MasterJump 305 cm + ochranná síť recenze

MasterJump 305 cm + ochranná síť recenze a zkušenosti

Trampolína Masterjump SET 305 cm + ochranná síť Speciální výhodný set průměr trampolíny 305 cm Hi Ten robustní konstrukce z galvanizované oceli (trubky i...

od 4989 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Děti mi už věčnost řezali uši tím, že chtějí trampolínu. Tak jsme se s mužem dohodli, že jim ji konečně koupíme. A umíte si představit tu radost. Ode dne, co jsme ji poskládali, se stala totálním favoritem mezi vnějšími aktivitami.

Pro tento model jsme se rozhodli proto, že šlo o cenově zvýhodněný set trampolíny a sítě. Síť je skvělým příslušenstvím, na kterém určitě nedoporučuji šetřit. Naše děcka jsou během skákání jako "utržené z řetězu". Určitě by proto nehleděli na to, že skákací plochá má i nějaké okraje, přes které se dá snadno vypadnout. Během skákání si samozřejmě mohou jakkoliv ublížit, s namontovanou sítí jsem ale aspoň o kousek klidnější.

Obchody, kde koupíte online:

Mall.cz 4989 Kč Do obchodu Mall.cz
Kasa.cz 4990 Kč Do obchodu Kasa.cz
favorite Pridali sme nové recenze na trampolíny a redakčný výber nejlepší trampolíny

Trampolína stojí na šesti nohách a je dostatečně stabilní, stačí ji postavit na rovnou plochu. Její nosnost je až 100 kg. Pevná odstrkovací plocha je vyrobena z odolného gumového materiálu. Přiznám se, že občas neodolám a na trampolíně si zaskáču i já. Je to však pořádný "zaběrák", který v sobě skrývá jednu velkou výhodu. Děcka se na ní dokáží kvalitně unavit a pak mi lépe usnou ☺

Výborná zábava na několik sezón

Během skákání třeba dát na děti pozor, hrozí riziko srážky a pořádného pláče. Abychom tomu předešli, tak jsme zavedli jednoduché pravidlo - uvnitř mohou skákat maximálně dva a pokud přijdou sousedovi chlapci, tak se musí střídat. A rodiče mají chvíli pro sebe, mohou si klidně sednout, vyložit nohy a vypít kávu.

Koupi trampolíny určitě nelituji. Není to hračka na jednu sezónu a za ty hodiny zábavy mi ty peníze určitě stály. Děti se z ní opravdu velmi těší a myslím, že je jen tak rychle neomrzí. Spokojená jsem i já, protože moje ratolesti tráví dostatek času na čerstvém vzduchu a provádějí alespoň nějakou fyzickou aktivitu.

Vývoj ceny produktu MasterJump 305 cm + ochranná síť

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Trampolíny

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Rulyt 244 cm x 68 cm

Přidat komentář