Morning

Topinkovač Klarstein Sunday Morning je vybaven 2 přihrádkami , regulátorem intenzity opékání ( 7 stupňů ) a nástavcem na ohřívání pečiva . Pokud... Přečíst recenzi

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Topinkovače

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Catler TS 4010

Přidat komentář