Philips HP 8344 recenze

Philips HP 8344 recenze a zkušenosti
(78.2%)

Toužíte po rovnoměrném účesu? S žehličkou na vlasy Philips HP8344/20 se vám toto přání splní. Jedinečná ionizační technologie pečuje o vaše vlasy. Záporně nabité ionty redukují...

od 999 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Ve výborném poměru kvality a ceny je na trhu žehlička výrobce Philips, která mě zaujala nejen příznivou cenou, ale i funkcemi a žehlícími plochami. Kompaktními rozměry přispívá k výbornému ovládání a držení v ruce.

Minimalistický design

Krásný minimalistický design přesně podle mého vkusu a štíhlé kompaktní tělo žehličky mě určitě nezklamali. Pokud však máte raději hrubší žehličky, které jsou vhodnější pro hrubé husté vlasy, asi vám tento model nebude sedět. V tom případě jsou na trhu žehličky s hrubšími žehlicími plochami. 

Obchody, kde koupíte online:

Mall.cz 1154 Kč Do obchodu Mall.cz
Kasa.cz 1004 Kč
1249 Kč
Do obchodu Kasa.cz
Okay.cz 999 Kč
1290 Kč
Do obchodu Okay.cz
Euronics.cz 1004 Kč
1249 Kč
Do obchodu Euronics.cz
Alza.cz 1299 Kč Do obchodu Alza.cz
favorite Pridali sme nové recenze na Žehličky na vlasy a redakčný výber nejlepší Žehličky na vlasy

Kvalitní žehlící plochy a funkce

Tento model mě keramické žehlicí plochySilkySmooth, které jsou zárukou hladkého klouzání a vlasy zůstávají po úpravě lesklé a hladké. Nechybí ionizační technologie a 3 úrovně nastavení. Při teplotě nad 200° se aktivuje funkce TermoGuard, která zabrání rychlému nadměrnému zvýšení teploty. Žehlička disponuje rychlým nahřáním za 30 sekund, což reálně i funguje a žehlička se opravdu velmi rychle nahřeje. Nastavenou teplotu si můžete uzamknout před nechtěnou změnou teploty, což hodnotím kladně. Výhodou je samozřejmě i otočný kloub 1,8 m šňůry.

Ovládání a bezpečnost

Nastavení a ovládání této žehličky je jednoduché a při úpravě se v ruce příjemně drží. O bezpečnost se stará pojistka pro snadné uzavření a samozřejmostí je i automatické bezpečné vypnutí po 30 minutách. Nechybí pouzdro na uložení a žehlička disponuje i duálním napájením, vhodným na cesty, kde je menší než standardní napětí.

thumb_up

+ Stylový minimalistický design
+ Kompaktní rozměry
+ Kvalitní keramické žehlicí plochy
+ Ochranná funkce TermoGuard
+ Rychlé nahřání
+ Bezpečné automatické vypnutí
+ Duální napájení
+ Cena

thumb_down

- Žádné podstatné v této cenové kategorii

Pohled na závěr

Model Philips HP8344 je kvalitní žehlička na vlasy za dobrou cenu a výbornými vlastnostmi pro úpravu řídkých až středně hustých vlasů. Při příliš hustých vlasech takový typ žehličky není příliš vhodný, ale pro běžný typ vlasů je výborným pomocníkem a výhodným nákupům.

Vývoj ceny produktu Philips HP 8344

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Žehličky na vlasy

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Remington S 9500

Přidat komentář