Rowenta CF 6430 recenze

Rowenta CF 6430 recenze a zkušenosti

Okouzlující XXL objem v rekordním čase S kulmou Rowenta CF6430D0 docílíte okouzlujícího objemu od kořínků po konečky vlasů . Objem, který vám vydrží celý den , lesklé a...

od 699 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Tento výrobek společnosti Rowenta můžeme považovat spíše za objemovou kulmu, jak za žehličku vlasů. Keramická plocha je v podobě válečku, který výborně zastoupí i práci natáček. Výrobek prošel úspěšným externím testem na 50 osobách v rámci 24 hodinové výdrži objemu po úpravě.

Originální design v netradičním tvaru, který funguje

Na první pohled vás může tato kulma s keramickým válečkem odradit svým netradičním tvarem. Rukojeť není rovná ale zalomená asi v 130° úhlu v závislosti ke keramickému válečku. Při prvním ohlédnutí mi přišlo takové řešení velmi dobré, ale při používání je to trochu složitější si na takový typ tvaru zvyknout.

Tyto první dojmy z držení v ruce, dokud jsem si zvykla, jakým způsobem s kulmou pracovat, byly tedy trochu rozpačité, ale po nějakém čase je práce na úpravě snadná. Jde opravdu jen o ten prvotní zvyk a najít si nejideálnější systém držení a pohybů ruky při úpravě. Možná to trvalo mně delší i pro to, že jsem levačka. Design je však velmi pěkný a originální a zpracování kvalitní. 

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na Žehličky na vlasy a redakčný výber nejlepší Žehličky na vlasy

Žehlicí plochy a funkce

Tento volumizér dokonale nadzvedne každý pramínek vlasů od kořínků a ionizace zajistí, že vaše vlasy budou zářivě lesklé a bez antistatického efektu. Oceníte systém ThermoProtect, který chrání pokožku hlavy před teplem.

Tato kulma vám umožní rychlé a šetrné vytváření dlouhotrvajícího objemu i pro ty nejjemnější vlasy. Teplota při úpravě se drží při 170°, které jsou ideální pro vytváření objemového účesu bez poškození vlasů.

Ovládání a bezpečnost

Když si najdete svůj vlastní systém ovládání se stává hračkou. Nechybí bezpečnostní uzamykací systém a otočná šňůra pro snadnou manipulaci. 

thumb_up

+ Originální design
+ Kvalitní keramický váleček pro objemový účes
+ Ochrana ThermoProtect

thumb_down

- V balení se nenachází pouzdro
- Chybí nastavení teploty o více stupních
- Nemá displej o údaji teploty

Pohled na závěr

Tato kulma je vhodná, pokud hledáte něco na zvětšení objemu a vytváření objemových účesů. Na ovládání si třeba chvíli zvykat, ale když se to už naučíte s výsledkem budete maximálně spokojeni. Nejvíce oceňuji, že takto upravené vlasy si zachovají objem dostatečně dlouho. Netvrdím, že mi účes vydržel od rána do večera, ale to záleží i na kvalitě vlasů.

Chybí mi na výrobku údaj o nastavené teplotě nějakým malým displejem a možnost si nastavit manuálně teplotu. Kulma déle chladně a určitě by potěšilo, kdyby výrobce k ní přibalil žáruvzdorný obal. Doporučuji každému, kdo si chce rychle upravit vlasy do většího dlouhotrvajícího objemu.

Vývoj ceny produktu Rowenta CF 6430

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Žehličky na vlasy

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Braun Satin Hair 7 Straightener ES 3-C

Přidat komentář